Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dzika jazda na dwa kabestany czyli Bałtyk na Adriatyku X2021

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017
Re: Dzika jazda na dwa kabestany czyli Bałtyk na Adriatyku X

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 02.12.2022 11:52

Dzięki za relację. :smo: :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12166
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Dzika jazda na dwa kabestany czyli Bałtyk na Adriatyku X

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 02.12.2022 13:13

pomorzanka zachodnia napisał(a):Dzięki za relację. :smo: :papa:


Dziekuję za Twoją obecność i uśmiech :D :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Dzika jazda na dwa kabestany czyli Bałtyk na Adriatyku X

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.12.2022 15:04

Dzięki bardzo za, chyba najbardziej do tej pory, emocjonującą relację :D Już się zapisałam na kolejny rejs :mrgreen:
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2489
Dołączył(a): 26.07.2012
Re: Dzika jazda na dwa kabestany czyli Bałtyk na Adriatyku X

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 02.12.2022 23:52

Dziękuję Beatko za świetną relację. Masz talent do żeglowania, ale i do pisania. Czytając czułam wiatr we włosach, bryzgi wody na twarzy, ogromne przechyły, nawet nudności się pojawiły :mrgreen: . A poza tym to powinnaś zmienić nazwę z Kapitańskiej Baby na Kapitan Beata :smo:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12166
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Dzika jazda na dwa kabestany czyli Bałtyk na Adriatyku X

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 03.12.2022 14:28

maslinka napisał(a):Dzięki bardzo za, chyba najbardziej do tej pory, emocjonującą relację :D Już się zapisałam na kolejny rejs :mrgreen:


Emocji nie brakowało, fakt :mrgreen: Ale za to było ciepło :mrgreen: A na tym co sie zapisałaś...sama zobaczysz :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Dzieki, że kolejny raz zaszczyciłaś nasz pokład swoją obecnością :hearts: :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12166
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Dzika jazda na dwa kabestany czyli Bałtyk na Adriatyku X

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 03.12.2022 14:32

wiola2012 napisał(a):Dziękuję Beatko za świetną relację. Masz talent do żeglowania, ale i do pisania. Czytając czułam wiatr we włosach, bryzgi wody na twarzy, ogromne przechyły, nawet nudności się pojawiły :mrgreen: . A poza tym to powinnaś zmienić nazwę z Kapitańskiej Baby na Kapitan Beata :smo:


Wiolu - to ja Tobie dziękuję za obecność i tyle ciepłych komentarzy :hearts:
Jeśli tak jak piszesz udało mi się przekazać coś z tego co czuliśmy i co przeżyliśmy na Charlim - to warto było pisać :wink:
Tylko te nudności - a weź je gdzieś pogoń Wiolka jak Jolka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

I wpadaj na Komisarza - tam nie bedzie bujanda :smo: :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dzika jazda na dwa kabestany czyli Bałtyk na Adriatyku X2021 - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone