Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rega123
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rega123 » 16.03.2009 23:02

Więc, znak rozpoznawczy....język polski?:)) jeszcze się zgadamy, miło będzie ,
amj2
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) amj2 » 17.03.2009 10:50

No proszę... Jak miło... Okaże sie,ze opanujemy Brelę...Juz sa trzy rodzinki+ jeszcze Aga 1508 ...
Aga odezwij się :D
Pozdrawiam serdecznie.
Rega123
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rega123 » 17.03.2009 11:28

Fajnie, nie wiem tylko czy zabukować tą rezerwację czy nie....mam na głowie całą ekipę ...boję się że wtopię zaliczkę :((
horas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) horas » 17.03.2009 16:45

amj2 napisał(a):No proszę... Jak miło... Okaże sie,ze opanujemy Brelę...Juz sa trzy rodzinki+ jeszcze Aga 1508 ...
Aga odezwij się :D
Pozdrawiam serdecznie.


jakby co to macie mój adres mailowy horntel"małpka"gmail.com lub GG:2826190

:D
blublus
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 06.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) blublus » 19.03.2009 05:38

Widzę że sporo forumowiczów zna brelę. W tym roku ( podobnie jak w tamtym ) planuję wyjazd rodzinny do lopar, ale obawiam się, że wrócę stamtąd bardziej zmęczony, niż przed wyjazdem ( moje chłopaki już się o to postarają wszystkimi swoimi siłami:)) Dlatego też dojrzewam do pomysłu pojechania jeszcze raz, ale bez dzieci, w połowie sierpnia. Na ile można sobie pozwolić na jechanie w ciemno w tym okresie i szukanie noclegu na miejscu? Dzieci nie będzie, więc nawet ew. noc w samochodzie straszna nie będzie, o ile będzie tylko jedna:) Czy za 30-40 euro znajdę jakiś przytulny apartamencik dla dwóch osób, może być nawet gdzieś bardziej na uboczu? Jeśli miałby ktoś jakieś namiary, będę wdzięczny za info ( blublus ( mapla ) poczta.fm )
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 19.03.2009 08:53

blublus napisał(a):Widzę że sporo forumowiczów zna brelę. W tym roku ( podobnie jak w tamtym ) planuję wyjazd rodzinny do lopar, ale obawiam się, że wrócę stamtąd bardziej zmęczony, niż przed wyjazdem ( moje chłopaki już się o to postarają wszystkimi swoimi siłami:)) Dlatego też dojrzewam do pomysłu pojechania jeszcze raz, ale bez dzieci, w połowie sierpnia. Na ile można sobie pozwolić na jechanie w ciemno w tym okresie i szukanie noclegu na miejscu? Dzieci nie będzie, więc nawet ew. noc w samochodzie straszna nie będzie, o ile będzie tylko jedna:) Czy za 30-40 euro znajdę jakiś przytulny apartamencik dla dwóch osób, może być nawet gdzieś bardziej na uboczu? Jeśli miałby ktoś jakieś namiary, będę wdzięczny za info ( blublus ( mapla ) poczta.fm )


Nie będzie to prosta sprawa. Brela to nieliczna miejscowość gdzie gospodarze nie muszą wychodzić na ulicę szukać turystów- sprzedają wszystko w pień . W dodatku jedziecie w 2 os.to też problem , łatwiej by było znaleźć 4 (jest ic więcej)- ktoś rezygnuje , nie przyjeżdża i masz lokum. Szuka się trudniej bo musisz postawić na jakąś dzielnicę. Ale jeżeli możesz zaryzykować noc w aucie to na pewno coś znajdziesz.
Rega123
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rega123 » 23.03.2009 09:35

Witam ponownie, mam zabukowane, wpł. zaliczka i voucher - będziemy od 11 lipca do 25 lipca, U Marko - ludzie zapraszam na wieczorek zapoznawczy- czy też może spotkamy się na mieście czy plaży - znak rozpoznawczy język polski :))
horas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) horas » 23.03.2009 11:15

Rega123 napisał(a):Witam ponownie, mam zabukowane, wpł. zaliczka i voucher - będziemy od 11 lipca do 25 lipca, U Marko - ludzie zapraszam na wieczorek zapoznawczy- czy też może spotkamy się na mieście czy plaży - znak rozpoznawczy język polski :))


proponuję wymienić się mailami lub GG i przed wyjazdem skontaktować się ze sobą, po co szukać się na plaży ??

mój e-mail i nr GG podałem we wcześniejszych moich postach
Rega123
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rega123 » 26.03.2009 09:03

Skontaktuję się z Tobą przez gg w takim razie, jeśli ktoś chętny, niech napisze a Ty podaj i mój nr tej osobie. pozdr
sebakop
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 30.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebakop » 03.04.2009 20:59

Mam pytanie czy 40 euro za trzy osoby w Breli/Podrace w połowie czerwca to drogo. Pierwszy raz wybieram się do Chorawcji i po przestudiowaniu forum wzdłuż i wszerz zdecydowałem się na Brelę.
Pozdrawiam
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 03.04.2009 21:12

sebakop napisał(a):Mam pytanie czy 40 euro za trzy osoby w Breli/Podrace w połowie czerwca to drogo. Pierwszy raz wybieram się do Chorawcji i po przestudiowaniu forum wzdłuż i wszerz zdecydowałem się na Brelę.
Pozdrawiam


Normalnie :wink: chociaż jadąc w ciemno w tym terminie myślę że znalazłbyś za 30-35 euro, ale to jest jeszcze uzależnione od wybranego standardu kwaterki :wink:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 03.04.2009 22:36

jorgus111 napisał(a):
sebakop napisał(a):Mam pytanie czy 40 euro za trzy osoby w Breli/Podrace w połowie czerwca to drogo. Pierwszy raz wybieram się do Chorawcji i po przestudiowaniu forum wzdłuż i wszerz zdecydowałem się na Brelę.
Pozdrawiam


Normalnie :wink: chociaż jadąc w ciemno w tym terminie myślę że znalazłbyś za 30-35 euro, ale to jest jeszcze uzależnione od wybranego standardu kwaterki :wink:


Uważam że to dobra cena i sądzę że nie znajdziesz na Podraću w połowie czerwca kwatery za 30 E - chyba że to będzie do 15 czerwca a nie od 15 czerwca.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 03.04.2009 23:19

Wrzesień w Breli.
Czy we wrześniu liczba wypoczywających w Breli spada?
Czy już w tym miesiącu spokojnie można jechać w ciemno?
W dzielnicy Šćit bliżej Jadranki jest dyskoteka. Czy w nocy jest cisza i nie dobiegają odgłosy do kwater położonych bliżej plaży? Jak duża to odległość?

Pozdrav :wink:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 03.04.2009 23:32

Popiel napisał(a):Wrzesień w Breli.
Czy we wrześniu liczba wypoczywających w Breli spada?
Czy już w tym miesiącu spokojnie można jechać w ciemno?
W dzielnicy Šćit bliżej Jadranki jest dyskoteka. Czy w nocy jest cisza i nie dobiegają odgłosy do kwater położonych bliżej plaży? Jak duża to odległość?

Pozdrav :wink:

Z tą dyskoteką mnie zaskoczyłeś 8O
Dobrze wiedzieć
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 04.04.2009 10:27

Torac napisał(a):Z tą dyskoteką mnie zaskoczyłeś 8O
Dobrze wiedzieć

Nie wiem, bo po błyskotekach nie jeżdżę, ale widzę disco club na mapce miasta, a by ocenić miejscowość, to przynajmniej jedną noc trzeba w niej spędzić i zobaczyć na co stać miejscowych, bo w dzień młodszego pokolenia autochtonów zbyt wielu nie ma :?

Gdy na pierwszym pobycie w Cro wybraliśmy ciut większą mieścinkę, w dzień tylko kilka panienek topless na plaży :D , za to wieczorem na promenadzie przed hotelem popisowe jazdy skuterami, na głównej drodze motocykliści bez oświetlenia a kilkanaście metrów dalej było boisko i do późnych godzin nocnych miejscowi grali w piłkę. Boisko otoczone siatką, a panowie raczej delikatnie piłki nie kopali. Mecze mi nie przeszkadzały, jednak inni Polacy co mieszkali w hotelu przy promenadzie (z którymi na spacerze rozmawiałem) mówili, że do Chorwacji chyba więcej nie przyjadą, a już na pewno nie do hotelu i w pobliże nocnych barów.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone