Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak, Brela, BV i znów Brela 2017 str 18

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 13.06.2015 23:27

DeKa napisał(a):
Magdalena S. napisał(a):Tak nam się podobało, że chcieliśmy zjeść tam kolację, ale w knajpce nikt się nami nie zainteresował...

P.S. Dokąd w tym roku? :papa:


Też tak mieliśmy. Pisałem o tym.
O tym gdzie jedziemy w tym roku też pisałem. Jedziemy do Łeby ale w przyszłym roku znowu za granicę.


Pamiętam, że tak mieliście, właśnie dlatego o tym napisałam :) Dziwne tam mają podejście do klientów.
A informacja o Łebie jakoś mi umknęła :oops:
Czyli w tym roku spacerujecie po wydmach :papa:
DeKa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 05.08.2013
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) DeKa » 27.07.2015 00:09

Magdalena S. napisał(a):Czyli w tym roku spacerujecie po wydmach :papa:


Wydmy zaliczone. Ależ ten czas ucieka.
Powinna być Chorwacja ale co tam. 4 zdjęcia znad Bałtyku chyba podarujecie?
Nasze morze chociaż zimne też ma swój urok.
W przyszłym roku znów jednak za granicą będę spędzał wakacje ale czy w Chorwacji to dopiero się okaże.

476.
Obrazek

478.
Obrazek

479.
Obrazek

480.
Obrazek
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 27.07.2015 00:43

DeKa napisał(a):Nasze morze chociaż zimne też ma swój urok.


Zdjęcia jak z jakiegoś wakacyjnego folderu :)
Nasze morze też jest piękne.
kasia.2377
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 26.07.2015
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia.2377 » 25.05.2016 22:11

mówcie co chcecie, ale nasze zachody słońca są przepiękne :)
Gigi111
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 17.06.2015
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gigi111 » 26.05.2016 11:18

Nie wiem jak mogły mi umknąć te relacje :oops:
Ale zaległość nadrobiona jednym tchem .
Super opis i mega rewelacyjne zdjęcia :D
Zaczęłam się zastanawiać czy nie odwołać rezerwacji nad naszym morzem :mrgreen:
No ale na szczęście za rok tez są wakacje :hut:
hubi78
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.11.2012
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) hubi78 » 26.05.2016 17:48

Jaki ten świat mały :D na zdjęciu 398 ten na przodzie to ja,za sterami brat,obok w kapoku moja córka a koleś w pasiastej koszulce to mój tata.
pozdrawiam.
DeKa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 05.08.2013
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) DeKa » 29.05.2016 20:12

hubi78, no to mnie zaskoczyłeś. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu zdjęciu?
W tym roku będzie kolejna relacja. W lipcu Baska Voda.
hubi78
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.11.2012
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) hubi78 » 29.05.2016 23:01

Zupełnie nic nie mam,jedynie jeśli miałbyś ja w lepszej rozdzielczości to prosi bym Cie o wysłanie mi jej na mejla adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
A relacja bardzo fajna,miło się czyta a jeszcze lepiej ogląda,naprawdę dobre zdjęcia.
pozdrawiam.
Sysa
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.03.2016
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sysa » 01.06.2016 14:57

DeKa namówiłeś nas na Brele :) Jedziemy taaaaaaaam ! a kiedy w lipcu jedziecie : początek czy koniec?
DeKa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 05.08.2013
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) DeKa » 02.06.2016 11:52

Sysa, świetnie. Na prawdę jest tam pięknie. My kwaterę mamy od 17-26 lipca.
edmund
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.03.2015
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) edmund » 14.06.2016 12:00

Witajcie, a może ktoś z Państwa wybiera się w lipcu do miejscowości Pisak? Jedziemy z dwójką dzieci - fajnie byłoby mieć towarzystwo nie tylko dla dzieci ;-) A generalnie będziemy tam już trzeci raz, więc możemy podzielić się wiedzą co zobaczyć, zwiedzić itp :-)
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 15.07.2016 14:55

Sysa napisał(a):DeKa namówiłeś nas na Brele :) Jedziemy taaaaaaaam ! a kiedy w lipcu jedziecie : początek czy koniec?

... wszystkie Frele cisnom na Brele ??????
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 18.07.2016 20:54

edmund napisał(a):Witajcie, a może ktoś z Państwa wybiera się w lipcu do miejscowości Pisak? Jedziemy z dwójką dzieci - fajnie byłoby mieć towarzystwo nie tylko dla dzieci ;-) A generalnie będziemy tam już trzeci raz, więc możemy podzielić się wiedzą co zobaczyć, zwiedzić itp :-)

Dawaj swe odczucia, jo jada 6 raz ....
DeKa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 05.08.2013
Re: Baska Voda 2016 strona 13

Nieprzeczytany postnapisał(a) DeKa » 29.07.2016 16:16

Na początku witam wszystkich tutaj zaglądających. Witam i zapraszam jednocześnie do przeczytania i obejrzenia trzeciej mojej relacji z pobytu w Chorwacji.
Wiem, że najbardziej lubicie oglądać zdjęcia. Będzie troszeczkę. Może nie aż tak ładne jak poprzednie ale na pewno kilkoma kadrami Was zaskoczę. Będzie więcej zdjęć rodzinnych i trochę selfie (takie czasy :wink: ) ale sami zobaczycie i ocenicie. Na początku nic ciekawego ale później będzie lepiej.

Wstęp mamy za sobą więc powolutku przechodzimy do właściwej części relacji, czyli jak to było na początku.
Na początku był chaos... :?

Nieee. Gdy zapadła decyzja o wyjeździe do Chorwacji rozpoczęły się przygotowania.

Tutaj będzie trochę przynudzania o samochodzie.
Jedną z najważniejszych rzeczy o którą musiałem zadbać to sprawny samochód. Drobne naprawy, przegląd itd. Wszystko gra. Nie chciałem powtórki z wakacji 2014 (kto nie czytał to zapraszam do lektury). Samochód mam ten sam co ostatnio. Renault Megane II.
Pobyt mamy załatwiony od 17 do 26 lipca. Wyjeżdżamy 16 lipca w sobotę. Dzień wyjazdu zbliżał się coraz szybciej. Kilka dni przed wyjazdem w samochodzie zaczęły się problemy. Przepalał mi się mocny bezpiecznik (30A) pod maską. Wymiana bezpiecznika albo na popych i można jechać. Trzeba to naprawić. No to szybko mechanik. Diagnoza - rozrusznik szwankuje. Regeneracja - załatwione. W czwartek znów mam sprawny samochód. Jasne.

U nas pogoda nieciekawa więc tym bardziej się cieszymy, że za kilkanaście godzin będziemy się cieszyć wspaniałym słońcem, słuchać szumu morza i wdychać powietrze pachnące lawendą, sosną i pysznym jedzeniem.
Ruszyliśmy w sobotę wieczorem zapakowani po brzegi. Jedziemy tylko w czwórkę.
Ewa, Agatka, Kubuś i ja.
481.
Obrazek

482. Nie regulować monitorów. Ja tak wyglądam 8)
Obrazek

483. Padało na początku nawet na Chorwacji.
Obrazek

Trasa tak jak ostatnio. Słowacja, Węgry (trasa 86) i kawałeczek Słowenii. Pierwsza część trasy była troszkę męcząca bo na Słowacji padało a tak się źle jedzie. Pierwsze tankowanie na Chorwacji. Mamy ruszać dalej. Wciskam guzik w renówce i nic. Nie odpala. No to mi naprawili samochód sobie myślę. No cóż. Byłem zabezpieczony. Bezpieczników miałem dużo. Wymieniam i jedziemy dalej. No ale nie o to chodziło.
484.
Obrazek

485 A.
Obrazek

485 B.
Obrazek

Po drodze kilka przystanków. Daleko na Chorwacji musiałem zrobić godzinną drzemkę.

486.
Obrazek

487.
Obrazek

W końcu się rozpogadza i jedzie się super. Mały ruch na autostradzie.
300 kilometrów do celu. Zjeżdżamy na postój. Obok dużego mostu. Jest tam punkt widokowy. A pod mostem widać małe miasteczko. Scradina.

488.
Obrazek

489.
Obrazek

490. Scradina.
Obrazek

491.
Obrazek

Dojeżdżamy do węzła Sestanovac i zjeżdżamy z autostrady. Zostało tylko kilka kilometrów.

492.
Obrazek

We wcześniejszych wpisach dawałem namiar na człowieka, który sprzedaje domace prosek i inne trunki. Domek ma w Górnej Breli. Odwiedziliśmy go zrobić zakupy. Bardzo sympatyczny.
493.
Obrazek

W końcu dojeżdżamy do Baska Voda na ulicę Zagradina 28 do Mira i Nicola Stanicic. Będziemy ich gośćmi przez 9 kolejnych nocy. Budynek prezentuje się świetnie. Idę się przywitać. Właściciele są bardzo sympatyczni, uśmiechnięci i uprzejmi. Dostajemy klucze od pokoi.
Ależ ładny apartament. Będzie nam tu wygodnie. Mamy bardzo fajny widok na całe miasteczko i nie tylko.

494.
Obrazek

Zostało nam jeszcze pół dnia. Później się rozpakujemy. Idziemy nad morze. Zejście mamy strome ale trasa jest krótka. Strome podejście nam nie przeszkadzało. Nogi mamy dość silne więc nie było problemów.

495.
Obrazek

496.
Obrazek

Po podróży trzeba było odpocząć.

497.
Obrazek

Na razie tyle. Nie wiem w jakim tempie będę pisał bo zdjęć mam trochę do obrobienia ale mam nadzieję, że będziecie czekać.

c.d.n.
Shimmer
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.07.2016
Re: Baska Voda 2016 strona 13

Nieprzeczytany postnapisał(a) Shimmer » 29.07.2016 16:39

Oj, oj! Piękny apartament!!! Czy można prosić o namiary???
Szukam dokładnie czegoś takiego! Tylko w sumie 3 rodziny...
A ceny? Jeśli można wiedzieć, jakie są? Na stronie p. Stanicić nie ma...
Pozdrowienia z zapielgrzymowanej Wieliczki! :)))
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak, Brela, BV i znów Brela 2017 str 18 - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone