Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela Stomarica 19 Apartments Jagoda

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Angrekoo
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 18.01.2015
Brela Stomarica 19 Apartments Jagoda

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angrekoo » 21.04.2022 15:08

Witajcie,

Dostałem ciekawą ofertę na nocleg w Apartamentach Jagoda w Breli ul.Stomarica 19 .
Był ktoś tam dokładnie i może opisać wrażenie apartamentu/właściciela.
Ewentualnie samej miejscówki. Jest tam jakiś sklep blisko ? Pytam, bo wydaje mi się wszędzie daleko z tej miejscówki.
Jade na początku czerwca wiec tłumów się tam nie spodziewam.
Liczę, że znajdzie się ktoś kto przybliży mi tą miejscówkę.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10903
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 21.04.2022 16:25

Angrekoo napisał(a):Witajcie,

Dostałem ciekawą ofertę na nocleg w Apartamentach Jagoda w Breli ul.Stomarica 19 .
Był ktoś tam dokładnie i może opisać wrażenie apartamentu/właściciela.
Ewentualnie samej miejscówki. Jest tam jakiś sklep blisko ? Pytam, bo wydaje mi się wszędzie daleko z tej miejscówki.
Jade na początku czerwca wiec tłumów się tam nie spodziewam.
Liczę, że znajdzie się ktoś kto przybliży mi tą miejscówkę.


Jeśli nic się nie zmieniło, to sklep masz ok.500 m pod górę.
victoo
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) victoo » 21.04.2022 19:48

Angrekoo napisał(a):Pytam, bo wydaje mi się wszędzie daleko z tej miejscówki.


To zależy co kto szuka, bo to że jest do czegoś daleko to może być spory plus. Byłem w tej okolicy dwa razy (jedyne miejsce gdzie byłem dwa razy na 15 wyjazdów do Chorwacji) i to dlatego, że jest stamtąd daleko zgiełku, tłumów, chińszczyzny, straganów, hoteli itd a blisko do knajp, plaż, ciszy, ładnej promenady. Byłem we wrześniu i wieczorami całkowite pustki na promenadzie.

Jeżeli szukasz tętniącej życiem miejscówki to ta się nie sprawdzi.
Angrekoo
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angrekoo » 21.04.2022 21:46

Szukam spokojnego miejsca ( jade na początku czerwca wiec akurat o to się nie martwię ), ale z drugiej strony fajnie mieć piekarnie czy choć mały sklep w pobliżu apartamentu.
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 21.04.2022 23:41

Byliśmy niedaleko Stomarica 13, parę lat temu, kiedy ceny jeszcze były normalne, teraz są jakieś z kosmosu, Apartamenty Jagoda są chyba obok schodów, którymi chodziliśmy na plażę (ok. 100 stopni), ale tam wszystko jest "pod górkę". Ale miejsce fajne, do centrum jakieś 20 minut pieszo. Sklepik jeszcze wyżej niż apartament, bardzo duże przewyższenie, też dla samochodu. Jak byliśmy to był mały sklepik, słabo zaopatrzony, chodziliśmy na zakupy do centrum, obok hotelu Bluesun, jest pasaż handlowy. Ogólnie miejscówka nie jest zła, a jeżeli korzystna cenowo, to tym bardziej. :papa:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Brela Stomarica 19 Apartments Jagoda
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone