Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Dole -Zivogosce -cała prawda

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.06.2013 21:56

Krzysiekm napisał(a):ale młode czeszki ładne,szczególnie w toplesie ;)

Było kilka w 2006 roku w Sveti Petar :oczko_usmiech:


Ale ten czas leci .... to już siedem lat temu 8O :wink:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 04.07.2013 09:16

Ponoć na Dole w tym roku 90% parceli w 1 linii brzegowej zajmują czeskie domki :evil:
Musieli je zatem przenieść, bo w ubiegłym roku były w głębi kempingu :(
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 04.07.2013 09:26

Niestety muszę to potwierdzić, widziałem na własne oczy. Raczej nic nie przenosili tylko dostawili nowe. Na przeciwko dostawionych stoją "stare". DOLE traci swój urok.
GAJUS
samotnik
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 29.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) samotnik » 05.07.2013 09:52

Te domki są okropne. 90% linii brzegowej to przesada, dostawili mniej więcej w takim zakresie, jak stoją te stare drewniane. Tak czy siak - brzydko, ale coraz więcej kempingów "idzie" w domki.
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 05.07.2013 09:58

Odnośnie domków - dostawiono je na wysokości starych drewnianych - gdzie na mapie jest ok 30-40 parceli w I rzędzie od morza.

ogólnodostępnych jest ok 20 parceli w I linii, ale na ok 12-15 parcelach stoją na stałe przyczepy z BIH, Słowenii a nawet Rosji, - wszystko pogrodzone parawanami, parasolami - ogółem zabudowane na stałe.

mnie trafiła się ostatnia parcela w 1 linii (tylko na 2-3 noce tam byłem w tym roku), i dodatkowo w cieniu więc było fajnie.

na kempingu w czerwcu dalej trwała budowa (w przeciwnym końcu niż magistrala) - wydaje mi się, że dostawiają tam kolejne domki.
edytasek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 16.05.2010
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytasek » 11.07.2013 19:52

Kupilismy sobie takiego jednorazowego z reala, bo znajomy naopowiadał nam,że tam można:) więc zapakowalismy karkówkę do lodówki i jazda:)
Rozpalilismy go, no i może z 5 minut zdążył sie palić, jak wyskoczyła miła Pani z recepcji i wylewając z siebie potok słow kazała zgasić. Rabanu przy tym było tyle,że chyba wszyscy nas słyszeli :D Pomijam już to,że patrzyli na nas jak na zbrodniarzy:) No i karkówki nie było :D
Zastanawialiśmy się tylko jak ona tak szybko zdążyła do nas przyjść, bo recepcja była daleko, pewnie jakiś usłużny czech poinformował:)[/quote]

Sam bym Cię opier.....
Przecież są obok toalet od strony czeskiej Victorii (biuro podrózy) co najmniej 2 grille betonowe,zawsze na nich grillowałem dorady a takich miejsc jest na kempingu kilka.
Wcale się nie dziwię pani z recepcji bo sam widziałem pożar w Blato więc wiem co może taki niewinny grill w tym miejscu i tym klimacie zrobić.[/quote]


Nie doczytałeś. Nie rozpalaliśmy grila na Dole tylko na Bobanie. Uwierz, że zdaje sobie sprawę czym grozi tam pożar ale też i wiem jak ,,zająć" się grilem aby nie stwarzał zagrożenia :D
Fiillss
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fiillss » 13.08.2013 08:07

Shoma... my rowniez (okolo20 osob) jedziemy do Blato na imprezowanie..... moze sie jakos spykniemy:-) mamy pare dobrych wypadow i swojego boomboxa, a nawet Dj`a.... pla ujemy imprezke na statku felun.... my bedziemy od 17.08 ....a na plazy bedziemy przesiadywac kolo Tomo, to ten co ma tranpoline na wodzie, jakby cos, to zapytaj o Filipa lub Zieljke.....
grzesiek_lbn
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek_lbn » 13.01.2014 21:38

Witam, odświeżę trochę temat.

szaton napisał(a):Place zabaw, huśtawki, boisko do siatkówki w opłakanym stanie. Niestety nie mozna było w nic pograć, bo kurzyło się z pod butów potwornie.
Słupy z siatką do siatkówki w stanie zagrażajacym bezpieczeństwu.
Wręcz przewracające się.
Sanitariaty sprzątane tylko do południa i to byle jak. Meskie jeszcze znośne. Damskie -koszmar. (niestety również za sprawą Pań. Wstydźcie się Panie).
Prysznice podobnie. Fatalnie. Haki na ręczniki to gwoździe.


Czy stan sanitariatów i placów zabaw poprawił się od 2009 roku :?: :?: :?:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.01.2014 22:14

Sanitariaty nie są jakieś nowoczesne, tzn nie są wyłożone pięknymi kafelkami, nie maja markowych sedesów i umywalek ale były zawsze czyste (2012r.) sprzątane często, zawsze był papier, mydło i papierowe ręczniki przy umywalkach. Nic nie śmierdziało. Woda zawsze gorąca w prysznicach, umywalkach i na zmywaku.
Fakt - że kabiny prysznicowe mogłyby być lepsze - drzwi do nich podniszczone ale się zamykają i spokojnie można prysznic wziąć bez gapiów :D Najważniejsze że czysto.
Placu zabaw to ja za bardzo nie kojarzę wcale, może ze względu na to, że nie mamy małych dzieci które by korzystały to i mi umknęło. Wiem że były korty tenisowe. Co do kurzenia się to nie dziwne - wysokie temperatury, długie okresy bez deszczu i skalne podłoże to się kurzy - proste.
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 730
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 13.01.2014 22:47

pepiki to zdrajcy i sprzedawczyki .. nóż to by nam Polakom wbili jak nic.. tacy są

I co szanowny kolego - oplułeś sąsiada i poczułeś się lepiej? :cry:
grzesiek_lbn
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek_lbn » 14.01.2014 10:48

gusia-s napisał(a):Sanitariaty nie są jakieś nowoczesne, tzn nie są wyłożone pięknymi kafelkami, nie maja markowych sedesów i umywalek ale były zawsze czyste (2012r.) sprzątane często, zawsze był papier, mydło i papierowe ręczniki przy umywalkach. Nic nie śmierdziało. Woda zawsze gorąca w prysznicach, umywalkach i na zmywaku.
Fakt - że kabiny prysznicowe mogłyby być lepsze - drzwi do nich podniszczone ale się zamykają i spokojnie można prysznic wziąć bez gapiów :D Najważniejsze że czysto.
Placu zabaw to ja za bardzo nie kojarzę wcale, może ze względu na to, że nie mamy małych dzieci które by korzystały to i mi umknęło. Wiem że były korty tenisowe. Co do kurzenia się to nie dziwne - wysokie temperatury, długie okresy bez deszczu i skalne podłoże to się kurzy - proste.


Dzięki, o takie informacje mi chodziło. Grunt że czysto.

A jak wygląda sytuacja z wyżywieniem? Wiem że są tam jakieś knajpki, czy restauracje, ale mi chodzi o coś innego. A mianowicie, jedno z moich dzieci ma takie "zboczenie" odnośnie jedzenia. Nie chce spożywać dań z jakimiś dodatkami tzn. powiedzmy schabowego zje ze smakiem dopóki nie jest posypany pietruszką, albo oblanego jakimś sosem. Chyba wiecie o co chodzi. :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 14.01.2014 14:18

Jeśli masz dziecko niejadka tzn nie wszystko jadka to może być gorzej z wyborem niż w PL gdzie mamy całą gamę zup, mięś w postaci kotletów, zrazów, gulaszy itd..
Tam raczej dla dzieci to mały wybór ... naleśniki, filet z kurczaka, frytki, ziemniaki, pizza, spaghetti - na Dole był też kebab. Może warto więc samodzielnie szykować jedzenie a do knajpki to tak żeby popróbować smaków chorwackich - wtedy dziecko już wcześniej nakarmione ewentualnie spr. czegoś lub zadowoli się frytami bo ileż można jeść fileta czy naleśniki.
To już musicie rozważyć.
grzesiek_lbn
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek_lbn » 15.01.2014 17:17

gusia-s napisał(a): bo ileż można jeść fileta czy naleśniki.


Uwierz mi można długo jak nie ma innej alternatywy.

A jak daleko jest i czy jest jakaś w miarę przyzwoita droga między Blato, a Zivogosce :?: :?:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.01.2014 20:40

grzesiek_lbn napisał(a):A jak daleko jest i czy jest jakaś w miarę przyzwoita droga między Blato, a Zivogosce :?: :?:


Hmm - jedyna to Jadranka - ok. 4 km z kemp. Dole - zerknij na mapkę tu

Ale knajpki masz już w Blato i nie musisz lecieć aż do Zivogosce. Z kemp. do Blato przejdziesz w kilka minut - cały czas kempingiem wzdłuż linii wody - tak ze środka kemp. jakieś 5 min. Popatrz na zrzut mapki z legendą :mrgreen:
Dole2.JPG

Czerwony - mniej więcej obszar kempingu Dole
Żółty - recepcja
Zielony - bankomat przy recepcji (Raiffeisen Bank - polskie menu)
Różowy - knajpki (1 na granicy Dole i Boban po prawej stronie zdjęcia, 1 przy recepcji, kilka przy przystani w Zivogosce Blato)
Pomarańcz - sklepiki na kemp. (sklep ogólnospoż. + %, lody, warzywniak, piekarnia, naleśniki i te kebaby)

Wjazd na kemping tu
grzesiek_lbn
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek_lbn » 15.01.2014 22:05

gusia-s napisał(a):
grzesiek_lbn napisał(a):A jak daleko jest i czy jest jakaś w miarę przyzwoita droga między Blato, a Zivogosce :?: :?:


Hmm - jedyna to Jadranka - ok. 4 km z kemp. Dole - zerknij na mapkę tu

Ale knajpki masz już w Blato i nie musisz lecieć aż do Zivogosce. Z kemp. do Blato przejdziesz w kilka minut - cały czas kempingiem wzdłuż linii wody - tak ze środka kemp. jakieś 5 min. Popatrz na zrzut mapki z legendą :mrgreen:
Dole2.JPG

Czerwony - mniej więcej obszar kempingu Dole
Żółty - recepcja
Zielony - bankomat przy recepcji (Raiffeisen Bank - polskie menu)
Różowy - knajpki (1 na granicy Dole i Boban po prawej stronie zdjęcia, 1 przy recepcji, kilka przy przystani w Zivogosce Blato)
Pomarańcz - sklepiki na kemp. (sklep ogólnospoż. + %, lody, warzywniak, piekarnia, naleśniki i te kebaby)

Wjazd na kemping tu


No bardziej łopatologicznie to już się nie dało.
Czuję się zawstydzony :oops: :oops:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Camping Dole -Zivogosce -cała prawda - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone