Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja-wrzesień

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zq_lbn
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 02.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zq_lbn » 26.08.2010 09:31

jak na razie to wydaje mi się, że matka natura i meteorolodzy są po naszej stronie ;)

http://www.zoover.pl/chorwacja/dalmacja/brela/pogoda

wyjeżdżam 04.09 do Breli i ta prognoza zajebiaszczo poprawia mi humor...
kakutek
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 26.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kakutek » 26.08.2010 09:45

Witam wszystkich :) ja również jadę do Chorwacji we wrześniu - od 4 do 18 na Brać-Mirca :) może do zobaczenia
Lelule1971
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 30.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lelule1971 » 26.08.2010 10:06

Prognozy 2 tygodniowe to nadal tzw. "wróżenie z fusów". Prognozy mające szanse się sprawdzić kończą się na 3 dniach - także zobaczymy co nam przyniesie tegoroczny wrzesień... Jako, że często bywam w Chorwacji we wrześniu, przyznaję, że bywało różnie - był nawet rok, chyba 3 lata temu, kiedy przyszło załamanie pogody - Dalmacja oraz Żupa Dubrovacka przeżywały prawdziwą "zimę" we wrześniu - temperatury maksymalne przez 2 dni wynosiły około 14-15 stopni przy silnym wietrze. Pamiętam moją podróż z KRK-u do Mlini - całe wybrzeże Chorwacji była niespotykanie zimne, mokre i wietrzne. Cóż, pogoda... w końcu nie mamy na nią wpływu, więc nie martwię się na zapas :) Jeśli nawet dzień lub dwa będą zimne to znajdę sobie inne ciekawe rozrywki. :D
dagmara2003
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 26.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagmara2003 » 26.08.2010 14:00

http://www.zoover.pl/chorwacja/dalmacja/podgora/pogoda a ja mam taka stronkę. W zeszłym roku sprawdziło się super :lol:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 26.08.2010 14:12

dagmara2003 napisał(a):http://www.zoover.pl/chorwacja/dalmacja/podgora/pogoda a ja mam taka stronkę. W zeszłym roku sprawdziło się super :lol:

No nie wiem, niby 34 stopnie i słońce, ale w opiniach kiepsko.
Tylko 7,9 punkta ma ta prognoza

Obrazek

:lol:
bart170
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bart170 » 26.08.2010 18:32

Też mam nadzieje ze miedzy 4 a 11 bedzie ciepełko:D:D A jak nie to w koncu Wyspa Pag NAJWIEKSZA IMPREZOWANIA W CHORWACJIhehe
dagmara2003
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 26.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagmara2003 » 27.08.2010 05:45

weldon napisał(a):
dagmara2003 napisał(a):http://www.zoover.pl/chorwacja/dalmacja/podgora/pogoda a ja mam taka stronkę. W zeszłym roku sprawdziło się super :lol:

No nie wiem, niby 34 stopnie i słońce, ale w opiniach kiepsko.
Tylko 7,9 punkta ma ta prognoza

Obrazek

:lol:


To jest ocena miejscowości a nie prognozy :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 27.08.2010 05:58

dagmara2003 napisał(a):To jest ocena miejscowości a nie prognozy :wink:

Wiem.

Ale fajnie wygląda :D

Też mam nadzieję, że wrześniowa pogoda, ode mnie, dostanie lepszą ocenę.


Sprawdzimy we wrześniu :lol:


:papa:
wiwa_t
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiwa_t » 27.08.2010 12:37

Cześć,
Pogoda we wrześniu "murowana".
Bo ja tam jadę...hehehe :lol: :D
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 27.08.2010 20:59

wiwa_t napisał(a):Cześć,
Pogoda we wrześniu "murowana".
Bo ja tam jadę...hehehe :lol: :D

....i prawidłowe podejście do rzeczy.

I przestańcie marudzić z ta pogodą we wrześniu , bo będzie na mur , bo i ja też tam jadę. :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.08.2010 05:57

kakutek napisał(a):Witam wszystkich :) ja również jadę do Chorwacji we wrześniu - od 4 do 18 na Brać-Mirca :) może do zobaczenia


Jeśli zakwaterowanie zaklepane ,to już za późno ale Mirca to najmniej ciekawa miejscowość na wyspie:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=259 ... &start=180
kakutek
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 26.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kakutek » 28.08.2010 21:03

hhmm no szkoda że wcześniej się tym nie zainteresowałam... ale na pierwszy raz zrobimy rekonesans i myślę że nie będzie tak źle :) zresztą urlop wyczekany od półtora roku więc musi być fajnie
sack
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sack » 29.08.2010 12:49

Po przeryciu dużej ilości wątków tej encyklopedii wiedzy, też się ujawniam, że właśnie wyjazd do Cro planowany na 1-2 września :), i info o pogodzie jeszcze bardziej poprawia humor. My wybieramy się w 2 os. docelowo na Peljasec, gdzieś koło Orebica, bo podobno jest tam spot windsurfingowy...Jedziemy w ciemno więc sie okaże jak cała trasa wypadnie (razem z noclegiem bo bez rezerwacji, ale namiot na wszelaki jest), bo przyjmowaliśmy wiele wariantów trasowych proponowanych przez was - stałych bywalców :).

Finalnie trasa planowana to: Środa Śląska - Praga - Linz - Graz - Maribor (lub ten objazd Mureck-Lenart-Ptuj-Verazdin), dalej do Zadar i spokojnie wybrzeżem do Ploce. Jeśli ktoś może miałby sugestie, lub krytyke to chętnie przeczytam :). Jak ktoś wybiera się tez na Peljasec to niech pisze gdzie można sie spotkac na jakims piwku :)
paulina_gn
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 24.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulina_gn » 30.08.2010 11:22

My się wybieramy w trójkę wstępnie do Orebica. Wyjazd 4.09 :) Pogoda mam nadzieję jest zapewniona :) Piwko też możemy zrobić :)
Ostatnio edytowano 31.08.2010 15:18 przez paulina_gn, łącznie edytowano 2 razy
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 31.08.2010 11:35

W temacie wrześniowej pogody jeszcze słowo. Jako, że jedziemy w ciemno (mają być wstępnie Vodice) czy możecie mi polecić miejsce, gdzie prawdopodobieństwo dobrej pogody we wrześniu jest stosunkowo wysokie? Rozumiem, że im dalej na południe tym pod tym względem lepiej. Choć tym tokiem rozumowania to może wylądujemy w Czarnogórze :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Chorwacja-wrzesień - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone