Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dalmacja - kwatery w sierpniu - dostępne od ręki?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
joajer
Cromaniak
Posty: 638
Dołączył(a): 15.09.2007
Dalmacja - kwatery w sierpniu - dostępne od ręki?

Nieprzeczytany postnapisał(a) joajer » 15.05.2010 16:21

Jak w temacie. Co prawda w HR jestem dość często ale inaczej (inne terminy, inne noclegi)
teraz chciałbym w drugiej połowie sierpnia znaleźć apartament gdzieś w Dalmacji, najlepiej na południe od Makarskiej, nawet Peljesać albo region Dubrovnika.
Nigdy nie rezerwuję kwater, bo lubię wybrać na miejscu.
Nie jeżdżę w te same miejsca 2 razy więc mam pytanie: jaka jest dostępność kwater w tym terminie i w tych okolicach w połowie sierpnia
wiadomo, im bliżej morza tym lepiej.
Jakich cen można oczekiwać?
Może ma ktoś jakieś konkretne namiary na fane app
Jakby co proszę na gg 9997835
AishaKM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 29.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AishaKM » 15.05.2010 20:22

My byliśmy w tamtym roku w Podgorze od 10 sierpnia z aprtamentem nie było większego problemu,tylko chwilę trzeba poświęcic na znalezienie czegoś odpowiedniego dla swoich potrzeb. Po 20 już było całkiem swobodnie, bo wszyscy wyjeżdżali. :P Na Podgorę mam namiary :)
joajer
Cromaniak
Posty: 638
Dołączył(a): 15.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) joajer » 15.05.2010 21:05

Właśnie ten rejon mnie interesuje, można prosić o info ws kwatery?
Zależy mi na bliskości do morza i widoku na nie. No i w jakich cenach.
Może być na gg. Pozdr.
AishaKM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 29.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AishaKM » 17.05.2010 15:36

Podaję adresy apartamentów
Apartament w którym byliśmy dwa pokoje + kuchnia + dwie łazienki , tarasik przed wejściem - parter 50 euro od trzech osób.
Adres: DUBRAVA VODANOVIC
PODGORA -HVARSKA 7
TEL 21625-242
Bardzo miła właścicielka

blisko morza,tak mam napisane na wizytówce,którą wzięliśmy :P widocznie musiało być fajnie
Adres SIMUN JAKIC
T . UJEVICA 2
TEL 00385 21 625 173
E-MAIL ; adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam :)
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 17.05.2010 16:34

AishaKM a masz może link do apartamentu :?: :D
AishaKM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 29.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AishaKM » 17.05.2010 18:14

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 17.05.2010 19:11

Hymm.... :? tzn. chodziło mi o link strony internetowej (jeśli taką mają gospodarze apartamentu) a nie e-mail :wink:
AishaKM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 29.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AishaKM » 18.05.2010 15:03

Wiem,że pewnie chciałaś sobie obejrzeć ten apartament przez neta,podałam adres e-mail,żebyś się skontaktowała z tą właścicielką,może prześle zdjęcia.Niestety ta pani nie ma strony www :)
Możesz spróbować ją odnaleźć na stronce zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Z mojej strony mogę Ci tylko opisać apartament - dom jest dwupiętrowy + parter.Na parterze w okresie zimowym mieszka właścicielka, na czas letni oddaje swoje mieszkanie gościom.Kuchnia duża w pełni wyposażona ma miejsce do spania,łazienki są oddzielne ,nie kolidujące ze sobą
Minus nie ma widoku na morze,jest za to na piętrze gdzie układ mieszkań jest podobny, za to duży taras z widokiem na morze.
Warunki ciut gorsze.Do morza 300m do plaży jak chce się fajne miejsce daleko.Pani rozmawia w języku angielskim i niemieckim.To tyle z podstawowego opisu gdybyś chciała o coś zapytać,odpowiem w miarę mojej wiedzy :) A jeszcze jedno ceny są podobne,można spokojnie jechać w ciemno i szukać na miejscu, nie będzie z tym problemu.My tak robiliśmy przez dwa lata .
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 18.05.2010 15:25

Ok dzięki -poszukam :D
zbych
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 25.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbych » 20.05.2010 23:28

Witam, ja w tym roku wybieram sie po raz czwarty do Chorwacji i zawsze w ciemno. W tym roku jednak moze cos bym wyszukał w rejonie makarskiej. Moę dostanę jakies namiary?
A jeśli nie, to polecam jazde w ciemno. Nie ma problemu nawet w sezonie
Idzik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 08.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idzik » 20.05.2010 23:45

Generalnie -zawsze w ciemno :twisted: jeśli chodzi o chorwacje.

Rok temu tylko mieliśmy z tym problem jak pojechalismy w sierpniu na wyspy - w północnej Chorwacji ...a dokładnie:CRES. Pełno włochów jest ...i róźnie może byc (sierpień).
misiek662
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 19.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiek662 » 27.05.2010 12:54

Witam
Tu z pewnością coś znajdziecie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link są tu 3 kwatery na jednej stronce internetowej. Wskazany jest kontakt mailowy i telefoniczny do Daria z którym można się dogadać po Polsku. Kwatery są pewne, sam byłem kilka razy w dwóch z nich, a trzecią oglądałem. Gorąco polecam.
pozdrawiam
szpecgos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 215
Dołączył(a): 19.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) szpecgos » 07.06.2010 14:18

Witam,

Rok temu w Podgorze apartament od 18 sierpnia:
sypialnia + łazienka
sypialni + łazienka + taras
salon+ aneks kuchenny + taras
65e za 4 osoby.

Od ostatniego tygodnia sierpnia już było full wolnego w połowie sierpnia może być trochę większe obłożenie ale pewnie coś się znajdzie.
Przy zjeździe z E65 w stoją z apartamentami i z ich usług skorzystaliśmy - stał tam właściciel. Dokładnie jest to to zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link byliśmy w house 2 - zdjęcia te na dole strony.
Wadą jest to, że niedaleko nad budynkiem biegnie E65 ale dla nas to nie był problem.

Pozdrawiam.
Mikelsz
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikelsz » 11.06.2010 12:15

Witka,

jako że nie mogę nigdy na forach znalezć tematu do witania, to tutaj napisze pierwszy post ;-) Sorry za OT.

Więc ja równeiż w tym roku wybieram się do Cro, i to pierwszy raz w życiu :) Jako, że wolę najpeirw złapać trochę info, znajoma poleciłą mi Crople. I ten wątek jest doskonały, bo pomimo że pierwszy raz, to od razu na zywioł...

otóż wybieram się po pierwszym tygodniu sierpnia, i też planujęw ciemno. W dodatku planowany jest wyjazd z większą grupą znajomych (może tak z 8 osób).

I teraz pytanie - czy jest realna szansa znalezienia jakiegoś zakwaterowania w rozsądnej cenie w tym terminie, w miarę blisko siebie i na dodatek w ciemno? :-)

A co do cen, to widze że rozbierzności sa duże... od 60E za 2 osoby, aż po 110E, za 9 osób :) Pewnie im większy ap. tym tańszy...?
szpecgos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 215
Dołączył(a): 19.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) szpecgos » 11.06.2010 15:02

Pierwszy tydzień sierpnia może nie być tak lekko szczególnie dla większej grupy w bliskiej okolicy. Znaleźć z pewnością się uda wszystko zależy od miejscowości i czy będziesz na konkretną miejscowość uparty. Ja ostatnie 2 lata w ciemno w okolicy 18 sierpnia na miejscu dla 4 osób i w sumie nie było większego problemu, żeby znaleźć zajmowało nam to kilkanaście minut,
Ceny odpowiednio 55e i 65e z tym ze apartament za 65e był ciekawszy od tego rok wcześniej za 55e myślę, że trzeba liczyć jakieś 15-20e osobe wiadomo im większy apartament to wyjdzie na osobę taniej - jeśli traficie na apartament dla 8 to może być taniej. Na jakieś wielkie negocjacje ceny w tym okresie jednak nie ma co liczyć.

Pozdrawiam.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Dalmacja - kwatery w sierpniu - dostępne od ręki?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone