Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja - gdzie najcieplejszy Adriatyk?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marena01
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 21.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) marena01 » 23.05.2016 05:50

zuczek24 napisał(a):Witam.
Odświeżam temat.Gdzie w rejonie Zadar-Pag może być ciepła woda w l połowie czerwca???? :? :?


ja także zapytam w tym samym okresie od Breli po Podgorę Pozdrawiam :)
ufon73
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 11.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufon73 » 28.05.2016 18:22

ja pamietam sytuacje z zeszlego roku.
Sledzilem temperature przed wyjazdem i zapowiadalo sie okej..
Dzien przed wyjazdem zaczęło wiać w Baśce i woda rano byla masakrycznie zimna, pamietam że bylem zdegustowany :D
Pare godzin później juz bylo dobrze :)
Mowili że wiatr wymieszał :evil: :evil: :evil:
robert1964
Cromaniak
Posty: 563
Dołączył(a): 22.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert1964 » 28.05.2016 18:26

Stanko
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 31.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stanko » 27.05.2019 13:42

Witam

Czy w okolicach lub do 150km są jakieś zatoczki gdzie bankowo będzie ciepła woda?
Będę tam i obawiam się że woda się nie zagrzeje jakoś koło 10 czerwca.
Pierwsze co znalazłem to tą Marinę czy zawsze tam cieplejsza zauważalnie woda jest i czy znacie jeszcze jakieś miejsca?
Myślę o Komarna ale widzę też że okolice Sibenika czy Rogożnicy mają takie zatoczki co o tym myślicie?
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 708
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 06.07.2020 20:28

http://baltazar.izor.hr/plazepub/kakvoca?p_jezik=eng

Tutaj jest wszystko, klikasz na gwiazdkę, w miejscu które cię interesuje i masz wszystkie informacje.
Załączniki:
choracja temp wody.jpg
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Chorwacja - gdzie najcieplejszy Adriatyk? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone