Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Drenje - czyli Istria po raz trzeci

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 27.08.2017 12:34

Hej morela, jestem właśnie w Drenje - ludzika jak najbardziej postawisz, ale tylko na głównej drodze tutaj przed konobą Postarić.

Co do jedzenia - w Ravni przy plaży masz "Beach Bar Ravni" - smacznie i dość tanio jak na Chorwację. Nie ma wielkiego wyboru, ale talerz grillowanych mięs, kalmary, rybkę i čevapi zjesz bez wielkiej szkody w porfelu.
Dalej - konoba Ulika w drodze na plaże w Ravni - nie byłem, nie jest polecana, nie ma tam nigdy ludzi...
Konoba Postarić w Drenje - ta przy głównej ulicy - patrz link. Jest czasem otwarta (weekendy), czasem nie, ma różne opinie, ostatnio raczej nieprzychylne, nie byłem. Jej "klonem" jest konoba "Mali Postarić" w jednej z bocznych uliczek - też nie byłem. Wydaje się, że obie knajpki mają jakiś kłopot i działają nieregularnie, a ja omijam takie przybytki. Wygooglaj, spójrz na tripadvisor i będziesz miał jasność.

Najbardziej polecam pizzerię Napoli już w Labinie - tak, trzeba podjechać te paręnaście km. ale warto. Tanio. pysznie i nie tylko pizza ale tez świetne pasty, mięsa itp.

Wracamy w środę, na pewno popełnię relację. :papa:
Marko66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 30.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marko66 » 28.08.2017 14:10

Hercklekot napisał(a):Hej morela, jestem właśnie w Drenje - ludzika jak najbardziej postawisz, ale tylko na głównej drodze tutaj przed konobą Postarić.

Co do jedzenia - w Ravni przy plaży masz "Beach Bar Ravni" - smacznie i dość tanio jak na Chorwację. Nie ma wielkiego wyboru, ale talerz grillowanych mięs, kalmary, rybkę i čevapi zjesz bez wielkiej szkody w porfelu.
Dalej - konoba Ulika w drodze na plaże w Ravni - nie byłem, nie jest polecana, nie ma tam nigdy ludzi...
Konoba Postarić w Drenje - ta przy głównej ulicy - patrz link. Jest czasem otwarta (weekendy), czasem nie, ma różne opinie, ostatnio raczej nieprzychylne, nie byłem. Jej "klonem" jest konoba "Mali Postarić" w jednej z bocznych uliczek - też nie byłem. Wydaje się, że obie knajpki mają jakiś kłopot i działają nieregularnie, a ja omijam takie przybytki. Wygooglaj, spójrz na tripadvisor i będziesz miał jasność.

Najbardziej polecam pizzerię Napoli już w Labinie - tak, trzeba podjechać te paręnaście km. ale warto. Tanio. pysznie i nie tylko pizza ale tez świetne pasty, mięsa itp.

Wracamy w środę, na pewno popełnię relację. :papa:

Co do konoby Postarić w Drenje to jestem zdziwiony tym co pisze Hercklekot - byłem w Drenje w zeszłym roku początek lipca i w tym roku początek sierpnia. W czasie obydwu pobytów (w sumie 4 tygodnie w Drenje) konoba była czynna codziennie ALE od godzin popołudniowych tj. od 16 do późnej nocy - trzeba wziąć poprawkę na to, że u nich jest w środku dnia sjesta i wszystko tam się dzieje bez zbędnego pośpiechu :lol:
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 28.08.2017 17:32

W dni powszednie wieczorami konoba była zamknięta na głucho, w sobotę wieczorem otwarta, ale po ostatnich opiniach z tripadvisora dałem sobie spokój.
Marko66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 30.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marko66 » 29.08.2017 09:19

Dalej jestem zdziwiony - bo opinie z Tripadvisora dotyczą konoby Mali Postarić i lokalizacja pokazana na mapie Tripadvisora całkowicie się nie zgadza. Konoba Postarić jest na wjeździe do Drenje przy głównej drodze od strony Labina. Jedliśmy tam kilka razy, wiele razy przejeżdżałem obok konoby popołudniami i zawsze było tam na parkingu kilka samochodów gości, a wieczorami cały parking był zajęty.
iziama30
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) iziama30 » 11.07.2018 09:58

Właśnie wróciłam z Drenje.
Konoba w Drenje była zawsze otwarta.
Fajne miejsce, my tam nie jedliśmy, ale piwka można było się napić, a pani zawsze częstowała na koniec rakija.
W Ravni przy plaży faktycznie można zjeść całkiem niedrogo.
Pizzeria Napoli serwuje przepyszną pizzę.
Dziękuję, bo korzystałam z twoich wpisów i odwiedziłam kilka miejsc w Drenje i okolicach.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Drenje - czyli Istria po raz trzeci - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone