Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja 2014. NIGDY WIĘCEJ !!!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 10.01.2015 10:43

kaszubskiexpress napisał(a):Koszt urlopu:

Całość urlopu to ok 10500 zł. Znacznie powyżej moim założeń.
Gdybyśmy zabrali ze sobą worek makaronu i beczkę sosu wyszłoby o 1/3 taniej. :wink:

Wahałem się czy podać tę kwotę, bo nie chcę wywoływać jakichś dziwnych komentarzy o burżuazji itd.
Kasa, którą wydaliśmy na te wakacje była dla nas bardzo dużym obciążeniem, z naciskiem na bardzo.
Zarabiamy przyzwoicie, ale nie jesteśmy krezusami.
Do tej pory nasz najdroższy pobyt kosztował nas mniej niż połowę tej kwoty, więc żywienie się na miejscu jest wielkim obciążeniem, ale obiecaliśmy sobie, że w tym roku nie stoimy przy gazówkach i tak też zrobiliśmy. Z Polski nie zabraliśmy żadnych produktów spożywczych, oprócz gum do żucia i miętusów do samochodu. :oczko_usmiech:

ejtam ...... odbijesz sobie to na giełdzie :wink:
Odnośnie tego sosu i makaronu - nie wiem, ja nigdy nic ze sobą nie zabieram ..... i żyję.
Koszt całości - widocznie tak wyszło. Jednak to za dużo - tak do 10300 byłoby aż nadto. :P
Za rok wydasz 15 tys. :lol: :wink: ... i też będziesz żył. :P

PS
doczytałem. Przecież to 19 dni i objechane prawie całe wybrzeże. Taniej być nie mogło a moim zdaniem - za tyle dobrego to niedrogo.
Ostatnio edytowano 11.01.2015 16:27 przez woka, łącznie edytowano 1 raz
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 10.01.2015 14:54

Leon , strasznie fajnie było z Wami :D To była czysta przyjemność . Dziękuję

Twoje zdjęcia . . . nie wszystkie zdążyłem zobaczyć :roll: , ale to już tak jest , że jak coś jest piękne , ciekawe i apetyczne , to jest zakazane . . . a może to jest tak , że piękne , ciekawe i apetyczne , bo zakazane :idea: .
W każdym razie te które widziałem , bardzo mi się podobały 8) . . . ale sam dobrze wiesz , że ja się na zdjęciach nie znam :wink:

Obojętnie gdzie Was poniesie następnym razem - masz we mnie wiernego kibica :)


Pozdrawiam
Piotr
drakul
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 28.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) drakul » 10.01.2015 20:12

Super, od dawna nie przeczytałem wszystkich stron... no i na jakąś fajną fotkę jak sądzę się spóźniłem :D
Relacja pierwsza klasa, fotki super, mam nadzieję, że niektóre z tych miejsc odwiedzę w wakacje...
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 10.01.2015 21:10

Gdziekolwiek Was poniesie to i tak będzie pięknie. A coś mi się zdaje, że i do Cro jeszcze kiedyś wrócicie ;)
marko350
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2299
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko350 » 10.01.2015 21:39

Dzięki za relację :D
Szkoda, że nie wszystkie zdjęcia obejrzałem......
Pozdrawiam Marek :papa:
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 11.01.2015 12:08

Dziekuję za fajną relację, fajne zdjęcia, fajne wspomnienia i ciekawe podsumowanie, pomoże przy planach na następne wakacje. Pozdrawiam i życzę udanych podróży.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.01.2015 12:24

bardzo przyjemne i kompletne podsumowanie, pełne szczerości i ciekawe porównania z poprzednimi latami, wielu nowym wyjazdowiczom może się przydać końcówka i cała relacja jako przegląd Chorwacji,

btw: dość często zmieniasz samochody, ciekawi mnie powód zmiany Voyagera na Audi
marco156
Cromaniak
Posty: 4164
Dołączył(a): 04.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marco156 » 11.01.2015 13:40

Jestem ;) Zapewne ostatni. Wcześniej zerkałem na relację Leona, ale dzisiaj łyknąłem ją na raz. No i cóż mam powiedzieć...?? Powtórzę tylko to co mówią inni cromaniacy...relacja niesamowita,zdjęcia świetne, sposób pisania też. Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec ;) No i trzymaj się Leon żeby wichura nie wywiała Was dzisiaj na Pomorzu ;)
caliberka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 13.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) caliberka » 11.01.2015 21:39

Witam!
Ależ cudna fotorelacja 8O przeczytałam wszystkie strony jednym tchem ,aż mi ciśnienie chyba z wrażenia skoczyło, bo czuję wypieki na twarzy :lool: Miałam w tym roku po raz drugi jechać do Lokva Rogożnica ale zmiana na Brelę okazuje się być strzałem w dziesiątkę ,cudne miejsce :hearts: Właśnie krzycze do męża ,że ja już sie chcę pakować i jechać choćby zaraz :lool: :lol: Jedziemy do Breli od 20 czerwca ,myślicie ,że pogoda będzie murowana ? w lipcu mieliśmy rewelkę :hearts:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 11.01.2015 21:59

kaszubskiexpress napisał(a):Całość urlopu to ok 10500 zł.

A potem się człowiek k...dziwi, że ryby takie drogie. :roll:
:oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.01.2015 12:52

anakin napisał(a):
kaszubskiexpress napisał(a):Całość urlopu to ok 10500 zł.

A potem się człowiek k...dziwi, że ryby takie drogie. :roll:
:oczko_usmiech:


Ponoć śledź to nie ryba :wink:

A tak poważnie to trochę mi smutno,że to już koniec, tym bardziej,że o mało co nie dostałbyś Leonie bana za jedno z najlepszych zdjęć na tym portalu. :cry:

pozdrawiam Tom. :papa:
Tuti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 642
Dołączył(a): 04.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tuti » 12.01.2015 21:12

Fajna relacja a szczególnie spostrzeżenia :D , łyknąłem ją przez dwa wieczory. Tą trasą przez Słowację wybrałem się dwa lata temu, tyle że na Zvolen i zacytuję Ciebie ,,NIGDY WIĘCEJ" :papa:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 14.01.2015 11:14

ASIULA HK napisał(a):A ja myślałam, że poszukasz :wink:

No zmieniłem na poprawne politycznie. :wink:





kulka53 napisał(a):
longtom napisał(a):Ciekawe czy się domyślisz jaki kraj chętnie bym do tej listy dopisał :?: :D

Niech sobie Leon jedzie gdzie chce.... :wink:
Bo jak najpierw pojedzie TAM 8O , to już nigdzie więcej pojechać mu się nie będzie chciało :cool:

Zorbaczymy, może tam też wpadniemy :oczko_usmiech:






ELIMAR napisał(a):Czekam na następną , choć jak zapowiadasz z innego regionu :)

W tym roku nie planujemy wyjazdu :( , ale w przyszłym już tak. 8)






maslinka napisał(a):Na pewno po kilkuletniej przerwie odbiera się Cro trochę inaczej. Może i w naszym przypadku najwyższa pora tę przerwę zrobić. Tylko czy powrót nie będzie rozczarowaniem...

Prawie każdy zachwycał się Kevinem za pierwszym razem, potem chętnie do niego w święta wracamy, ale coraz mniej śmieszy :mrgreen:
A tak poważnie, jeśli inne miejsca nas zawiodą, to tym chętniej wrócimy.
Mój szef pojechał kiedyś na zawody do Splitu z córką, na tydzień, wpadał na Brać.
Po powrocie stwierdził, że szału nie ma w tej Chorwacji i że Włochy to jest to, ale on pierwsze swoje wakacje dwie dekady temu spędził właśnie we Włoszech i może to, gdzie spędzamy pierwsze swoje wakacje określa jak postrzegamy miejsca, które odwiedzamy później. 8)






Krzychooo napisał(a):Dziś - widząc turystów robiących sobie zdjęcia z palmami, uśmiecham się pod nosem, ale i trochę im zazdroszczę :).

To mamy podobnie. Z łatwością z tłumu można wyłapać tych, którzy debiutują. :mrgreen:

Myślę, że zostaliśmy też odrobinę rozpieszczeni. Całe życie wczasy w polskich lasach ( świetne wspomnienia mimo wszystko ) aż tu nagle palmy, skwar i cała reszta. Z czasem trochę spowszedniało po prostu. Do dobrego można szybko przywyknąć :mrgreen:






mrw80 napisał(a):kaszubski pójdę za tłumem... :)
Świetna relacja, piękne zdjęcia no i żona jak wino :)
26-te M :papa:

Witam, dopisuję :wink:
Dzięki.
:hut:






Lednice napisał(a):Lazurowe Wybrzeże lubi dużą kasę, potem jeszcze większa kasę, a potem jeszcze większą kasę :wink:

No tam to z workiem kaszy i wiadrem sosu :mrgreen:






Sara76 napisał(a): Masz rację, że jest jeszcze wiele miejsc do zobaczenia, ale chyba "nie obraziłeś się" na Chorwację tak na dobre? :papa:

Oczywiście, że się nie obraziłem, jesteśmy ciekawi po prostu innych miejsc. :hut:






CROberto napisał(a):Spełnienia planów wszelkich życzę...

Dziękujemy. :hut:







romuald22 napisał(a):Dużo było świetnych zdjęć i ciekawych komentarzy.
Dzięki.

Cieszę się, że wytrwałeś. 8)






woka napisał(a):PS
doczytałem. Przecież to 19 dni i objechane prawie całe wybrzeże. Taniej być nie mogło a moim zdaniem - za tyle dobrego to niedrogo.

No właśnie.
Gdyby podzielić to na 19 dni, to wychodzi 550 zł za dzień.
Czyli ok 7700 za dwa tygodnie z właściwie pełnym wyżywieniem. Kwota może szokować, ale po wzięciu pod uwagę szczegółów, chyba trochę mniej. :wink:






piotrf napisał(a):Obojętnie gdzie Was poniesie następnym razem - masz we mnie wiernego kibica :)

Czytam to z największą przyjemnością. :hut:






drakul napisał(a):mam nadzieję, że niektóre z tych miejsc odwiedzę w wakacje...

Witam.
Dzięki. :hut:





Aldonka napisał(a):A coś mi się zdaje, że i do Cro jeszcze kiedyś wrócicie ;)

Może szybciej niż kiedyś. :mrgreen:

Wystarczy, że pierwsze miejsce nas zawiedzie, możemy stracić ochotę na dalsze poszukiwania. :D







marko350 napisał(a):Dzięki za relację :D
Szkoda, że nie wszystkie zdjęcia obejrzałem......

Nic ciekawego, z daleka i niewyraźne :mrgreen:
Dzięki.






janusz07 napisał(a):fajne wspomnienia i ciekawe podsumowanie, pomoże przy planach na następne wakacje. Pozdrawiam i życzę udanych podróży.

Fajnie jeśli pomoże, sami odwiedzaliśmy miejsca opisane w relacjach.
Dzięki.






te kiero napisał(a):btw: dość często zmieniasz samochody, ciekawi mnie powód zmiany Voyagera na Audi

Mazdę kupiłem w 1999 roku XX wieku :mrgreen:
Sprzedałem w styczniu 2014 :mrgreen:
Znasz kogoś kto miał tyle lat samochód ? :oczko_usmiech:
Gdy ją kupiłem, to znajomi mówili, ze nie zarobię na części, bo to "japończyk" itd.
Przez 15 lat wymieniłem oprócz eksploatacyjnych oczywistości tylko silnik krokowy kupiony na alledrogo za 50 zł :mrgreen:

Voyager nie należał do mnie, ale do znajomych, którzy pojechali z nami a że było miejsce, to nasz został w domu. Do dzisiaj uważam tę markę za bardzo wygodny samochód i idealny dla większych rodzin. Ten był zagazowany, ale gdzieś znalazłem mapkę z gazowniami i nie było problemu.






marco156 napisał(a):Jestem ;) Zapewne ostatni.
Tym chętniej witam.
27 nicków na 'M" :mrgreen:
Dzięki za miłe słowa.






anakin napisał(a):A potem się człowiek k...dziwi, że ryby takie drogie. :roll:
:oczko_usmiech:

Ja ich nie robię, ja je zjadam. :mrgreen:






tomekkulach napisał(a):o mało co nie dostałbyś Leonie bana za jedno z najlepszych zdjęć na tym portalu. :cry:

Widzę, że niektórzy zdążyli :mrgreen:
Gdybym dostał bana, to miałbym więcej czasu na inne rzeczy. :D






Tuti napisał(a):Tą trasą przez Słowację wybrałem się dwa lata temu

A ludzie narzekają na złe drogi w Polsce :mrgreen:





:hut:
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 14.01.2015 15:00

kaszubskiexpress napisał(a):Znasz kogoś kto miał tyle lat samochód ? :oczko_usmiech:
:hut:


Znam! Mojego tatę! :wink:

Po awarii kompa doczytałam relację do końca. Było bardzo sympatycznie, czytało się z uśmiechem na ustach :) Z niecierpliwością będę czekać na relacje z innych pięknych krajów! Też mnie korci zdrada Cro, ale póki co portfel na nic innego nie pozwala...

Dziękuję :D
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 14.01.2015 15:14

Szkoda, że już koniec....
To była prawdziwa uczta :D
Życzę spełnienia planów urlopowych i następnych cudnych wakacji (a potem szybciutko kolejnej relacji :oczko_usmiech: )
Gośka
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja 2014. NIGDY WIĘCEJ !!! - strona 67
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone