Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja-wrzesień

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 15.07.2010 20:24

alurka napisał(a):...jadę zaraz 2.09 ...powinno być ładnie.

Ładnie to będzie obowiązkowo i bezdyskusyjnie ...
Też staram się/planuję wyjechać drugiego września, więc inaczej być nie może ... :D
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 15.07.2010 20:32

alurka napisał(a):A jeśli nie- to ja już Afrykę mam teraz :roll:
Wystarczy mi tropików.

Co mi po Polskiej Afryce jak Jadranu tu nie ma. :cry:
A propo upału to tez już mnie wkur....... tym bardziej w pracy , nie cierpię się pocić. :evil:
Na dodatek gardło se załatwiłem od zimnych napojów i klimy w aucie.
alurka napisał(a):No to uff....jadę zaraz 2.09 ...powinno być ładnie.

My jedziemy 3 września.

Odnośnie pogody we wrześniu to nie martwię się , będzie na mur.
W zeszłym roku po 12 września na 11 dni jeden dzień padało - 10 dni skwar.Temp. 25-30 stopni w słońcu ....woda nie wiem , ale cieplutka była.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 16.07.2010 09:47

Co roku jeździmy we wrześniu, w 2008 po 13 września trochę się ochłodziło ale byliśmy bardziej na północy (Senj), w ubiegłym roku w okolicach Trogiru 30 sierpnia przywitał nas deszcz (minka żony niezapomniana :wink: ), ale potem już słonecznie i ciepło. W tym roku zaczynam od 29 sierpnia i też liczę na fajną pogodę.
marock
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 21.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marock » 16.07.2010 13:12

A ja zaplanowałem swoje pierwsze wakacje w Chorwacji na 7-17/09. Bałem się rezerwować coś w lipcu czy sierpniu ze względu na upały (tak jakby ich nie było teraz u nas :lol:) i to że jedziemy z małym dzieckiem (tak jakby teraz się nie męczyło w te upały w mieście :lol:).
Generalnie jak będzie chłodno (poniżej 25 stopni) i deszczowo (więcej niż 2 dni) to będą to moje ostatnie wakacje w ogóle, bo mnie żona utopi w Adriatyku :(
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 16.07.2010 20:21

Byliśmy 2 razy we wrześniu .Raz od 2.09 do 16.09 i bylo ok 2 burze w nocy i 2 cieple pochmurne dni (wycieczki).Drugi raz od 6.09 do 20.09....i po 16.....deszcze ,temperatura w dzien 20 C w nocy 14 C i tak do 20...
Pobyt za pierwszym i drugim razem na Istrii.Pozdro
alurka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alurka » 24.07.2010 00:30

weldon napisał(a):
alurka napisał(a):...jadę zaraz 2.09 ...powinno być ładnie.

Ładnie to będzie obowiązkowo i bezdyskusyjnie ...
Też staram się/planuję wyjechać drugiego września, więc inaczej być nie może ... :D


Na ile jedziesz?:)
hcc
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hcc » 02.08.2010 10:12

ja w zeszłym roku na Pag-u od 1 września 2 tygodnie i tylko jeden dzień deszczowy i jeden dzień pochmurny - pozostałe dni słoneczne ( ale wietrzne jak to na Pag-u była ). W tym roku również jedziemy w tym samym terminie - liczę na podobną pogodę jak przed rokiem :) ogólnie polecam Chorwację we wrześniu :)
sławeka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 30.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sławeka » 02.08.2010 10:25

marock napisał(a):A ja zaplanowałem swoje pierwsze wakacje w Chorwacji na 7-17/09. Bałem się rezerwować coś w lipcu czy sierpniu ze względu na upały (tak jakby ich nie było teraz u nas :lol:) i to że jedziemy z małym dzieckiem (tak jakby teraz się nie męczyło w te upały w mieście :lol:).
Generalnie jak będzie chłodno (poniżej 25 stopni) i deszczowo (więcej niż 2 dni) to będą to moje ostatnie wakacje w ogóle, bo mnie żona utopi w Adriatyku :(


W ubiegłym roku byłem na półwyspie Gargano (ITA) w czerwcu i miało być cudnie. Zero deszczu i full słonka. Z 10 dni jakie tam spędziliśmy przez 4 padało... a miejscowi mówili że to fenomen jako że od 30 lat nie było tak długo deszczowej pogody. Czyli jak ktoś ma szczęscie to termin nie gra roli co należy czytać - jak Cie żona chce utopić to powód zawsze znajdzie :twisted:

W tym roku startuje 3go września do CRO i co by nie mówić, jakoś to będzie :D
wiwa_t
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiwa_t » 02.08.2010 22:41

alurka napisał(a):
weldon napisał(a):
alurka napisał(a):...jadę zaraz 2.09 ...powinno być ładnie.

Ładnie to będzie obowiązkowo i bezdyskusyjnie ...
Też staram się/planuję wyjechać drugiego września, więc inaczej być nie może ... :D


Na ile jedziesz?:)


Witam, jaką trasa jedziecie?
Ja też wyjezdzam 02.09 może się spotkamy po drodze?
P.S jestem z kotliny kłodzkiej więc może będziecie przejezdzać przez "moje" włości?
mamaZuzi
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 15.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamaZuzi » 06.08.2010 16:43

ojej widze,że sporo osób jedzie we wrześniu :D My wyjeżdżamy z Lublina 3 września ( na 11 dni ),jedziemy z 2letnim szkrabem :D Może by tak jakieś spotkanko? :D
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 06.08.2010 17:31

mamaZuzi napisał(a):ojej widze,że sporo osób jedzie we wrześniu :D My wyjeżdżamy z Lublina 3 września ( na 11 dni ),jedziemy z 2letnim szkrabem :D Może by tak jakieś spotkanko? :D

No my szkraba już nie mamy tylko 19-stkę , która już z nami nie chce
jeżdzić , chociaż do Cro już było kilka wersji "jadę , nie jadę , jadę , nie jadę itd" , ale spotkać się możemy czemu nie , chętnie poznam mamęzuzi. :lol:
Ja 39 wiosen , moja druga połowa 40 wiosen.
Nasz wyjazd to 3 września z Gdańska o 3:00 - 3 dni do Rovinj i 14 dni Pakostane.
zq_lbn
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 02.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zq_lbn » 07.08.2010 10:03

mamaZuzi napisał(a):ojej widze,że sporo osób jedzie we wrześniu :D My wyjeżdżamy z Lublina 3 września ( na 11 dni ),jedziemy z 2letnim szkrabem :D Może by tak jakieś spotkanko? :D


MamoZuzi - wyjeżdżamy z LBN 04.09 rano i lądujemy praktycznie w tym samym miejscu (był w planach Pisak, ale chyba wylądujemy w Breli lub w jakimś innym miejscu w okolicach Makarskiej). Napiszcie do mnie na adres, który znajdziecie w profilu. Będziemy 10 dni na miejscu, więc powrót w tym samym terminie. Na 2 autka jeździ się raźniej i jakby nie patrzeć - bezpieczniej.
mamaZuzi
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 15.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamaZuzi » 07.08.2010 20:09

a my 25 i 26 wiosen :) spotkać się jak najbardziej można,w kupie zawsze weselej :)

zq_lbn odezwiemy się na adres :) my musimy wyjechać 3.09 bo od 4.09 mamy zaklepany już nocleg,planujemy też nocleg na węgrzech ale zobaczymy co z tego wyjdzie (pobytu 10 dniod 4.09) Pozdrawiam!
kasprov
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 08.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasprov » 08.08.2010 09:40

Hej, my wyruszamy 1 września spod Krakowa w kierunku Tucepi , może w tym czasie też tam ktoś się wybiera? Jedziemy jednym autkiem 2+1 ( sześciolatek :) ? Co do pogody to jestem pewna, że będzie super :D byliśmy już w Cro końcem sierpnia i w Orebicu średnia temperatura to 33 - całe 16 dni upał - rewelacja
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 08.08.2010 21:32

Pytanie troszkę z innej beczki,ale dotyczy września :) O której we wrześniu robi się ciemno w Cro? Tak jak w Polsce?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Chorwacja-wrzesień - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone