Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak, Brela, BV i znów Brela 2017 str 18

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
inka 777
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 25.08.2011
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) inka 777 » 08.04.2015 19:27

Deka napisz proszę ile płaciliście za mieszkanie, rozumiem że byliście w 6 osób w mieszkaniu 3: A4+1
Pozdrawiam Iwona.
anonimowaania
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 05.08.2014
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) anonimowaania » 09.04.2015 21:21

Ale piękne fotki!!!Jestem pod wrażeniem,po raz pierwszy widzę takie oświetlenie,jakbym tam była! Poproszę jeszcze!!! :D
DeKa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 05.08.2013
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) DeKa » 27.04.2015 23:12

micrus napisał(a):Mam pytanie odnośnie cen w restauracjach. Jak mniej więcej wygląda cena obiadu dla 4 osobowej rodziny?

Nie pamiętam dokładnie ale na forum już nie raz było o cenach. Wychodzi podobnie jak u nas chyba. Kolacja ze zdjęcia nr 348 kosztowała około 200 zł ale tam zaszaleliśmy.

inka 777 napisał(a):Deka napisz proszę ile płaciliście za mieszkanie, rozumiem że byliście w 6 osób w mieszkaniu 3: A4+1


Tak, dokładnie 3: A4+1.
Płaciliśmy 60 euro za noc.

anonimowaania napisał(a): Poproszę jeszcze!!! :D


Co prawda znowu z poślizgiem ale proszę:

Hmmm. Wiedziałem, że z moją pamięcią nie jest do końca dobrze. Cofnijmy się o 3 dni.
A więc jak już pisałem wcześniej "Dzień trzeci. Ciągle się relaksujemy, jemy lody, burki i popijamy Ozujskiem. Pogoda robi się coraz ładniejsza."

I teraz dodam, że postanowiliśmy odwiedzić Panią Irenę z Pisaka.
Spakowaliśmy się do samochodów i drogę. Parę minut i byliśmy na miejscu.
Wjechaliśmy na parking. Od razu z domu wyszedł gościu w moim wieku i zaczął mówić, że prywatne miejsce i nie wolno. Wytłumaczyliśmy, że znajomi do Pani Ireny, zrozumiał.
Była w domu. Przywitaliśmy się serdecznie. Dostała od nas upominki, jakieś nasze jedzenie (byliśmy przygotowani bo planowaliśmy to jeszcze w Katowicach).
Chwilę pogadaliśmy i na plażę. Aaaaa. Oczywiście musieliśmy się przejść do pekary przy plaży na pysznego burka, ten z Pisaka mi smakował najbardziej.
No. Tak wyglądała połowa trzeciego dnia. Po południu byliśmy już z powrotem w Breli.

Znowu przeskakujemy 3 dni i tym sposobem jesteśmy przy 6 dniu relacji.
Śniadanie mistrzów jak zwykle.
Znów się zebraliśmy i na plażę. Poszliśmy kawałek dalej w kierunku Pisaka lub kto woli Splitu albo na wschód albo zależy jak patrzeć to idąc od naszego lokum skręciliśmy w prawo.

360.
Obrazek

361.
Obrazek

Ja znowu łowiłem dziką zwierzynę.
362.
Obrazek

363.
Obrazek

364.
Obrazek

Nie wiem czy jeżowcom nie szkodzi wyciąganie z wody ale szybko je wpuszczałem do morza.
Udało mi się namówić syna na spacer do kamyczka.

365.
Obrazek

366.
Obrazek

367.
Obrazek

368.
Obrazek

369.
Obrazek

370.
Obrazek

371.
Obrazek

Młody dzielnie dotarł do kamyczka. Wiedziałem że niedaleko jest kolejne miejsce, które często pojawia się na pocztówkach z Breli. Chciałem tam pójść. Kuba dał się jeszcze jakoś namówić na wycieczkę.
A oto to miejsce:

372.
Obrazek

373.
Obrazek

374.
Obrazek

375.
Obrazek

376.
Obrazek

377.
Obrazek

378.
Obrazek

379.
Obrazek

380.
Obrazek

381.
Obrazek

To co chciałem zobaczyć, zaliczone. Pozostali niech żałują. Z drugiej strony na zdjęciach zobaczą :wink:

Po południu zrobiliśmy sobie długi spacer. Udało mi się zaciągnąć rodzinkę tam gdzie byłem z Kubą.

382.
Obrazek

383.
Obrazek

384.
Obrazek

385.
Obrazek

386.
Obrazek

387.
Obrazek

388.
Obrazek

389.
Obrazek

390.
Obrazek

391.
Obrazek

W ten sposób minął cały 6 dzień naszych wakacji. Szybko. Coś fajnego na sen i do łóżek.
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 29.04.2015 10:27

takie relacje to ja lubię ! :) super zdjęcia ;)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10887
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 29.04.2015 10:31

lubię dobrze nasycone kolory, ale niektóre za bardzo, za to ładne ujęcia,
miło powspominać stare kąty, szczególnie z promenady
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 02.05.2015 16:44

Świetna relacja (przeczytałam przed chwilą w całości), cudowne zdjęcia i na pewno niezapomniane wakacje. Masz fajny styl pisania :)
A tak na marginesie szukam dla nas miejsca na wrzesień i zaciekawił mnie ten WASZ Pisak, tylko czytałam, że tam wszędzie wysoko...
Pozdrawiam również z Katowic :)

... i czekam na dalszą relację.
strzelec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 01.05.2015
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) strzelec » 02.05.2015 19:27

Pozdrawiam serdecznie z krainy polskich jezior (warmińsko-mazurskie). Odnoszę wrażenie, że staliśmy w tych samych miejscach robiąc zdjęcia SKAŁKI w Breli. Cudowne miejsce, wspaniale ujęte na fotografiach. A te zachody słońca...super.
Proszę o więcej.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 02.05.2015 20:34

sobolinek napisał(a):A tak na marginesie szukam dla nas miejsca na wrzesień i zaciekawił mnie ten WASZ Pisak, tylko czytałam, że tam wszędzie wysoko....


...w wrześniu można wybrać miejscówki w pierwszym rzędzie od Jadrana i mieć prywatną plażyczkę , my mieliśmy taką :wink:

sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 02.05.2015 20:49

mervik napisał(a):
sobolinek napisał(a):A tak na marginesie szukam dla nas miejsca na wrzesień i zaciekawił mnie ten WASZ Pisak, tylko czytałam, że tam wszędzie wysoko....


...w wrześniu można wybrać miejscówki w pierwszym rzędzie od Jadrana i mieć prywatną plażyczkę , my mieliśmy taką :wink:

Cudnie, bardzo dziękuję. Aż chce się już jechać, a gdzie tam wrzesień.

Ja wciąż się waham między: Primosten, Pisak i ostatnio spodobała nam się Brela. Jedziemy z 4 latką i plaże przypominają tą z Tucepi. Czy orientujesz się może czy w Breli we wrześniu (od 05.09) będą nadal takie tłumy. To mnie trochę przeraża.
grzesiek-swidnica
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 08.07.2010
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 02.05.2015 21:21

Sobolinek, my też się wybieramy w tym terminie z dwuletnią córą, z Dolnego Śląska. Jedziemy w ciemno, kierunek Brela. Więc można się "spiknąć" na wspólną podróż. W tym terminie śmiało można jechać w ciemno, będzie w czym wybierać jeśli chodzi o apartamenty...
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 02.05.2015 21:26

sobolinek napisał(a):Czy orientujesz się może czy w Breli we wrześniu (od 05.09) będą nadal takie tłumy. To mnie trochę przeraża.


Jak z dzieckiem to wal śmiało do Breli lub Baśki .V ...na pewno nie będzie tłoczno ..już pod koniec sierpnia ubywa dużo ludzi...koniec urlopów i przede wszystkim dzieciaki do szkoły idą :wink:
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 02.05.2015 21:49

grzesiek-swidnica napisał(a):Sobolinek, my też się wybieramy w tym terminie z dwuletnią córą, z Dolnego Śląska. Jedziemy w ciemno, kierunek Brela. Więc można się "spiknąć" na wspólną podróż. W tym terminie śmiało można jechać w ciemno, będzie w czym wybierać jeśli chodzi o apartamenty...


Cześć Grzesiek :)
Dzięki za propozycję, ale dokładnie jeszcze nie wiemy kiedy wyjedziemy. Wszystko zależy czy znajdziemy coś fajnego od 05.09 bo może uderzymy do Breli po tygodniu w Tucepi czyli 19.09.
My wolimy sobie coś fajnego zarezerwować wcześniej. A Ty który raz w Cro?
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 02.05.2015 21:53

mervik napisał(a):
sobolinek napisał(a):Czy orientujesz się może czy w Breli we wrześniu (od 05.09) będą nadal takie tłumy. To mnie trochę przeraża.


Jak z dzieckiem to wal śmiało do Breli lub Baśki .V ...na pewno nie będzie tłoczno ..już pod koniec sierpnia ubywa dużo ludzi...koniec urlopów i przede wszystkim dzieciaki do szkoły idą :wink:


mervik na to liczymy :D :D :D a pytam bo rok temu 14 września (co prawda w niedzielę) na plaży w Tucepi było jeszcze sporo ludu. Na szczęście w poniedziałek było już luźniej. Tylko nie wiem czy można porównywać Tucepi do Breli...
grzesiek-swidnica
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 08.07.2010
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 02.05.2015 22:08

sobolinek napisał(a):
grzesiek-swidnica napisał(a):Sobolinek, my też się wybieramy w tym terminie z dwuletnią córą, z Dolnego Śląska. Jedziemy w ciemno, kierunek Brela. Więc można się "spiknąć" na wspólną podróż. W tym terminie śmiało można jechać w ciemno, będzie w czym wybierać jeśli chodzi o apartamenty...


Cześć Grzesiek :)
Dzięki za propozycję, ale dokładnie jeszcze nie wiemy kiedy wyjedziemy. Wszystko zależy czy znajdziemy coś fajnego od 05.09 bo może uderzymy do Breli po tygodniu w Tucepi czyli 19.09.
My wolimy sobie coś fajnego zarezerwować wcześniej. A Ty który raz w Cro?


Będziemy drugi raz . Po doświadczeniach z pierwszego wyjazdu wiem że nie ma co rezerwować, zwłaszcza we wrześniu. Jedyna obawa to tylko taka jak nasza mała zniesie taką długą podróż.
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015
Re: CRO po raz pierwszy. Pisak. A gdzie to? . Brela 2014 str

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 02.05.2015 22:35

grzesiek-swidnica napisał(a):
sobolinek napisał(a):
grzesiek-swidnica napisał(a):Sobolinek, my też się wybieramy w tym terminie z dwuletnią córą, z Dolnego Śląska. Jedziemy w ciemno, kierunek Brela. Więc można się "spiknąć" na wspólną podróż. W tym terminie śmiało można jechać w ciemno, będzie w czym wybierać jeśli chodzi o apartamenty...


Cześć Grzesiek :)
Dzięki za propozycję, ale dokładnie jeszcze nie wiemy kiedy wyjedziemy. Wszystko zależy czy znajdziemy coś fajnego od 05.09 bo może uderzymy do Breli po tygodniu w Tucepi czyli 19.09.
My wolimy sobie coś fajnego zarezerwować wcześniej. A Ty który raz w Cro?


Będziemy drugi raz . Po doświadczeniach z pierwszego wyjazdu wiem że nie ma co rezerwować, zwłaszcza we wrześniu. Jedyna obawa to tylko taka jak nasza mała zniesie taką długą podróż.


To podobnie jak my, też drugi raz jedziemy. Ja też się bałam o córę rok temu, ale dała radę. Kupiliśmy na tą okoliczność tablet i oglądała sobie z tyłu bajki. Ona jest z tych "nie śpiących" dzieci, więc całą drogę była na chodzie i z włączoną fonią (gadała non stop) hehehe.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak, Brela, BV i znów Brela 2017 str 18 - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone