Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Dole -Zivogosce -cała prawda

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
saber
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 03.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saber » 28.07.2014 20:48

tez o to dopytywalem i za parcele nie płacisz, no chyba że rozkładasz się w pierwszej linii czyli tuż przy plaży. Na Dole nie ma WiFi, mało tego zasięg internetu mobilnego też jest kiepski. Tak przynajmniej było...
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 29.07.2014 18:21

Na Bobanie wifi 75 kun za tydzień.
saber
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 03.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saber » 31.07.2014 13:22

Napisałem do Kepmingu DOLE z pytaniem o internet i jednak mają WiFi:

Yas, we provide WIFI access on camping Dole!!!
For one day is 80 Kn
7 days.........150 kn
14 days........200 kn

With best regards,
A.C.D.
Mario


tylko ta cena ...
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 29.08.2014 22:34

Pojechaliśmy na Dole....zobaczyliśmy sanitariaty i uciekliśmy.
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1884
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 14.09.2014 09:06

Iwona75 napisał(a):Pojechaliśmy na Dole....zobaczyliśmy sanitariaty i uciekliśmy.

No tak. To zdecydowanie najsłabsza strona tego kempingu. Byłem na Dole przez
trzy tygodnie na przełomie lipca i sierpnia. Wykluczam kolejny pobyt na Dole właśnie
ze względu na zaplecze sanitarne. I to wcale nie chodzi o to, iż budynki sanitariatów
pomiętaja poprzednią epokę. Są byle jak sprzątane i to raz dziennie, rano. A później niech się
dzieje co chce. Przepełnione kosze, po południu nikt nie uzupełnia podajników z ręcznikami, przed
prysznicami na podłodze kilkucentymetrowa warstwa wody, najczęściej z mydlinami, zatkane
pisuary. Niemal codziennie zatkana jedna lub nawet dwie muszle. A sposób wyłączenia z użytku bardzo szczególny - szczotka postawiona w poprzek drzwi. I tak to stało, leżało, pływało dwa trzy dni, aż nie zjawił
się majster który to przetykał. Po kilku godzinach znowy zatkane. Wcale nie lepiej wyglądało utrzymanie czystości w części przeznaczonej do zmywania naczyń.
Ja rozumiem,że ludzie nie zawsze pozostawiają po sobie porządek, ale tak było i będzie. A sposób sprzątania na Dole jest skandaliczny. Dla porządku - ja korzystałem z sanitariatów usytuowanych w pobliżu sklepu a więc w centrum kempingu. Lepiej było tyło w nowszym budynku sanitariatów przy drodze w kierunku Zivogosce.
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1884
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 14.09.2014 09:08

Iwona75 napisał(a):Pojechaliśmy na Dole....zobaczyliśmy sanitariaty i uciekliśmy.

A tak z ciekawości, w jakim kierunku uciekliście i czy tam było lepiej? Pytam bo trzeba coś zaplanować na przyszły rok.
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1884
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 14.09.2014 09:14

saber napisał(a):Napisałem do Kepmingu DOLE z pytaniem o internet i jednak mają WiFi:

Yas, we provide WIFI access on camping Dole!!!
For one day is 80 Kn
7 days.........150 kn
14 days........200 kn

With best regards,
A.C.D.
Mario


tylko ta cena ...

No mają, mają. Taki cennik wisi w recepcji.
W Zivogosce w knajpach sieć zabezpieczona.
Jest tylko jedno miejsce gdzie jest darmowe WiFi - knajpka nazywa sie Bufet Delfin i leży przy Jadrance, dokładnie na styku Dole i Bobana. Polecam nie tylko ze wzgledu na darmowe WiFi. Świetne żarcie a szczególnie mule.
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 15.09.2014 09:59

z_byszek napisał(a):
Iwona75 napisał(a):Pojechaliśmy na Dole....zobaczyliśmy sanitariaty i uciekliśmy.

A tak z ciekawości, w jakim kierunku uciekliście i czy tam było lepiej? Pytam bo trzeba coś zaplanować na przyszły rok.


Polecono kiedyś na forum camp w Krvavicy. I to był strzał w dziesiątkę. Niewielki, zacieniony, z czystymi sanitariatami. Nie jest położony bezpośrednio przy plaży, ale na tyle blisko że nie miało to dla nas znaczenia. Przyznam że debiutowaliśmy jako namiotowcy i obaw mieliśmy wiele, ale to miejsce spełniło nasze oczekiwania (czysto, ciepła woda przez cały dzień, przestrzeganie ciszy od 23 i przyzwoita cena ) i w przyszłym roku znów wybierzemy się pod namiot. :lol:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.09.2014 14:59

Iwona75 napisał(a):Pojechaliśmy na Dole....zobaczyliśmy sanitariaty i uciekliśmy.


Szkoda, ze aż tak podupadł - my byliśmy w 2012 r. i było naprawdę ok, panie kręciły się cały dzień przy sanitariatach i nic nie waliło.
Korzystaliśmy z sanitariatów od wjazdu po lewej stronie tak w dole.

Może zmienił się zarządca kempingu???
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1884
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 15.09.2014 16:11

gusia-s napisał(a):
Iwona75 napisał(a):Pojechaliśmy na Dole....zobaczyliśmy sanitariaty i uciekliśmy.


Szkoda, ze aż tak podupadł - my byliśmy w 2012 r. i było naprawdę ok, panie kręciły się cały dzień przy sanitariatach i nic nie waliło.
Korzystaliśmy z sanitariatów od wjazdu po lewej stronie tak w dole.

Może zmienił się zarządca kempingu???

Być możę są to tylko przejściowe problemy.
Ale chyba zarządzanie tym kempingiem nie idzie w dobrym kierunku. Tego, kto pozwolił zabudować pierwszą linię od morza domkami obłożonymi białym tworzywem sztucznym to powinno sie powiesić za pewną część ciała na najbliższym drzewie. Smutny to widok.
Pozdrawiam.
grzesiek_lbn
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek_lbn » 07.10.2014 18:38

z_byszek napisał(a):
Iwona75 napisał(a):Pojechaliśmy na Dole....zobaczyliśmy sanitariaty i uciekliśmy.

No tak. To zdecydowanie najsłabsza strona tego kempingu. Byłem na Dole przez
trzy tygodnie na przełomie lipca i sierpnia. Wykluczam kolejny pobyt na Dole właśnie
ze względu na zaplecze sanitarne. I to wcale nie chodzi o to, iż budynki sanitariatów
pomiętaja poprzednią epokę. Są byle jak sprzątane i to raz dziennie, rano. A później niech się
dzieje co chce. Przepełnione kosze, po południu nikt nie uzupełnia podajników z ręcznikami, przed
prysznicami na podłodze kilkucentymetrowa warstwa wody, najczęściej z mydlinami, zatkane
pisuary. Niemal codziennie zatkana jedna lub nawet dwie muszle. A sposób wyłączenia z użytku bardzo szczególny - szczotka postawiona w poprzek drzwi. I tak to stało, leżało, pływało dwa trzy dni, aż nie zjawił
się majster który to przetykał. Po kilku godzinach znowy zatkane. Wcale nie lepiej wyglądało utrzymanie czystości w części przeznaczonej do zmywania naczyń.
Ja rozumiem,że ludzie nie zawsze pozostawiają po sobie porządek, ale tak było i będzie. A sposób sprzątania na Dole jest skandaliczny. Dla porządku - ja korzystałem z sanitariatów usytuowanych w pobliżu sklepu a więc w centrum kempingu. Lepiej było tyło w nowszym budynku sanitariatów przy drodze w kierunku Zivogosce.

No muszę niestety potwierdzić wszystkie spostrzeżenia z_byszka.
My byliśmy na początku sierpnia. Najlepsza jazda była jak po którejś nocy po silnym wietrze wyłączyli prąd i pozamykali wszystkie kibelki od recepcji w stronę Bobana. A na drzwiach kartka WC nieczynne.

Jednak pomimo niedogodności z sanitarjatami miło wspominamy pobyt.
Jer
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 08.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jer » 13.10.2014 20:55

Witam,

Przeglądam to forum od jakiegoś czasu. Jeszcze nie wiem jak tu pisać/wklejać zdjęcia i poprawnie odpowiadać na posty.
Fajne relacje, ciekawe dyskusje itd., itp. To mój pierwszy post. Zaciekawiło mnie jedno zdjęcie (no oczywiście masa jest tutaj błękitno - wakacyjnych wspaniałych ujęć) wklejone przez gusia-s .

Gdyby było to możliwe poproszę o fotkę opatrzoną takim opisem w większej rozdzielczości
"
a przyczepa sąsiadów widoczna na Twoim zdjęciu w tle jak zakotwiczyła tak sie nie rusza z tamtąd :lol: nawet zielony parasol ten sam"

Pozdrawiam
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.10.2014 12:50

Jer napisał(a):Witam,
... Zaciekawiło mnie jedno zdjęcie (no oczywiście masa jest tutaj błękitno - wakacyjnych wspaniałych ujęć) wklejone przez gusia-s .
Gdyby było to możliwe poproszę o fotkę opatrzoną takim opisem w większej rozdzielczości
"
a przyczepa sąsiadów widoczna na Twoim zdjęciu w tle jak zakotwiczyła tak sie nie rusza z tamtąd :lol: nawet zielony parasol ten sam"
Pozdrawiam


A co Cie tak zaciekawiło w tym zdjęciu? przecież tam tylko widać parcelę i przyczepę, żadnych widoczków :?:
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1884
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 21.10.2014 09:47

grzesiek_lbn napisał(a): Najlepsza jazda była jak po którejś nocy po silnym wietrze wyłączyli prąd i pozamykali wszystkie kibelki od recepcji w stronę Bobana. A na drzwiach kartka WC nieczynne.


Ale, żeby to był naprawdę silny wiatr.
A sytuacja była iście komiczna. Ludzie pędzą do toalety a tu
kraty na drzwiach wejściowych. Kartki ze wskazaniem jedynej czynnej toalety to się pojawiły dopiero po jakimś czasie.
RAJS
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RAJS » 18.07.2015 22:31

Pytania do bywalców Camp Dole
Przez kilka lat jeździłem na camp Dole. Zawsze wybierałem parcele, czyli miejsca w pierwszym rządzie, gdyż działała tam "naturalna klimatyzacja". Ostatni raz byłem dwa lata temu. Pierwszy rząd w połowie był już zabudowany domkami.
Czy zostały jeszcze jakieś parcele?
Czy cała linia brzegowa po prawej stronie jest zabudowana?
Co jeszcze zmieniło się na camp Dole?
Z góry dziękuję za aktualne wrażenia z Camp Dole.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Camping Dole -Zivogosce -cała prawda - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone