Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche, spokojne miejsce na wyspie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 21.04.2012 22:37

PETERENZO napisał(a):Już nie musisz. Chcesz podbić licznik to pogadaj z AJ. :papa:

Chciałem poznać Twoje priorytety, aby właściwie dobrać ofertę. W dalszej kolejności najlepiej przesłać na emaila aby nikt Cię nie uprzedził. Nie znam AJ ale jak określi co oczekuje to podeślę kilka dobrych namiarów.

p
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 22.04.2012 14:43

No i jeszcze jak się pojawi Zebik i Lubelski to mamy zlot "Frend(s)ów" w temacie: nomen omen "Ciche, spokojne miejsce na wyspie" :D :wink:
ewert777
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.06.2014
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewert777 » 26.06.2014 12:33

rob775 napisał(a):Ja polecam Korculę ,mam kwaterę w miejscowości Prigradica - odległość do morza 10 m , teren kwatery przylega do morza. w miejscowości tej są tylko dwie konoby i jeden sklep.

Napisz coś na temat Prigradicy,jade tam 7.07.14 jak tam jest???,co warto zobaczyć,kilka wskazówek.Pozdrawiam Maciek z Milicza
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 26.06.2014 14:22

:( rob775 nie zaglądał tu od ponad 2 lat...
Ale zdaje się, że popełnił jakąś relację z Prigradicy :) . Musisz poszukać. Byłem tam dwa razy przejazdem, Wydaje się być OK.
cbraulo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.04.2015
Prośba o fajne miejsce na wyspie.

Nieprzeczytany postnapisał(a) cbraulo » 26.04.2015 13:26

Witam
Proszę o polecenie fajnych miejsc na wyspach. Najlepiej środkowa lub południowa Dalmacja.
Mamy dwoje nastoletnich dzieci oraz jedno 2 latka.
W ostateczności jak będzie fajne miejsce to stały ląd też może być.

Chodzi nam generalnie o tzw. mówiąc kolokwialnie "zadupie" ponieważ nie lubimy zgiełku i wrzawy.
Najważniejsze, aby nie było to centrum jakiegoś miasta lub w bezpośrednim sąsiedztwie żeby nie było dużych ośrodków wypoczynkowych.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kotbury
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 10.04.2010
Re: Prośba o fajne miejsce na wyspie.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotbury » 26.04.2015 14:10

Splitska na Braciu. Bardzo cicha mieścina. Povlja (dla mnie najfajniejsze miejsce), Postira też moze być. Nie bój sie jechać w ciemno, wybierzesz co będzie najfajniejsze.
Warto omijać zachwalany Bol, jest t am prawie wszystko, czego nie chcesz.
wątek o Braciu:
klub-milosnikow-wyspy-bra-t33626.html
kilka relacji z tej wyspy:
brac-go-t39055.html
splitska-je-samo-dobro-czyli-bra-oczami-czterdziestolatkow-t43102.html?hilit=postira
nie-ma-co-deliberowac-splitska-brac-i-leniuchowac-2011-t35814.html
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011
Re: Prośba o fajne miejsce na wyspie.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 26.04.2015 14:14

cbraulo napisał(a):Chodzi nam generalnie o tzw. mówiąc kolokwialnie "zadupie" ponieważ nie lubimy zgiełku i wrzawy.


Największe "zadupie" jakie w życiu widziałem to wieś Proboj na wyspie Pag ... jak chcecie totalnej ciszy i spokoju to polecam.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Prośba o fajne miejsce na wyspie.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.05.2015 22:28

A propos zadoopia na wyspie - mnie się podobało tutaj i tutaj też.
I mam nadzieję, że Povlja też będzie fajna. :wink:
DragisA
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 05.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) DragisA » 07.05.2015 11:42

Polecam sprawdzoną już 3 krotnie miejscówkę na Korculi w kameralnej miejscowości Prizba...

Namiary po wpisaniu do Wujka Google "4 otoka.prizba"

Kontakt po angielsku z przemiłą córką właściciela Zvjezdaną. Byliśmy zalogowani w kompletnie wyposażonym Apartamencie nr 1 na parterze (ma największy taras). Przy domu znajdują się dwa grile, zewnętrzny prysznic (przydatny po kąpieli w słonym morzu), a z tarasów rozpościera się fan-ta-sty-czny widok na morze, okoliczne wysepki oraz najdalej wysuniętą na południe chorwacką wyspę Lastovo. Zejście do prywatnego betonowego pomostu z leżakami po schodkach. W samej miejscowości znajdują się dwie plaże, sklep spożywczy, wyborne rybki w "Paradiso Grill". W małym porcie można wypożyczyć łódkę z silnikiem (nie są wymagane żadne uprawnienia) aby zwiedzić np. okoliczne wysepki. Tuż obok (18 km) Vela Luka (większe zakupu w supermarkecie, rejs na Proizd, czy też promem na Hvar, jaskinia Vela Spila), a po drugiej stronie wyspy miasto Korcula z uroczą starówką. Ulubione plaże Pupnatska Luka i Bacva...

W zeszłym roku zdradziliśmy wyspiarską Prizbę na rzecz kontynentalnego Tucepi jednak zgodnie stwierdziliśmy, że Korcula to potęga jest i basta!

Pozdrav :)
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 07.05.2015 22:31

:D ...podtrzymuję, oprócz Priżby na Korculi polecam wiele innych, równie świetnych miejscowości. Nas również w tym roku ponownie ciągnie na Korculę...
Marco55
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 01.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marco55 » 11.06.2015 01:38

Witajcie, caly czas szukam ludzi, ktorzy byli na wyspie Lastovo. Chcialbym zasiegnac kilku praktycznych informacji gdyz wyjezdzam tam juz za miesiac. Jesli ktos zechce mi pomoc prosze pisac na PW.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.06.2015 07:20

Marco55 napisał(a):Witajcie, caly czas szukam ludzi, ktorzy byli na wyspie Lastovo. Chcialbym zasiegnac kilku praktycznych informacji gdyz wyjezdzam tam juz za miesiac. Jesli ktos zechce mi pomoc prosze pisac na PW.

Poszukaj w relacjach - np. maslinka napisała dość obszerną, zapytaj ją.
nasze-relacje-z-podrozy-f22.html
Marco55
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 01.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marco55 » 11.06.2015 22:28

Dzieki Mikromir poczytam
piotrenio77
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 06.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrenio77 » 23.12.2018 20:01

Witam Wszystkich.
Wybieramy się ze znajomymi na wakacje, szukamy spokojnego miejsca do odpoczynku.
Skład ekipy każdej rodziny ( 3 rodziny) to 2+2
Poszukuję apartamentów przy samej plaży .....wakacje 2019 sierpień.
Region nieistotny.
Z góry dziękuję za propozycje.
Kontakt..... adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :D
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Ciche, spokojne miejsce na wyspie - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone