Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja 2014. NIGDY WIĘCEJ !!!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 23.01.2015 23:45

A może z Cejrowskim boso przez świat sobie stąpa .....
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 23.01.2015 23:46

Eee... tam, tegoroczne wakacje planuje i na forum NIE-CRO "siedzi" :D
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 23.01.2015 23:49

O to w tym roku pewnie dwa miesiące wakacji zaplanuje jak nic !!!!!
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.01.2015 11:19

Leszek, uważaj bo w wątku o nartach gruba konkurencja Ci wyrosła :mrgreen:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 27.01.2015 14:33

Potter napisał(a):Mam nadzieję, że już niedługo gdzieś się wybierzesz i będzie okazja do oglądania Twoich fotek.

Franz napisał(a):Oby kolejne wakacje przyniosły jeszcze więcej atrakcji i miłych wrażeń. :)

W tym roku nie planujemy wyjazdu :evil:




ania_skce napisał(a):Z przyjemnościa przeczytałam całość.

Miło. Witam. :hut:





V-i-v-a-l-d-i napisał(a):Leonie :)
Zdajesz sobie sprawę, że masz chłopaku talent. Cieszy mnie to ogromnie, bo fajnie mieszkać blisko utalentowanych ludzi :)))).

Jakieś 30 lat nikt do mnie nie mówił chłopaku :mrgreen:
Gdzie mieszkasz ?
Witam. :hut:





darek1 napisał(a):Nic juz tak nie cieszy jak kiedyś. Ten pierwszy raz był najpiękniejszy.

Tak to już jest z tymi pierwszymi razami. :mrgreen:







misiorwroc napisał(a):W temacie zdjęć z ławeczkami z LUN :)...

Witam.
:hut:






brygidka10 napisał(a):Witam serdecznie autora relacji i wszystkich czytających :)

Cieszę się, że się podobało.
Witam.
:hut:






mervik napisał(a):
Andzia* napisał(a): zdjęcia prawdziwy majstersztyk......cudne
:mrgreen:


...a ci nationala geografika jeszcze się zastanawiają :oczko_usmiech:


Bo te z NG siem nie znajom :wink:
Dzięki. 8)






Belluna napisał(a):Eee... tam, tegoroczne wakacje planuje i na forum NIE-CRO "siedzi" :D

Chciałbym, ale przerwę trzeba zrobić, kasę uzbierać, pożyczyć, albo wydrukować. :D





Bocian napisał(a):Leszek, uważaj bo w wątku o nartach gruba konkurencja Ci wyrosła :mrgreen:

Darek daje radę. :mrgreen:





Pozdrawiam.
:hut:
V-i-v-a-l-d-i
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 20.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) V-i-v-a-l-d-i » 28.01.2015 00:24

Leonie, chłopaku
Mieszkam w Brzeźnie, ale jak popatrzeć na odległośc stąd do Cro, to jesteśmy sąsiadami zza płotu :)
"chłopaku" - bo mamy prawie tyle samo lat hahahah i też bym tak chciał, żeby ktoś oprócz mojej żony do mnie tak mówił hahaha

V.
nikusia1410
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 07.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikusia1410 » 11.07.2015 13:14

Witam!
Tytuł relacji mnie bardzo zaintrygował, ponieważ w planie mam dopiero 1 wyjazd do Chorwacji i trochę się zaniepokoiłam. Na szczęście pierwszy post rozwiał wszystkie wątpliwości a cała relacja tylko utwierdziła mnie, że na obraliśmy dobry kierunek na tegoroczne wakacje :-) Relacja pełna humoru i wspaniałych zdjęć :) "połknięta" w jeden dzień, wciągnęła mnie niczym dobra książka :)
Pozdrawiam!
kroj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 11.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroj » 12.07.2015 12:06

Tuti napisał(a): Miałem to samo po Hiszpanii, potem pierwszy raz pojechałem do Chorwacji (Novi Vinodolski) niby fajnie, ale jednak Hiszpania to jest to, ale następy rok było już Ciovo z Trogirem, potem Krk, Orebić no i mnie wciągnęło a o Hiszpani zapomniałem :mrgreen:

Tak jak i ja, jak zobaczyłam Costa Brava pierwszy raz i od razu pomyślałam - zupełnie jak w Chorwacji.
I już mnie Hiszpania tak nie ciągnie jak Cro.
W inne miejsca warto pojechać, żeby zobaczyć bo życie mamy tylko jedno - ale mnie Lazurowe rozczarowało - plastic fantastic, a Hiszpania jw.

Świetna relacja kaszubskiexpressie, niezłe oko do fajnych ujęć. Wróćcie do Cro i pisz dalej :boss:

Pozdrav! :papa:
Ela
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 13.07.2015 08:51

nikusia1410 napisał(a):Witam!
Relacja .... "połknięta" w jeden dzień...


Pozdrawiam!


Cieszę się, że się podobało.
:hut:




kroj napisał(a):Świetna relacja kaszubskiexpressie, niezłe oko do fajnych ujęć. Wróćcie do Cro i pisz dalej :boss:

Pozdrav! :papa:
Ela


Chorwację na pewno jeszcze odwiedzimy.
Na razie wpadamy w inne miejsca.
Ostatnio podczas tych wielkich upałów odwiedziliśmy 2 miasta w centrum Europy i bardzo nam się podobało i nie przeszkadzało, że właściciele pensjonatu nie mogli zrozumieć jak mogliśmy zostawić plażę w taką pogodę i łazić po mieście. :mrgreen:

Pozdrawiam.
:hut:
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 13.07.2015 13:53

kaszubskiexpress napisał(a):Ostatnio podczas tych wielkich upałów odwiedziliśmy 2 miasta w centrum Europy i bardzo nam się podobało .... :mrgreen:

Pozdrawiam.
:hut:


Jakaś relacyjka będzie :?:
:papa:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 16.07.2015 17:17

krutom napisał(a):
kaszubskiexpress napisał(a):Ostatnio podczas tych wielkich upałów odwiedziliśmy 2 miasta w centrum Europy i bardzo nam się podobało .... :mrgreen:


Jakaś relacyjka będzie :?:
:papa:


W dziale relacji z Chorwacji ? :wink:
Ryzykowne.
To byłaby krótka relacja, ale było fajnie.

1 miasto.
Obrazek

2 miasto.
Obrazek

Żona gdy zobaczyła te filary przypomniała sobie panienki z Dubrownika :mrgreen:

Pozdrawiam.
:hut:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 16.07.2015 18:06

Na pierwszym zdjęciu to niewątpliwie panorama Pragi, ale w którym mieście pani podpiera filar - nie wiem. :roll:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 16.07.2015 19:06

walp napisał(a):Na pierwszym zdjęciu to niewątpliwie panorama Pragi, ale w którym mieście pani podpiera filar - nie wiem. :roll:


Może to pomoże.
150 km od Pragi.
Obrazek
:hut:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 16.07.2015 19:47

kaszubskiexpress napisał(a):
walp napisał(a):Na pierwszym zdjęciu to niewątpliwie panorama Pragi, ale w którym mieście pani podpiera filar - nie wiem. :roll:


Może to pomoże.
150 km od Pragi.

Niewątpliwie "miasto baroku" nad Łabą. :wink:
zauroczona
Croentuzjasta
Posty: 227
Dołączył(a): 20.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zauroczona » 20.07.2015 23:55

Uff, aż musiałam uspokoić emocje po przeczytaniu Twojej relacji - żeby nie praca pewnie nie trwałoby to trzy dni :) Urlop się zbliża, więc wpadłam znowu na Forum w poszukiwaniu ciepełka i dobrego nastroju urlopowego przed naszą tegoroczną, 6-tą już Chorwacją i znalazłam Twoją świetną relację okraszoną pięknymi zdjęciami - to była wielka przyjemność :) Ubiegłoroczny urlop spędziliśmy w Italii - jeśli mogę polecić Tobie kolejny kierunek to zdecydowanie Italia - Toskania, Rzym, Monte Cassino, Gargano.. - Włochy są cudowne i jestem ich głodna nadal :) więc kolejne w planie niebawem :) Az nabrałam apetytu, żeby zrobić relację z mojej Italii :) może...
Pozdrawiam gorąco
Również Megacromaniaczka - z Ełku :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja 2014. NIGDY WIĘCEJ !!! - strona 69
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone