Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

DUCE (OMIŚ)_proszę o opinie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Black
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 11.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Black » 08.08.2012 09:42

heyka, ja byłem w Duce w 2010 roku, mieszkaliśmy nad Jadranką przy uli. Glavica II-troszkę trzeba było spacerować do plaży, ale można bezpiecznie przejść, gdyż pod jezdnią w kilku miejscach są tunele-naszym wychodziliśmy centralnie na plażę pimiędzy "apartamentowcami". Plaża z drzewkami fajnie położona. Ogólnie bardzo fajnie było-teraz też 12.08 tam jedziemy. Pozdrav
Black
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 11.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Black » 08.08.2012 10:02

Faktycznie woda nie była tak idealnie przejrzysta jak w Marusici, gdzie byliśmy 2 lata wcześniej (2008) ale naprawdę było spoko-woda cieplutka, prysznice na plaży, a wieczorami spacerkiem do Omisia. Jasne, był też rafting z Mate spoko skiperem.
Black
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 11.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Black » 08.08.2012 10:22

widok z naszego balkonu
Obrazek
Obrazek
plaża w Duce
Obrazek
:papa: :coool:
Ostatnio edytowano 08.08.2012 10:48 przez Black, łącznie edytowano 1 raz
Black
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 11.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Black » 08.08.2012 10:25

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
no i raftingujemy z Mate
Obrazek
Black
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 11.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Black » 08.08.2012 10:41

tutaj mieszkaliśmy po prawej stronie
Obrazek
tunel pod Jadranką
Obrazek
Obrazek
po wyjściu z tunelu plaża na wprost
Obrazek
czarodziejska piwniczka na starym mieście w Omisiu
Obrazek
boro2511
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 25.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) boro2511 » 08.08.2012 10:45

Na zdjęciach widać moją kwaterę...:-)ech szkoda,że dla mnie wakacje w tym roku już się skończyły. Życzę miłego wypoczynku i spokojnej podróży:-)
Black
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 11.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Black » 08.08.2012 10:53

dzięki serdeczne boro2511-powodzonka
Elbrus
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 16.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elbrus » 09.08.2012 10:35

Byliśmy w Duce rok temu. Mieszkaliśmy nad Jadranką w bardzo fajnym apartamencie z tarasem i widoczkiem na morze. Byliśmy dość wysoko więc drogi w ogóle nie było słychać, jedynie po wieczornym piwku trzeba było się wspinać :) Zaletą Duce jest to, że pod ręką mamy piekarnie, sklepy, jakies tam bary na plaży i restauracje. Dla rodzin z dziećmi super: bezpieczna plaża, atrakcje i takie tam.... My skończyliśmy jednak plażować w Duce po pierwszym dniu... Masa ludzi i latających dzieciaków, brudna plaża, mętna woda i hałas... Parę kiometrów za Omiszem plaże cudowne, mniej ludzi, spokój, przejrzysta woda, rybki.... Tak więc generalnie Duce spoko, zależy gdzie mieszkasz i co lubisz.. Ja jednak już tam chyba nie trafię :(
Majdan72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majdan72 » 03.01.2014 13:13

Witam
Mógł by ktoś napisać coś więcej na temat apartamentów położonych w odległości 150-250 metrów od plaży.
Chodzi mi o to ,czy moja córcia i żonka nie będą umierały w drodze z plaży do apartamentu...??? Jak wyglądają te ścieżki między apartamentami ,jaki to (mniej-więcej) jest kąt pochylenia terenu ?
Pozdrawiam. :papa:
bartos79
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 05.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartos79 » 03.01.2014 13:24

Wtam,
Bylismy w Duce w sierpniu 2013. Nasz apartament mieścił się na ulicy Golubinka III/9 i znajdował się około 100 150 metrów lekko pod górke. Moje dzieci (3 i 10 lat) ani żona nie miały najmniejszych problemów z takim wzniesieniem, natomiast widok rekompensował to małe niedogodnienie:)
Jeżeli chodzi o samo miejsce to dla dzieciaków jest idealne ze wzdlędu na "piasek" oraz płyciznę gdzie mogły szaleć w ciepłej wodzie. Samo dojście do plarzy przez 8 nie sprawiało żadnych problemów ponieważ mozna skozystać z przejść pod jezdnią jak i przez nią oczywiście po pasach:)
Generalnie my byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Duce i jeżeli chcesz mogę polecić nasz apartament.
Pozdrawiam
Majdan72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majdan72 » 03.01.2014 13:30

Dziękuję za odpowiedź. Trochę mnie uspokoiłeś, bo wątpliwości były co raz większe :? .
Bardzo proszę o namiary na "wasz" apartament. Niby mamy coś tam upatrzonego i jestem już po słowie z właścicielem ,ale zawsze warto przejrzeć jakieś alternatywne oferty.
Proszę o namiar na PW ,lub na maila.
Pozdrawiam :papa:
bartos79
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 05.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartos79 » 03.01.2014 13:59

Poszło na PW
BYHWA
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) BYHWA » 14.12.2014 18:04

Byłem 7 dni na początku lipca 2014 r. za Jadranką, na wysokości Kamp Galeb. To na granicy Omiś i Duce, choć jedna miejscowość przechodzi w drugą bez jakiejś wyraźnej granicy. Mieszkałem w głębi podwórza, gdzie nie było słychać i widać głównej drogi. 40 euro za dzień 3 osoby. Do plaży przez Kamp Galeb około 200 m. Plaża porównywalna do bałtyckiej, trochę grubszy piasek, ale babki i zamki można lepić. Morze płytkie, miejscami 50-70 m w morze. generalnie im bliżej kamp Galeb tym lepiej, im dalej w Duce, tym węziej i głębiej. Pokoje w Duce poniżej drogi zwrócone w stronę morza są ciche. Plaża publiczna, choć dużo miejsca zajmują Chorwaci z płatnymi leżakami. Na plaży parasol zastępują piękne drzewka, tamaryszki. Korzystałem też bez problemu z plaży Kamp Galeb, nikt nas nie zaczepiał. Codzienne spacery na starówkę do Omiś chodnikiem, bezpiecznie. Najlepszy odcinek wybrzeża to według mnie od Kamp Galeb do mniej więcej połowy Duce.
Załączniki:
Plaż obok Kamp Galeb.JPG
Droga do Omiś, po prawej Kamp Galeb, po lewej mój pokój.JPG
marlena olczyk
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 13.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marlena olczyk » 01.01.2015 16:45

Do renatalato;Bardzo prosze o namiary na wasza kwaterke :D
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 01.01.2015 21:36

marlena olczyk napisał(a):Do renatalato;Bardzo prosze o namiary na wasza kwaterke :D


Mam namiary,ale właściciel napisał mi odręcznie i trochę ciężko go rozczytać, najbardziej czytelny jest telefon
385 21 734 717
pozdrav
Renata

znalazłam :lol:

http://www.apartamentychorwacja.pl/apar ... llip/10022
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
DUCE (OMIŚ)_proszę o opinie - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone