Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping, na ktorym zawsze jest miejsce

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010
Kemping, na ktorym zawsze jest miejsce

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 02.08.2023 11:34

Hejka,
czy znacie takie, ze: "jade w ciemno i mam parcelke"?
Z mojego kilkunastoletniego doswiadczenia moge smialo polecic Zaton i Basko Polje. Moze jeszcze Strasko, ale tam bylismy tylko raz, wiec nie wiem czy tak jest zawsze :coool:

Wymagania to: stale ciepla woda w prysznicach, czyste lazienki, papier toaletowy :rotfl: i przestronna plaza.
Standard bardziej w stylu Zatonu niz Basko Polje.

Pozdrawiam,
Havena
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3174
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 03.08.2023 05:06

Z pewnością znajdziesz wolne miejsce na Amadria Park Camping Šibenik - wypoczywamy tam od kilku lat. Infrastruktura rewelacyjna. Czystość wyjątkowa.
Polecam z czystym sumieniem :spoko:

Poczytaj jednak opinie z Google, gdyż każdy ma swoje wymagania i oczekiwania. Dla mnie OK, ale dla innej osoby już niekoniecznie... W ocenach są różne zastrzeżenia - to pozwoli wyrobić wyważoną opinię własną. Jedno jest pewne - gwarancja parceli :tak:
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 03.08.2023 09:25

stachan napisał(a):Z pewnością znajdziesz wolne miejsce na Amadria Park Camping Šibenik - wypoczywamy tam od kilku lat. Infrastruktura rewelacyjna. Czystość wyjątkowa.
Polecam z czystym sumieniem :spoko:


Pieknie dziekuje :proszedzieki: , tam nas jeszcze nie bylo :)
A nie ma to jak po calym dniu jazdy, pod wieczor przybywasz do celu i okazuje sie, ze brak wolnych miejsc (wspomnienia z Lanterny)...

Pozdrawiam,
Havena

Powrót do Kempingi

cron
Kemping, na ktorym zawsze jest miejsce
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone