Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela - parkowanie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magda8867
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 11.02.2010
Brela - parkowanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda8867 » 26.03.2012 16:58

Witam,
w tym roku w 2 połowie sierpnia wybieramy się do Breli z córką 7lat, chcemy jechać w ciemno, no chyba że jeszcze uda mi się znaleźć coś ciekawego położeniem i cenowo. Szukam głownie w dzielnicach SCIT i PODRACE.\
Już wiem, że uliczki tam wąskie, problem z dojechaniem i parkowaniem.
Mam pytanie do tych co znają te dzielnice: czy kierujac się w ich kierunku jest gdzie zaparkować auto, aby podejsć pieszo i czegoś poszukać,
Moze gdzieś wyżej jest jakieś takie miejsce? A może po prostu zaparkować pod domem jakiegoś gospodarza?
Trochę się obawiam tej jazdy w ciemno ale z drugiej strony kusi mnie to, że może znajdę cos taniej niz 55-60 Euro i też ładnego.
W dzielnicy Stomarica w jednym domu proponują 54 Euro - może brać i sie nie zastanawiać?? :?:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 26.03.2012 17:14

Jeżeli masz siły po podróży na dłuższy spacer to zaparkuj przed rozwidleniem (Ścit , Podraće) i zrób sobie spacerek do tych dzielnic.
Jeżeli Ci się nie chce chodzić, wjedź ulicą i zapytaj gospodarza u którego się zatrzymałaś na parkingu o zgodę , sprecyzuj na jak długo.
jak jechałem w ciemno to korzystałem 1x parking Viśnji a raz bodajże z Victorii.
magda8867
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 11.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda8867 » 26.03.2012 18:45

Czyli tam na rozwidleniu jest jakiś parking? A daleko stamtąd do pierszych kwater? Czy poruszanie się tam autem jest rzeczywiscie bardzo problemowe (w naszym przypadku octavią)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 26.03.2012 18:50

magda8867 napisał(a):Czyli tam na rozwidleniu jest jakiś parking? A daleko stamtąd do pierszych kwater? Czy poruszanie się tam autem jest rzeczywiscie bardzo problemowe (w naszym przypadku octavią)


Ciężko, ale dacie radę na poboczu zaparkować .
Pamiętam jakiegoś Chorwata który proponował parking u siebie na placu, ale to nieco wyżej.
Przemieszczenie jest ok , czasami z mijankami jest nieciekawie.

Dużo zależy w jakim okresie jedziecie , w VI i IX mies. będzie większa tolerancja na parkingu.
magda8867
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 11.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda8867 » 26.03.2012 19:17

Do Chorwacji jedziemy 18.08 do końca 08. Tydzień chcemy byc w Rogoznicy i tydzień w Breli - jeszcze nie wiem tylko gdzie najpierw, bardziej podoba mi się Brela, ale 2 tygodnie w jednym miejscu mój mąż nie chce być - nosi go :smo:
Chyba lepiej bedzie najpierw jechać do Rogoznicy - od niedzieli do soboty a potem od soboty do piatku Brela, myślę że w ostani tydzień Brela też juz nie bedzie tak obleżona :?:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 26.03.2012 19:20

magda8867 napisał(a):
Chyba lepiej bedzie najpierw jechać do Rogoznicy - od niedzieli do soboty a potem od soboty do piatku Brela, myślę że w ostani tydzień Brela też juz nie bedzie tak obleżona :?:


dobry pomysł .
Ale jeszcze tak bym kombinował, żeby Brelę rozpocząć od poniedziałku.
magda8867
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 11.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda8867 » 31.03.2012 19:52

Szperam wciąż po necie za kwaterami w Breli i istatnio mam znów ciekawą ofertę, ciekawą głównie cenowo, tylko 40Euro za nas 3, ale na Stomarica, piszą że 200metrów od morza. To co mi tam też odpowiada to to że jest dość dużo miejsca do parkowania koło domu i dom jest zacieniony - znajduje się jakby w gaju oliwnym. Nasz apartament na parterze też zacieniony, tylko niestety bez widoku na morze. :(
Jak myślisz Torac brać to czy jednak lepiej w ciemno jechać?? Trochę boję się tej odległosci od plaży, ale cena niezła... Zależy mi żeby apartament był zacieniony bo nie chcemy korzystać za dużo z klimy ze wzgledów zdrowotnych.
Tak się cały czas zastanawiam czy uda się coś znaleźć na miejscu co będzie ok jak pojedziemy w ciemno...
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 31.03.2012 20:08

magda8867 napisał(a):Szperam wciąż po necie za kwaterami w Breli i istatnio mam znów ciekawą ofertę, ciekawą głównie cenowo, tylko 40Euro za nas 3, ale na Stomarica, piszą że 200metrów od morza. To co mi tam też odpowiada to to że jest dość dużo miejsca do parkowania koło domu i dom jest zacieniony - znajduje się jakby w gaju oliwnym. Nasz apartament na parterze też zacieniony, tylko niestety bez widoku na morze. :(
Jak myślisz Torac brać to czy jednak lepiej w ciemno jechać?? Trochę boję się tej odległosci od plaży, ale cena niezła... Zależy mi żeby apartament był zacieniony bo nie chcemy korzystać za dużo z klimy ze wzgledów zdrowotnych.
Tak się cały czas zastanawiam czy uda się coś znaleźć na miejscu co będzie ok jak pojedziemy w ciemno...


Jeśli to w tym gaju oliwnym który jest po drodze na górę to nie dziwię się że taka cena,powiem tak spacerów pod górę będziesz miała dość.
magda8867
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 11.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda8867 » 31.03.2012 20:32

Tzn. Ty wiesz o który dom chodzi??
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 31.03.2012 21:13

wklej linka albo podeślij na maila:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1851
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 01.04.2012 05:30

Ja bym jechał w ciemno, jeśli będzie to po 20 sierpnia,tylko w ciemno,Brela tania nigdy nie była.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 01.04.2012 10:49

mireks napisał(a):Ja bym jechał w ciemno, jeśli będzie to po 20 sierpnia,tylko w ciemno,Brela tania nigdy nie była.


też bym tak zrobił . W ciemno 2 razy byłem w Breli i problemów nie było i to na Podraću.
bannanc
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 01.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bannanc » 01.04.2012 11:15

Ja 3 raz jadę w to samo miejsce Brela ulica Frankopanska 91, koło hotelu Berulia. Za całe piętro 4 apartamenty, na 11 osób płacimy 185 euro. Do plaży jest bardzo blisko, trzeba przejść przez wąską ulicę i łagodnymi schodami na plażę. Niestety jeden minus tych apartamentów, to to że nie ma klimy, ale można wytrzymać, blisko do Studenaca, 10 minut spacerkiem Baśka Voda. Nasz termin 13-31.08.2011. Przed domem jest fajny parking dla gości. Już nie mogę się doczekać.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.direct-croatia.com/apartment ... -nada/4469
jonaska
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jonaska » 20.01.2013 21:02

my ostatecznie przelewamy jutro zaliczke tu
http://www.brela.com/vale/
wiem,ze pod gore, wiem,ze daleko od centrum.
Ale do morza rzeczywiscie ok 200 metrow czy wiecej?

kto zna to miejsce? co to za budynek po prawej stronie?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 20.01.2013 23:59

jonaska napisał(a): co to za budynek po prawej stronie?


Wygląda mi to na garaże, powszechne w Breli.
Jeżeli nie ma miejsca przy apartamencie gospodarze dają ekwiwalent w postaci parkowania w garażu.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone