Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Chorwacja - mój pierwszy i chyba ostatni raz (Novalja, Pag)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
walp
Cromaniak
Re: Chorwacja - mój pierwszy i chyba ostatni raz (Novalja, P

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 19.09.2018 14:41

kaeres napisał(a):
Rysio napisał(a):
Trajgul napisał(a):Serpentyny w kierunku Senj.

Ale że które ? Bo chyba nie chodzi o drogę od autostrady przez Melnice i Senjską Drage :?:

W sumie tylko tam bym się doszukiwał jakiegoś dreszczyka.
Ale to by było dziwne.

Jechałem w tym roku.
Jeśli ktoś zawsze jeździł tylko po płaskim, to może poczuć "dreszczyk". Użyłem cudzysłowu, bo to droga niewymagająca nawet dla niezbyt doświadczonych kierowców. :wink:
kaeres napisał(a):Ale w sumie w wielu relacjach czytałem o drogach Hvaru.
Ludzi z paciorkami w rękach jeżdżą :D

Mam w planach to sprawdzić. :mrgreen:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Chorwacja - mój pierwszy i chyba ostatni raz (Novalja, Pag) - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019