Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BRELA Soline - blisko morza

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mario4Zion
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario4Zion » 12.01.2010 21:30

agata__w napisał(a):W sierpniu wyjeżdżam do chorwacji do miejscowośći Brela do Villi Korina na ulicy Jardula [ zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ]

zauważyłam ze piszecie cos o ulicach wiec moze ktos mi cos opowie o tej okolicy.


Witam po raz pierwszy na forum.

Cz ktoś zna/był/widział może villę korinę w jarduli ? Chciałbym wybrać się tam na przełomie czerwca i lipca. Bardzo mało jakichkolwiek informacji poza oficjalnymi danymi. Czy ktoś coś wie jak tam jest lub ma jakieś inne zdjęcia okolicy lub obiektu ?
hoboo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 09.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hoboo » 30.01.2010 14:30

mkm napisał(a):
hoboo napisał(a):Pojade pozwiedzam i pewnie sam sie przekonam z tego co czytałem to brela na makarskiej wydaje mi sie najlepsza a ty co o tym myslisz :?:


Dokanałeś najlepszego wyboru na makarskiej riv. :D
Jeszcze jedna propozycja ... http://www.youtube.com/v/fI7wfAOF9co">http://www.youtube.com/v/fI7wfAOF9co&hl=de&fs=1&rel=0&hd=1" /> Z góry dziękuje :) Chyba że polecasz jakąś inną miejscowość lub wyspe równie piękną jak brela na drugie wakacje :D
Loza_drinker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loza_drinker » 07.02.2010 09:27

Cześć! Może ktoś coś powiedzieć na temat dzielnicy Scit w Breli?? Jak tam jest: spokojnie czy gwarno? Jak jest z dojściem na plażę?? I jak wygląda sytuacja ze sklepami i restauracjami?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 07.02.2010 12:25

Loza_drinker napisał(a):Cześć! Może ktoś coś powiedzieć na temat dzielnicy Scit w Breli??

Fajna dzielnia.W pobliżu "kultowa" zatoczka do 300m
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
do 500m "skałka"
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
i Punta Rata
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
1km- 1,2 km do centrum
Loza_drinker napisał(a):Jak tam jest: spokojnie czy gwarno?

średnio jak na Brelę
Loza_drinker napisał(a): Jak jest z dojściem na plażę??

Może być stromo ale niekoniecznie.Zależy w której linii jest usytuowany ap.

Loza_drinker napisał(a):I jak wygląda sytuacja ze sklepami i restauracjami?

nie wiem jak w Ścit ale przy połączeniu dzielnic Ścit - Podraće jast mały sklepik. Restauracja na Podraću jest 1 . Ścit to nie wiem.
cyraneczka
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 23.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyraneczka » 02.04.2010 13:24

czy mogę prosic o namiary na fajne , niedrogie ville, które mają w swojej ofercie pokój 2 osobowy? chcielibysmy sie zamknąc w cenie 40 euro od pokoju/noc. Ktora dzielnica jest najlepsza i najspokojniejsza,ale zarazem nie tak daleko od centrum? prosze o pomoc. pozdrawiam :)

mój e mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dąbrówka
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 12.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dąbrówka » 26.04.2010 14:36

hoboo napisał(a): Witam w tym roku planuje drugi wyjazd do chorwacji i chyba też to będzie brela


Hoboo, w tym roku jadę do Villi NICOLA, gdzie ty byłeś w ubiegłym roku. Możesz napisać coś o apartamencie jako, że nie posiadają strony internetowej, o właścicielach (Natasa wydaje się być bardzo miłą osobą - wymieniamy maile póki co) oraz o samej dzielnicy. Wszystkie cenne wskazówki bardzo mile widziane. Pozdrawiam :)
jgx1
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 25.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jgx1 » 26.04.2010 17:33

Witam, czy w tej miejscowości jest szansa na jakiś fajny apartament dla 5-6 osób po 12-14 euro na osobe od 15.06? (dwa tygodnie) Mam wstępnie zakklepane w Okrug Gornji ale narobiliście mi ochoty na Brele :D Czy np. 15.06 w ciemno coś takiego znajde czy nie ma szans? Myśle o jakiejś spokojniejszej częsci tej miejscowości
pozdro 4all
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 17.05.2010 10:16

jgx1 napisał(a):Witam, czy w tej miejscowości jest szansa na jakiś fajny apartament dla 5-6 osób po 12-14 euro na osobe od 15.06? (dwa tygodnie) Mam wstępnie zakklepane w Okrug Gornji ale narobiliście mi ochoty na Brele :D Czy np. 15.06 w ciemno coś takiego znajde czy nie ma szans? Myśle o jakiejś spokojniejszej częsci tej miejscowości
pozdro 4all


Jest duża szansa :wink: nawet w ciemno
Ps. Każda jest spokojna - oprócz Soline
Doka
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.09.2012
Re: BRELA Stomarica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doka » 05.09.2012 18:26

Ponieważ na forum poruszacie problemy dotyczące Chorwacji, chciałam przestrzec osoby wybierające się do Breli. Od kilku lat wakacje spędzamy w Chorwacji, do chwili obecnej zawsze byliśmy zadowoleni. Gospodarze byli mili, gościnni, służyli poradą i pomocą. Tegoroczny pobyt zburzył naszą wiarę w życzliwość Chorwatów. W sierpniu 2012 roku mieszkaliśmy w Breli ,w apartamencie LU-KA ul. Stomarica 35(ex22). Już na samym wstępie pojawił się problem z klimatyzacją która słabo chłodziła, ale po interwencji mojego męża zaczęła prawidłowo działać, ale to był dopiero początek problemów. Po pierwszym dniu pobytu na plaży wróciliśmy do mieszkania i okazało się że klimatyzacja została wyłączona, drugiego dnia sytuacja się powtórzyła, okazało się że właściciel codziennie wchodził do naszego apartamentu i ją wyłączał. Po poinformowaniu właściciela że nie akceptujemy takich poczynań, przyniósł nam swój regulamin , w którym była umieszczona informacja, że ma prawo wchodzić do mieszkania jeżeli są w nim włączone urządzenie elektryczne, ponadto poinformował nas że przebywanie na tarasie naszego apartamentu po 23 jest niewskazane ponieważ zaburza to ciszę nocną. Przez cały pobyt gospodarze zachowywali się w stosunku do nas bardzo chłodno. Dopełnieniem ich niechęci był dzień rozstania. Przed wyjazdem dowiedzieliśmy się że ma być przekazanie mieszkania, wywołało to u nas lekki niesmak ale ponieważ nie mieliśmy nic sobie do zarzucenia, to podeszliśmy do tego ze spokojem. Spokój nasz został zachwiany po sposobie w jaki to mieszkanie było odbierane. Pani właścicielka ostentacyjnie zrywała pościel , zaglądała za łóżko, do wszystkich szafek, wyglądało to nieciekawie. Podsumowując ,nie polecam tego apartamentu ze względu na podejście gospodarzy do gości, oraz ze względu na fakt że mieści się on przy bardzo ruchliwej drodze, mimo że jest wąska to jest to jedyna droga dojazdowa do mieszkań przy tej i innych ulicach. Od godziny 5 rano jest tak głośno że przy otwartych oknach nie da się spać. Na pewno nigdy tam nie wrócę i nikomu znajomemu tej kwatery nie polecę.
W czasie tegorocznego pobytu również niemile byłam zaskoczona rejsem statkiem BIBE z Baska Voda. Wykupując bilety na rejs uzyskałam informację, że w czasie podróży mam zapewnione śniadanie, napoje, obiad. Jak to określił pan sprzedający bilety ,wyżywienie ma być all inclusive . Jak się okazało na śniadanie dostaliśmy suchą bułkę i nic więcej, resztę można było sobie dokupić w barze. Do wyspy Korcula nic więcej nie podano. Po zwiedzeniu miasta i powrocie na statek otrzymaliśmy jedną spieczoną makrelę i kilka kromek bułki. Po pewnym czasie zaczęto polewać do plastikowych kubków wino( bardzo słabej jakości) oraz wodę z sokiem. Wina było więcej soku mało. Muzyki na żywo było niewiele, w większości była odtwarzana z płyt. Podróż statkiem BIBE oceniam bardzo słabo ,mając w pamięci rejs z poprzednich lat statkiem Junior, gdzie wyżywienie było dużo lepsze, w czasie rejsu były skoki do wody a załoga w różny sposób umilała rejs pasażerom.
Doka
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 09.09.2012 12:51

no to nieciekawie :? szkoda waszego urlopu
Doka
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doka » 09.09.2012 21:04

Było minęło, a napisałam to żeby innych przestrzec przed tymi niezbyt uprzejmymi ludźmi.
modny urwis
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 28.12.2014
Noclegi w Brela blisko centrum i morza

Nieprzeczytany postnapisał(a) modny urwis » 13.01.2015 23:08

Prosze o nazwy apartamentow blisko morza i centrum w Brela
Magda76
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 11.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda76 » 22.01.2015 10:47

Apartament Nada i Dajana na ul. Frankopanskiej 91. Oba apartamenty mieszczą się w tym samym budynku, ale każdy należy do innej osoby (z tego co mi wiadomo są to siostry). My przebywaliśmy w Nadzie.
DominikJrd
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.04.2015
Apartamenty blisko morza.

Nieprzeczytany postnapisał(a) DominikJrd » 16.04.2015 22:18

Witam poszukujemy apartamentu dla 8 osób oraz dziecka w wieku 3 lat w terminie między 24.07 a. 01.08. Interesuja nas apartamenty blisko morza z tarasem w dowolnej miejscowości lecz nie dalej na południe niż Makarska.Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.
DominikJrd
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) DominikJrd » 17.04.2015 07:24

Podaje adres mailowy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
BRELA Soline - blisko morza - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone