Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Dole -Zivogosce -cała prawda

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 21.07.2015 14:41

zostały pojedyncze parcele - kilkanaście sztuk, z których połowa jest zajęta przyczepami stojącymi od lat. Bez rezerwacji szansa trafienia na wolną parcelę graniczy z cudem :) - mnie się udało w 2013 roku na 3 doby...
RAJS
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RAJS » 25.07.2015 19:36

Dziękuję z odpowiedź.
widzę, że Camp Dole traci jeden ze swoich największych atutów.
Jednak tan pojadę w tym roku ze względu na pobliski porcik.
conti
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 12.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) conti » 02.08.2015 11:56

Czy ktoś posiada plan tego kampu, bo nie mogę znaleźć na stronie ?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 03.08.2015 13:00

conti napisał(a):Czy ktoś posiada plan tego kampu, bo nie mogę znaleźć na stronie ?


Tam nie ma jako takiego planu kempingu, gdzie miejsce tam stajesz. Jest tylko podział na parcele - 1 linia i miejsca nieparcelowane gdzie osobno się płaci za auto, namiot czy budę, prąd i osoby. Miejsca nie są oznakowane, my dostaliśmy niby plastikową tabliczkę z nr w recepcji ale mam wrażenie, że była zupełnie przypadkowa. Planu w recepcji nie widziałam.
Co chcesz wiedzieć - może będę mogła odpowiedzieć.
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 03.08.2015 13:46

gusia-s napisał(a): Planu w recepcji nie widziałam.

Plan można dostać w recepcji - taki na kartce formatu A4 .A w zasadzie to dają każdemu
kto wjeżdża i szuka miejsca.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 03.08.2015 14:00

z_byszek napisał(a):
gusia-s napisał(a): Planu w recepcji nie widziałam.

Plan można dostać w recepcji - taki na kartce formatu A4 .A w zasadzie to dają każdemu
kto wjeżdża i szuka miejsca.


Nam nie dali w 2012 - kazali poszukać wolnego miejsca i tylko powiedzieli że w pierwszej linii to parcele a reszta miejsca nieparcelowane.
grzesiek_lbn
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek_lbn » 16.08.2015 08:13

gusia-s napisał(a):
z_byszek napisał(a):
gusia-s napisał(a): Planu w recepcji nie widziałam.

Plan można dostać w recepcji - taki na kartce formatu A4 .A w zasadzie to dają każdemu
kto wjeżdża i szuka miejsca.


Nam nie dali w 2012 - kazali poszukać wolnego miejsca i tylko powiedzieli że w pierwszej linii to parcele a reszta miejsca nieparcelowane.

Nam w zeszłym roku też planu nie dali. Każdy rozbija się gdzie chce. Nikt nad tym nie panuje.
Kat Niss
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 07.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kat Niss » 08.09.2017 07:54

Hej! Czy ktoś może mi napisać, czy wifi na camp dole płatne? I czy jest np. jakiś stały grill na którym można zmajstrować obiad? Będę wdzięczna za info - jedziemy pierwszy raz, tyle pytań!
Kat Niss
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 07.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kat Niss » 08.09.2017 09:35

Jeszcze jedno pytanie: czy z campu można przejść się do pobliskich miejscowości plaża? czy może są inne ścieżki? Jak można dostać się do Makarskiej lub innych pobliskich wioseczek - kursują jakieś busy?
Pozdr. :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.09.2017 10:01

Kat Niss napisał(a):Jeszcze jedno pytanie: czy z campu można przejść się do pobliskich miejscowości plaża? czy może są inne ścieżki? Jak można dostać się do Makarskiej lub innych pobliskich wioseczek - kursują jakieś busy?
Pozdr. :)

Na Dole byłem dość dawno, ale z tego co pamiętam, plażą do sąsiednich miejscowości nie dojdziesz.
Skaliste wybrzeże i brak promenady/ścieżek.

https://www.balkanviator.com/pl/rozklad ... arska-cro/
Kat Niss
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 07.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kat Niss » 08.09.2017 10:02

Janusz Bajcer napisał(a):
Kat Niss napisał(a):Jeszcze jedno pytanie: czy z campu można przejść się do pobliskich miejscowości plaża? czy może są inne ścieżki? Jak można dostać się do Makarskiej lub innych pobliskich wioseczek - kursują jakieś busy?
Pozdr. :)

Na Dole byłem dość dawno, ale z tego co pamiętam, plażą do sąsiednich miejscowości nie dojdziesz.
Skaliste wybrzeże i brak promenady/ścieżek.



Dziękuję Panie Januszu, widzę, że jest Pan niesamowitą kopalnią wiedzy :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 08.09.2017 10:32

Kempingiem i wzdłuż morza dojdzie się tylko do Zivogosce Blato, do pozostałych najbliższych wiosek tylko Jadranką bez pobocza ale to niezły kawałek drogi na pieszy spacer. Najbliższa większa wiocha to Zivogosce Porat 94,5km) Igrane (7 km)
Z. Blato leży w zatoce odciętej po obu brzegach klifami.
Jadąc od Makarskiej to przy Jadrance, tuż przed tablicą miejscowości Ż. Blato jest przystanek autobusowy więc zapewne jakaś komunikacja na trasie Split-Makarska-Dubrovnik jest ale szczegółów nie znam, bo korzystam zawsze ze swojego auta lub komunikacji morskiej.

Odnośnie wifi to nie było darmowego. W tej chwili to raczej zbędne, odkąd znieśli nam opłaty roamingowe. Możesz przecież korzystać z internetu na tel jak w PL.
Kat Niss
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 07.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kat Niss » 08.09.2017 10:38

gusia-s napisał(a):Kempingiem i wzdłuż morza dojdzie się tylko do Zivogosce Blato, do pozostałych najbliższych wiosek tylko Jadranką bez pobocza ale to niezły kawałek drogi na pieszy spacer. Najbliższa większa wiocha to Zivogosce Porat 94,5km) Igrane (7 km)
Z. Blato leży w zatoce odciętej po obu brzegach klifami.
Jadąc od Makarskiej to przy Jadrance, tuż przed tablicą miejscowości Ż. Blato jest przystanek autobusowy więc zapewne jakaś komunikacja na trasie Split-Makarska-Dubrovnik jest ale szczegółów nie znam, bo korzystam zawsze ze swojego auta lub komunikacji morskiej.

Odnośnie wifi to nie było darmowego. W tej chwili to raczej zbędne, odkąd znieśli nam opłaty roamingowe. Możesz przecież korzystać z internetu na tel jak w PL.


Wielkie dzięi za praktyczne info. A jak autem do np. Makarskiej to gdzie najlepiej zostawiać?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.09.2017 11:10

Kat Niss napisał(a):Dziękuję Panie Januszu, widzę, że jest Pan niesamowitą kopalnią wiedzy :)

"Kopalni wiedzy" jak widzisz z następnego postu - jest więcej. :idea:
Kat Niss
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 07.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kat Niss » 08.09.2017 11:12

Janusz Bajcer napisał(a):
Kat Niss napisał(a):Dziękuję Panie Januszu, widzę, że jest Pan niesamowitą kopalnią wiedzy :)

"Kopalni wiedzy" jak widzisz z następnego postu - jest więcej. :idea:


Każdy z nas może nią zostać - jeśli tylko będzie chciał podzielić się z innymi :)

Dziękuję gusia-s za info!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Camping Dole -Zivogosce -cała prawda - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone