Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CAMPING w okolicy ZAGRZEBIA !!!! HELP!!!

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dario75
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2003
CAMPING w okolicy ZAGRZEBIA !!!! HELP!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) dario75 » 21.07.2003 19:15

Bardzo prosze o jakieś informacje na temat campingów w okolicy Zagrzebia.Wracając z Dubrownika chcielibysmy jeden dzien poświęcic na zwiedzenie Zagrzebia , ale jakoś na forum nie moge znaleźć żadnych informacji na ten temat.Bede wdzięczny.Wielkie dzięki. Może byc również na mojego maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl[/u][/u]
Bond
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 27.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bond » 30.07.2003 17:47

Witam.
Nie słyszałem o kamingach koło Wiednia, ani Pragi,ani wokól Warszawy, a Ty chciałbyś koło Zagrzebia :?:
Pozwiedzać można zostawiając jeżdżący sprzęt na parkingach strzeżonych, nawet zestawy z przyczepami camping. i dawaj na zwiedzanie.
Przenocować możesz na większych stacjach bezynowych.
Musisz sobie jakoś radzić.
Pozdrawiam.
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 30.07.2003 18:17

Trenowałam ten temat najbliższy kamipng jest w Plitvicach lub na terenie Słoweni w miejscowości Ptuj :arrow: przy termach
Grazka
Ostatnio edytowano 30.07.2003 18:42 przez grazka, łącznie edytowano 1 raz
erloy

Nieprzeczytany postnapisał(a) erloy » 30.07.2003 18:38

Bond napisał(a):Witam.
Nie słyszałem o kamingach koło Wiednia, ani Pragi,


Jest kamp w Wiedniu oto adres: An der Au 2, 1236 Wien
oraz co najmniej 5 w Pradze :-)
erloy

Nieprzeczytany postnapisał(a) erloy » 30.07.2003 18:46

grazka napisał(a):Trenowałam ten temat najbliższy kaming jest w Plitvicach lub na terenie Słoweni w miejscowości Ptuj :arrow: przy termach
Grazka


Blizej od Ptuja jest kamp w miejscowosci Čatež ob Savi (SLO). Odleglosc od Zagrzebia wynosi 35km.
wieksza miescowosc w poblizu to Brezice (2km)
Zbigniew Małecki
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew Małecki » 30.07.2003 19:25

Hej dario75 i Grażko która wie, że dzwonią, ale w którym kościele to już może być problemem. W południowo zachodniej części Zagrzebia a właściwie przy autostradzie jes Motel "Plitvice" a przy nim kemping. Innych w rejonie Zagrzebia nie ma. Był u wylotu w kierunku Varażdinu w miejscowości Sesvete i można tam przenocować prywatnie. Na nowych mapach austrijackich jest zaznaczony w miejscowości Zelin? Pozdrawiam "Nalazimo se 10 km od Zagreba na autocesti Ljubljana - Zagreb (2 km od Jankomirske petlje) kod Lučkog." Ze strony www.motel-plitvice.hr
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 30.07.2003 20:35

Masz rację Zbyszku oto strona
http://www.motel-plitvice.hr/
Szkoda że jak ja prośiłam o pomoc w maju na ten sam temat to ani ty ani nikt inny nie odpowiedział
forum/viewtopic.php?p=11045&highlight=#11045
stronę którą podaję wyżej oglądałam z 10 razy mimo że wybierałam obcję kamping to pokazany był pokazany był tylko motel , jak ją otworzyłam dzisiaj to jest pokazany kamping. Ale dobrze wiedzieć na przyszłość chociaż w przyszłym roku chcemy jechać przez BIH ,ale kto wie
pozdrawiam grazka :oops:
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 30.07.2003 21:19

do Bonda!!! W Pradze camp wDziel. Troja blisko ZOO w Warszawie CHyba na Mokotowie koło boiska sportowego z obydwu korzystaliśmy (nie jestem pewna co do dzielnicy w Wa-wie) pozdr.....
Zbigniew Małecki
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew Małecki » 31.07.2003 09:39

Grażko ja w maju nie posiadałem tej informacji, wiedziałem tylko że jest kemp. Bondzie w W-wie są dwa jeden wspomniany przez Ingę tyle tylko że, przy stadionie "Skry" a drugi v/v Dworca Zachodniego przydawnej Wery Kostrzewy a obecnie Bitwy Warszawskiej.

Powrót do Kempingi



cron
CAMPING w okolicy ZAGRZEBIA !!!! HELP!!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone