Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Dole -Zivogosce -cała prawda

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 08.09.2017 13:25

Kat Niss napisał(a): Wielkie dzięi za praktyczne info. A jak autem do np. Makarskiej to gdzie najlepiej zostawiać?

Ja parkowałam pod Lidlem https://goo.gl/maps/m7bNqz9PUP52 tylko nie wiem, czy nie wprowadzili już jakiegoś ogranicznika w czasie - pytaj tu o szczegóły makarska-kompendium-wiedzy-subiektywne-t32914-915.html
Jeśli wybierasz się po sezonie to z parkowaniem i bliżej centrum nie powinno być większych kłopotów.
hyperreal
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) hyperreal » 18.09.2017 11:04

gusia-s napisał(a):
Kat Niss napisał(a): Wielkie dzięi za praktyczne info. A jak autem do np. Makarskiej to gdzie najlepiej zostawiać?

Ja parkowałam pod Lidlem https://goo.gl/maps/m7bNqz9PUP52 tylko nie wiem, czy nie wprowadzili już jakiegoś ogranicznika w czasie


Ograniczenie jest na pewno, nie pamiętam tylko czy 1 czy 2 h (raczej 1h), potem parking płatny. Ja parkowałem na dużym placu po lewej stronie drogi dojazdowej do Lidla (już po zjeździe z ronda) - parking darmowy, do mariny 5 minut spacerkiem. Trochę byłem niepewny, bo stały tam jakieś maszyny i był nawet szlaban ale zaryzykowałem, bo stało tam sporo samochodów w tym na chorwackich rejestracjach. Poza tym z uliczki prowadzącej do Lidla odholowywali samochody a z tego placu nie ruszali. A szlaban służył jako podpora do jakiegoś przewodu, więc uznałem że go nie opuszczą :D
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi



cron
Camping Dole -Zivogosce -cała prawda - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone