Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja 2006 - relacja z pobytu

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 03.10.2006 21:56

A ja powtórzę raz jeszcze -Janusz "the Best"Bajcer :!: Dzięki Januszku za relację
Pozdrav.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 04.10.2006 08:16

Janusz... dzięki za "wspólną" podróż, bo dzięki niej mogłem zajrzeć w te miejsca w których Ty byłeś. A opisałeś ją fantastycznie i zdjęcia są niesamowite.

Pozdraviam :)
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 04.10.2006 15:54

Właśnie skończyłem czytać po raz drugi. Relacja rewelacja, super dokładna, zwłaszcza wątek piwny i psy strażnicze. DZIĘKI :lool:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.10.2006 19:32

Dziękuję, dziękuję, dziękuję.
W relacji dodałem zdjęcia z kapieliska Sveti Martin
Pozdrawiam
Szopisko
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szopisko » 04.10.2006 19:59

Przeczytałem wszystko - rewelacja :)
mi29
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 07.11.2005
relacja z podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) mi29 » 05.10.2006 20:14

To,że Janusz ma nie tylko wielką wiedzę ale i umiejętności gdzie czego szukać to już wiedziałem.Natomiast jego talent literacki,bo o poczuciu humoru już nie mówię zaskoczył mnie.Tak powinny wyglądać przewodniki po danych regionach,zamiast przynudzania o rzeczach,których tak naprawdę za 5 minut nie pamiętamy.
Zyczę Wam dużo zdrowia,aby 10 wyprawa do Chorwacji zaowocowała książką.
Z wyrazami podziwu i szacunku
m-29
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 06.10.2006 13:09

Pozdrowienia dla Wielkiego Guru Forum CRO, Janusza.
Napisałeś całą książkę w dodatku z obrazkami. Teraz tylko wszystko scalić i do drukarni...

Zdradź mi tajemnicę, czy piszesz w trakcie pobytu jakiś dzienniczek, tyle drobiazgów które mogły ulecieć. Ja już zapomniałem o większości rzeczy, a u ciebie jaka dbałość o szczegóły!!!

Brawo, brawo!

Pozdrawiam. Grzegorz. :wink:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 06.10.2006 13:16

Janusz Bajcer następcą Tony'ego Halika :!: :!: :!:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.10.2006 19:46

Grzegorz Ćwik napisał(a):Pozdrowienia dla Wielkiego Guru Forum CRO, Janusza.
Napisałeś całą książkę w dodatku z obrazkami. Teraz tylko wszystko scalić i do drukarni...

Zdradź mi tajemnicę, czy piszesz w trakcie pobytu jakiś dzienniczek, tyle drobiazgów które mogły ulecieć. Ja już zapomniałem o większości rzeczy, a u ciebie jaka dbałość o szczegóły!!!

Brawo, brawo!

Pozdrawiam. Grzegorz. :wink:


Grzesiu (przepraszam za zdrobnienie) nie mam żadnej tajemnicy, dzienniczka szczegółowego w trakcie pobytu nie piszę , tylko małe zapiski mam zrobione, tzn. rok pobytu, miejsce (kemping), trasę i ilość przejechanych kilometrówo oraz ceny kupowanych artykułów.
Pozostałe rzeczy na szczęście jeszcze pamiętam, a tak jak pisałem w relacji dość dużo informacji "wygrzebałem" z internetu oraz przewodników a następnie jakoś postarałem się to wszystko razem połączyć... i wyszło to co wyszło :D
Jeśli się spodobało, to bardzo się cieszę :D :D

Ps.Relacje innych cromaniaków też są ciekawe, każdy pisze jak umie, najważniejsze, że pisze - bo przez to poznajemy różne ciekawe, miejsca, przygody, oglądamy ładne zdjęcia, jak też poznajemy "człowieka".
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 06.10.2006 19:54 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.10.2006 19:53

Leszek Skupin napisał(a):Janusz Bajcer następcą Tony'ego Halika :!: :!: :!:


Lesiu (też przepraszam za zdrobnienie)-do Tony Halika bardzo dużo mi brakuje, znam swoje miejsce w szeregu.
ON był prawie w całym świecie, a ja tylko w dwóch krajach-najpierw przez osiem lat wakacje spędzałem na Węgrzech (bo były blisko), a póżniej "zakochałem" się w Chorwacji i miłość ta trwa już dziewięć lat. :lol:
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 07.10.2006 09:14

janusz, pozostaje miec nadzieje ze wiecej opowiesz i pokazesz 18 listopada :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.10.2006 13:29

Fajna relacja, gratuluję. Trochę się napisałeś i nawklejałeś, ale jakby w realu przyszło Ci to opowiedzieć to ho ho...sporo czasu by zajęło, a i Karlovacko czy Okocimia trochę mogłoby popłynąć... :wink: :lol: :lol:
Piotr Lutynski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1301
Dołączył(a): 04.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr Lutynski » 13.10.2006 14:31

Super relacja, super zdjecia....
Po przeczyttaniu tej relacji wpadłem na pomysł, że może by wydać ksiązkę ze wspomnieniami i relacjami z Chorwacji?
Ale gdyby to redakcje tekstów powierzyłbym autorowi tego watku!

Pozdrawiam
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 18.11.2006 23:58

CYTAT:
Z granicy do Nowego Sącza ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_S%C4%85cz )
mamy 30 kilometrów, o 18-tej jesteśmy u "babci sądeckiej" czyli u mojej mamy i opowiadając "na gorąco" wrażenia z wakacji, zajadamy sobie domowy gorący rosołek z kury z makaronem, który po zupkach z Knoora i Winiar na wakacjach (choć wcale nie najgorszych)- smakuje nam jak najlepsze królewskie danie.
Posileni, lekko wypoczęci odbieramy od mojej mamy członka rodziny - jamniczkę KORĘ


Januszu.
Chcialbym przedstawić ci swoje zwierzęta, o których też zawsze pamiętam.
Na początek moje sunia, Tinusia, niestety odeszła kilka miesiecy temu do krainy wiecznych łowów, ale zdjęcie... proszę...
OLEWAMY REKLAMY!



Obrazek


Może trochę znudzona i ziewająca???

DRuga to moja przyjaciółka z działki, wiewiórka KRYSIA.



Obrazek

super sympatyczna. Bardzo lubi orzechy....
Praktycznie zajada z ręki..

Przepraszam, ale dzisiaj był taki ciepły dzień, że przypomnialo mi się lato...

Pozdrawiam. Grzegorz. :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.11.2006 00:26

Własnie zabierałem się za relację z mojego tegorocznego pobytu koło Omisa. Po drodze natknąłem się na potężną dawkę materiału Janusza....

Jak mam teraz pisać Panie Januszu? Jak? :D Kazda próba to będzie próba samobójcza... :D

Pozdrawiam i chylę czoła!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja 2006 - relacja z pobytu - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone