Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja 2014. NIGDY WIĘCEJ !!!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 14.01.2015 15:18

Nadrobiłam kolejną relację :)
Dziękuję bardzo za umilenie czasu. Zrobiłeś na koniec super podsumowanie!

Może National Geographic pójdzie po rozum do głowy i podniesie ofertę :mrgreen:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 14.01.2015 15:23

kaszubskiexpress napisał(a):Mazdę kupiłem w 1999 roku XX wieku :mrgreen:
Sprzedałem w styczniu 2014 :mrgreen:
Znasz kogoś kto miał tyle lat samochód ? :oczko_usmiech:

No to Cię zaskoczę. We wrześniu sprzedałem fiata, którego miałem od 1997r. Najpierw jeździłem nim ja, później żona a na końcu syn. Przez całe te 17 lat ani jednej niespodziewanej awarii, co spowodowało ugruntowanie mojej dobrej opinii o tej marce :)
Sprzedałem bo zaczęła zżerać go korozja. Fiacik robi teraz u kumpla za ciężarówkę - wozi farby, cement, glazurę i takie tam... Ponoć dalej bezawaryjnie :D
Tuti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 640
Dołączył(a): 04.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tuti » 14.01.2015 23:12

Mój szef pojechał kiedyś na zawody do Splitu z córką, na tydzień, wpadał na Brać.
Po powrocie stwierdził, że szału nie ma w tej Chorwacji i że Włochy to jest to, ale on pierwsze swoje wakacje dwie dekady temu spędził właśnie we Włoszech i może to, gdzie spędzamy pierwsze swoje wakacje określa jak postrzegamy miejsca, które odwiedzamy później.

Miałem to samo po Hiszpanii, potem pierwszy raz pojechałem do Chorwacji (Novi Vinodolski) niby fajnie, ale jednak Hiszpania to jest to, ale następy rok było już Ciovo z Trogirem, potem Krk, Orebić no i mnie wciągnęło a o Hiszpani zapomniałem :mrgreen:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 16.01.2015 11:43

Elizasz napisał(a):
kaszubskiexpress napisał(a):Znasz kogoś kto miał tyle lat samochód ? :oczko_usmiech:
:hut:

Znam! Mojego tatę! :wink:

greenrs napisał(a):No to Cię zaskoczę. We wrześniu sprzedałem fiata, którego miałem od 1997r.

Dobrze, że nie jestem samotnym dziwakiem :mrgreen:






gosiak.k napisał(a):Szkoda, że już koniec....

No szkoda, bo sam pisząc tę relację odbywałem urlop ponownie w pewnym sensie. 8)






Roxi napisał(a):Może National Geographic pójdzie po rozum do głowy i podniesie ofertę :mrgreen:

Cały czas na to liczę. :mrgreen:







Tuti napisał(a):Miałem to samo po Hiszpanii, potem

Czyli jest szansa, że od Cro zaczęliśmy i na niej skończymy. :hut:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 17.01.2015 22:01

Oryginalnie napiszę, że relacja była wyjątkowa ...
Mam nadzieję, że już niedługo gdzieś się wybierzesz i będzie okazja do oglądania Twoich fotek.
Z bólem też muszę przyznać, że po obejrzeniu fotek Twojej żony zastanawiam się ile ona mogła mieć wtedy lat ... 18 ? 19 ? :mrgreen:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 18.01.2015 18:44

Od tygodnia jakiś słoń siedzi na kabelku Internetu i dopiero dziś udało mi się wreszcie - chociaż i tak z trudem - zobaczyć resztę zdjęć z końcówki Twojej relacji.
Było pięknie. 8)

Oby kolejne wakacje przyniosły jeszcze więcej atrakcji i miłych wrażeń. :)

Pozdrawiam,
Wojtek
ania_skce
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 05.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania_skce » 19.01.2015 16:59

Bardzo fajna interesujaca relacja i piekne zdjęcia. Z przyjemnościa przeczytałam całość.
V-i-v-a-l-d-i
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 20.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) V-i-v-a-l-d-i » 21.01.2015 00:47

Leonie :)
Zdajesz sobie sprawę, że masz chłopaku talent. Cieszy mnie to ogromnie, bo fajnie mieszkać blisko utalentowanych ludzi :)))).
Przyznaję się bez bicia, że nie czytam książek, ale Twoją relację od deski do deski 68 stron w jeden wieczór.
Takie cacuszko, to spokojnie mógłbyś wydać w formie albumu - chętnie kupię :)

Tak dalej chłopaku, tak dalej. Czekam na relacje z Włoch, Hiszpanii, Portugalii ...... Polecam Macedonię - spróbujcie, będziecie zachwyceni jak Chorwacją. Trochę biedniej, ale za to jeszcze nie są skażeni PRZEMYSŁEM TURYSTYCZNYM i jest na prawdę tanio.

Waldi
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 21.01.2015 12:54

Krzychooo napisał(a):Czytałem i ja, Kaszubski, podobało mi się :). Świetne kadry, dobre opisy, ciekawe spostrzeżenia.

Lubię takie sentymentalne powroty, choć wniosek nieco smutny. Kuźwa, starzejemy się. Myślę, że nie tylko Chorwacja się zmieniła, zmieniłeś się też Ty. Podobnie jak Ty pierwsze spotkanie ze śródziemnomorską egzotyką przeżyłem w Chorwacji. To był cios między oczy. Teraz brakuje mi tych emocji (choć rzecz jasna wiem, że to naturalne). Zastanawiam się, czy to kwestia kraju, czy też w pewnej mierze tego, że byliśmy o te parę lat młodsi i wszystko odbieraliśmy intensywniej. Wszystko było takie nowe i takie piękne, noc taka gęsta ;). Tęsknię za tymi chwilami, kiedy widok zwykłych palm czy kamiennych labiryntów wywoływał gęsią skórkę i wprowadzał w zachwyt. Dziś - widząc turystów robiących sobie zdjęcia z palmami, uśmiecham się pod nosem, ale i trochę im zazdroszczę :). Obyś znalazł te emocje w Hiszpanii, Francji czy Italii. Tego, dziękując za relację, życzę. Pozdrawiam! :)



Gdzie te emocje, gdzie te emocje - za dobrze nam jest. Tu nie, tam nie no to gdzie - nie wiem. Nic juz tak nie cieszy jak kiedyś. Ten pierwszy raz był najpiękniejszy. Ciepło, lody, woda, egzotyka, daleka podróż, tranzyt przez cywilizowaną Austrię i szare nudne Czechy :D
misiorwroc
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 23.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiorwroc » 23.01.2015 12:13

W temacie zdjęć z ławeczkami z LUN :)...

Obrazek
brygidka10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 27.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brygidka10 » 23.01.2015 23:29

Witam serdecznie autora relacji i wszystkich czytających :) Dopiero dziś trafiłam do tej lektury, którą łyknęłam niemalże bez przerwy :o czytając na głos fragmenty mężowi :lol: Chorwacja jest bliska naszym sercom, jak wielu na tym forum - spędziliśmy wakacje tam kilka razy. I mimo, że od dwóch lat zrobiliśmy sobie przerwę udając się bardziej na południe, to i tak w drodze powrotnej "zajeżdżamy" do CRO na 2-3 dni. I to jest taka kropka nad "i" :wink:
kaszubskiexpress nie zaskoczę, ale muszę napisać: zdjęcia cudne... zazdroszczę ludziom takich umiejętności...
Pozdrawiam WSZYSTKICH serdecznie :papa: i zaczynam szukać innych relacji na wieczorną lekturę :oczko_usmiech:
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 23.01.2015 23:36

Leon otrzymał już tyle pochwał i owacje na stojąco, ale co tam, jeszcze jedne nie zaszkodzą ..... relację śledziłam na bieżąco , ale przyszedł czas na posumowanie
zdjęcia prawdziwy majstersztyk......cudne
:mrgreen:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 23.01.2015 23:39

Andzia* napisał(a): zdjęcia prawdziwy majstersztyk......cudne
:mrgreen:


...a ci nationala geografika jeszcze się zastanawiają :oczko_usmiech:
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 23.01.2015 23:41

A może jednak, bo Leon się nie odzywa.......
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 23.01.2015 23:43

Andzia* napisał(a):A może jednak, bo Leon się nie odzywa.......


...no może poszedł do diskawery wszak to konkurencja :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja 2014. NIGDY WIĘCEJ !!! - strona 68
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone