Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dubrownik poza sezonem na kilka dni

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
poludnica
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 25.03.2016
Dubrownik poza sezonem na kilka dni

Nieprzeczytany postnapisał(a) poludnica » 04.12.2018 09:55

Wiem, że jest ileś postów o Dubrowniku, ale wszystkie (przynajmniej te, które wyszukałam) dotyczą krótkich, najczęściej jednodniowych wypadów podczas letnich wakacji. Sama tak liznęłam Dubrownik, będąc na Pejleszacu (bo nie powiedziałabym, że zobaczyłam miasto, a już na pewno nie zwiedziłam). Pomyślałam więc, że założę wątek dotyczący dłuższego pobytu. Może jeszcze komuś się takowy przyda?

Na przełomie marca i kwietnia jadę do Dubrownika na 5 dni (gdyby ktoś był zainteresowany, to rezerwując teraz bilety na ten termin LOT ma dość tanie bezpośrednie przeloty z Warszawy - nie wiem, jak z innych miast - około 500 zł od osoby w obie strony). Ceny apartmanów, nawet tych w obrębie murów, też są zachęcające. Wyjazd jest prezentem urodzinowym dla mojej mamy (nie ma to, jak zrobić komuś prezent będący jednocześnie radością dla siebie;)), więc chciałabym, żeby wszystko było idealnie.

Uwielbiam szczegółowo planować wyjazdy, czytać blogi, przewodniki, łazić googlowym ludzikiem po mapie, oglądać rankingi knajp, muzeów itd, nie proszę więc o gotowiec. Ale może ktoś z Was zna jakieś nieoczywiste miejsca w Dubrowniku, miejsca, które nie pojawiają się w przewodnikach ani na blogach? Jeśli tak, to byłabym bardzo wdzięczna za podpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie
Południca

p.s. mama nigdy nie była w Chorwacji.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.12.2018 11:42


Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Dubrownik poza sezonem na kilka dni
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone