Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Było Ciovo, Baska Voda, Tucepi, a teraz co...

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
monia840
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 24.02.2013
Było Ciovo, Baska Voda, Tucepi, a teraz co...

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia840 » 27.10.2013 10:33

Witam Was

Tak jak w tytule napisałam w ostatnich latach wakacje w cro to były powyższe miejscowości. Z każdym rokiem wybory były coraz lepsze. Jakie byście proponowali następne miejsce na wakacje w Cro z małym dzieckiem?
Jak zawsze interesuje nas błogi odpoczynek,możliwość wycieczki oraz możliwość wypadu wieczorem do knajpki
Czekam na Wasze propozycje oraz plusy i minusy za daną miejscówką

Pozdrawiam
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 03.11.2013 00:07

Jak z małym dzieckiem to polecam miejscowość Baška na wyspie Krk, jest tam wszystko to co potrzebujesz, jedyny minus to dużo ludzi w sezonie.
monia840
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia840 » 03.11.2013 11:04

Piter_M napisał(a):Jak z małym dzieckiem to polecam miejscowość Baška na wyspie Krk, jest tam wszystko to co potrzebujesz, jedyny minus to dużo ludzi w sezonie.


Ciekawe rozwiązanie, choć nie ukrywam że jeżeli faktycznie jest dużo ludzi to trochę mnie to przeraża. Nie ukrywam że W Tucepi tez było sporo ludzi ale miejscowość jest bardziej chyba rozbita niż Baska.

Niestety co do wyjazdu to ze względu na pracę w grę wchodzi Lipiec lub Sierpień, więc bardziej nas będzie interesować miejscówka z nie za dużym tłokiem.
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 04.11.2013 07:32

monia840 napisał(a):
Piter_M napisał(a):Jak z małym dzieckiem to polecam miejscowość Baška na wyspie Krk, jest tam wszystko to co potrzebujesz, jedyny minus to dużo ludzi w sezonie.


Ciekawe rozwiązanie, choć nie ukrywam że jeżeli faktycznie jest dużo ludzi to trochę mnie to przeraża. Nie ukrywam że W Tucepi tez było sporo ludzi ale miejscowość jest bardziej chyba rozbita niż Baska.

Niestety co do wyjazdu to ze względu na pracę w grę wchodzi Lipiec lub Sierpień, więc bardziej nas będzie interesować miejscówka z nie za dużym tłokiem.


Z tym tłokiem to może być problem, podejrzewam że w lipcu czy sierpniu wszędzie będzie dużo ludzi.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.11.2013 09:15

monia840 napisał(a):Niestety co do wyjazdu to ze względu na pracę w grę wchodzi Lipiec lub Sierpień, więc bardziej nas będzie interesować miejscówka z nie za dużym tłokiem.

Jak nie chcesz dużego tłoku
jedź do Tribunj tego roku. :lol:
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8663
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 04.11.2013 09:16

Janusz Bajcer napisał(a):jedź do Tribunj


To samo miałam zaproponować :lol: .
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 05.11.2013 07:09

marze_na napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):jedź do Tribunj


To samo miałam zaproponować :lol: .


Tribunj może i jest spokojniejsze, tylko że tam nie ma plaży, która nadała by się dla małych dzieci.

Najbliższa, którą można nazwać plażą jest chyba w Vodicach.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8663
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 05.11.2013 07:29

A tej plaży za portem, w stronę Vodic czegoś brakuje?
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 05.11.2013 08:11

marze_na napisał(a):A tej plaży za portem, w stronę Vodic czegoś brakuje?


No tak, zapomniałem :oops: jednak jest i nawet ładna ... ale jest to bardzo mały kawałek i podejrzewam, że w sezonie cały tłum właśnie tam się skupia.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8663
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 05.11.2013 08:43

Mała - duża pojęcie względne. Na szczęści mamy street view :).
Załączniki:
plaża Tribunj.jpg
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 05.11.2013 11:57

No tak :) pojęcie względne.

Ta plaża ma jakieś 100 metrów a ja chyba miałem na myśli do porównania plażę z Baški, którą na wstępie proponowałem, a ona ma prawie 2 kilometry :wink:

Oto ta plaża, tutaj oczywiście cała nie jest widoczna:

Obrazek
rafandynka1
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafandynka1 » 06.11.2013 16:36

Baska to moim zdaniem dobry trop.
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 08.11.2013 22:04

Peljesac, Orebic-też duża plaża i fajne miejsce dla małych dzieci
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 09.11.2013 08:10

emi13214 napisał(a):Peljesac, Orebic-też duża plaża i fajne miejsce dla małych dzieci


Orebić to na pewno fajne miejsce, z tym że jechać trzeba jakieś 500 km. dalej.
norbert_p
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 01.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) norbert_p » 11.12.2013 14:27

Orebic polecam, bo byłem w tym roku. No i jest tam (6km) za Orebicem kapitalna zatoczka - praktycznie zero tłumu. No chyba, że max 15 osób to dla kogoś tłum... Nam się raz udało i cała zatoczka była tylko dla nas :D Plaża Trstenica - ok dla maluchów (w środkowej części zero wystających kamieni na dnie), ale trochę przereklamowana z tym piaskiem...
My szukamy teraz czegoś na Riwierze Makarskiej (z zatoczkami i brakiem schodów :) )
A'propos... Te 500km po chorwackiej autostradzie znika szybko (wraz z paliwem ze zbiornika).
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Było Ciovo, Baska Voda, Tucepi, a teraz co...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone