Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Dole -Zivogosce -cała prawda

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
staniław
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 10.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) staniław » 18.06.2011 12:52

Witam.Mam pytanie odnośnie Camp Dole i Boban . Czy jest tam możliwość grilowania na własnym grillu? Nie wiem czy warto go zabierać?
Pozdrawiam.
staniław
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 10.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) staniław » 18.06.2011 13:10

Jeszcze jedno pytanie:
jakie są tam toalety i czy cały czas jest ciepła woda?
Pozdrawiam
edytasek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytasek » 20.06.2011 23:14

Nie wiem jak z grilowaniem na Dole ale na Bobanie jest to zabronione. Przekonałam się na wlasnej skórze :D
A co do toalet...na Dole jak dla mnie nieciekawie,na Bobanie czysciutko, woda ciepła prawie zawsze.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.06.2011 23:27

edytasek napisał(a):Nie wiem jak z grilowaniem na Dole ale na Bobanie jest to zabronione.


I bardzo dobrze, przynajmniej ci co nie grillują, nie muszą wąchać śmierdzącego dymu :lol:
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 21.06.2011 00:07

edytasek napisał(a):Nie wiem jak z grilowaniem na Dole ale na Bobanie jest to zabronione. Przekonałam się na wlasnej skórze :D


Ooooo, w jaki sposób?
edytasek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytasek » 21.06.2011 07:36

Anai napisał(a):
edytasek napisał(a):Nie wiem jak z grilowaniem na Dole ale na Bobanie jest to zabronione. Przekonałam się na wlasnej skórze :D


Ooooo, w jaki sposób?





Kupilismy sobie takiego jednorazowego z reala, bo znajomy naopowiadał nam,że tam można:) więc zapakowalismy karkówkę do lodówki i jazda:)
Rozpalilismy go, no i może z 5 minut zdążył sie palić, jak wyskoczyła miła Pani z recepcji i wylewając z siebie potok słow kazała zgasić. Rabanu przy tym było tyle,że chyba wszyscy nas słyszeli :D Pomijam już to,że patrzyli na nas jak na zbrodniarzy:) No i karkówki nie było :D
Zastanawialiśmy się tylko jak ona tak szybko zdążyła do nas przyjść, bo recepcja była daleko, pewnie jakiś usłużny czech poinformował:)
edytasek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytasek » 21.06.2011 07:38

Janusz Bajcer napisał(a):
edytasek napisał(a):Nie wiem jak z grilowaniem na Dole ale na Bobanie jest to zabronione.


I bardzo dobrze, przynajmniej ci co nie grillują, nie muszą wąchać śmierdzącego dymu :lol:



Masz racje, choć w naszym przypadku o jakims wielkim dymie nie było mowy, a i sąsiedzi daleko
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 22.06.2011 03:44

edytasek napisał(a):
Anai napisał(a):
edytasek napisał(a):Nie wiem jak z grilowaniem na Dole ale na Bobanie jest to zabronione. Przekonałam się na wlasnej skórze :D


Ooooo, w jaki sposób?





Kupilismy sobie takiego jednorazowego z reala, bo znajomy naopowiadał nam,że tam można:) więc zapakowalismy karkówkę do lodówki i jazda:)
Rozpalilismy go, no i może z 5 minut zdążył sie palić, jak wyskoczyła miła Pani z recepcji i wylewając z siebie potok słow kazała zgasić. Rabanu przy tym było tyle,że chyba wszyscy nas słyszeli :D Pomijam już to,że patrzyli na nas jak na zbrodniarzy:) No i karkówki nie było :D
Zastanawialiśmy się tylko jak ona tak szybko zdążyła do nas przyjść, bo recepcja była daleko, pewnie jakiś usłużny czech poinformował:)



Hmmm, w takim razie nam się chyba upiekło (dosłownie i w przenośni)...
bo grilla mieliśmy zwykłego i używaliśmy go ze trzy razy a nikt się nie pojawił... :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.03.2013 17:11

mangood napisał(a):Obrazek


nasza miejscówka z sierpnia 2012 :)
P8160009.jpg


a przyczepa sąsiadów widoczna na Twoim zdjęciu w tle jak zakotwiczyła tak sie nie rusza z tamtąd :lol: nawet zielony parasol ten sam
P8160010.jpg
tolek1
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 04.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tolek1 » 14.03.2013 11:34

Gdyby kogoś interesował cennik z ubiegłego roku, to bardzo proszę. W tym roku też tam wracam.
Obrazek
Kliknij na zdjęcie i się powiększy. :papa:
shoma
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 14.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shoma » 15.03.2013 11:38

Witam wszystkich chciałbym trochę info na temat samej źivogosce-blato -mam już rezerwację u Mate Brajkovica na drugą połowę sierpnia ,a tutaj widzę że byłeś tam w zeszłym roku- najświeższy wpis pomoże trochę uspokoić sumienie -mam nadzieję :oczko_usmiech:
tolek1
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 04.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tolek1 » 15.03.2013 14:08

Blato jest małą "dzielnicą" Zivogosce. Znajduje się tam kilka knajpek, sklepiki, jest co zjeść i się napić. Jest też mała przystań, czasami kursują wycieczki stateczkami. My płynęliśmy na pobliską wyspę Hvar i kilkugodzinnym tam pobytem i jedzeniem z degustacją :oops: Blato to bardzo spokojna okolica, bez fajerwerków z fajną plażą. Wieczorami czasami jest tłoczno, a już w ogóle jeżeli są organizowane imprezy tematyczne, np. Tequila :roll:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.03.2013 15:23

shoma napisał(a): najświeższy wpis pomoże trochę uspokoić sumienie -mam nadzieję :oczko_usmiech:


a dlaczego to sumienie takie udręczone??? i jakie informacje mogą je uspokoić??? :papa:
shoma
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 14.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shoma » 15.03.2013 15:41

Moje sumienie spokojne ,ale cała moja ekipa, czyli 7osób twierdzi ,że to mała mieścina bez atrakcji i boję się że po przyjeździe mnie powieszą na maszcie w porcie
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 15.03.2013 15:43

shoma napisał(a):Moje sumienie spokojne ,ale cała moja ekipa, czyli 7osób twierdzi ,że to mała mieścina bez atrakcji i boję się że po przyjeździe mnie powieszą na maszcie w porcie
Spoko... nie powieszą - masztu też tam nie ma :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Camping Dole -Zivogosce -cała prawda - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone