Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Czy jest w stanie mnie coś jeszcze zaskoczyć? Jakie miejsce?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jarod
Odkrywca
Re: Czy jest w stanie mnie coś jeszcze zaskoczyć? Jakie miej

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 24.05.2016 18:01

No ok. Czytam dalej, a co powiecie o wybrzeżu tuz za Sveti Rok - Seline, Starigrad, Rovanjska. Ktoś w ogóle tam jeździ? Też mamy z tyłu góry, więc klimacik podobny jak na makarskiej... chyba. No i główna zaleta - w miarę blisko.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.05.2016 21:23

jarod napisał(a):No ok. Czytam dalej, a co powiecie o wybrzeżu tuz za Sveti Rok - Seline, Starigrad, Rovanjska. Ktoś w ogóle tam jeździ? Też mamy z tyłu góry, więc klimacik podobny jak na makarskiej... chyba. No i główna zaleta - w miarę blisko.

senj-lukovo-starigrad-t45376.html

Czy klimacik podobny do Riwiery Makarskiej - musisz sam ocenić :wink:
mariusz87
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz87 » 12.06.2016 16:54

Witam wszystki cromaniaków.W tym roku w wrześniu wybieramy się na półwysep peljesac[na końcu półwyspu miejsowosc Loviste] i mam do was pytanie co polecacie w tym regionie?[plaze,zatoczki,zabytki i ogolnie wszystko]bierzemy rowery.W tamtym roku byliśmy tylko przejazdem przez półwysep[bardzo ładne widoki były i postanowiliśmy wrócic] bo plynelismy promem z Orebic na wyspe Korcule.Podróż autem.Pozdrawiam;]
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 12.06.2016 18:26

mariusz87 napisał(a):Witam wszystki cromaniaków.W tym roku w wrześniu wybieramy się na półwysep peljesac[na końcu półwyspu miejsowosc Loviste] i mam do was pytanie co polecacie w tym regionie?[plaze,zatoczki,zabytki i ogolnie wszystko]bierzemy rowery.

klub-milosnikow-polwyspu-peljesac-t38937.html
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Czy jest w stanie mnie coś jeszcze zaskoczyć? Jakie miejsce? - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019