Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brać na 2017 tanio ,czy możliwe ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 19.11.2017 17:47

Mikromir, spokojnie... Ludzie są leniwi (zwłaszcza nowi użytkownicy i Ci ujawniający się tylko w okresie szukania kwater) i albo mają mieć wszystko podane na tacy, albo to forumowicze nie chcą nikomu pomagać....

A jeśli kwatera fajna, to może warto ją w Banku kwater opisać.... zachęcam: wyspy-chorwacji-t39981.html
olafrania
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) olafrania » 19.11.2017 23:00

No już już. Co ja na to poradzę że najpierw czynię potem piszę. Przecież nic się nie stało. Znalazłam miejscówkę i nawet już się kontaktowałam. Wybieram do Cro trzeci raz i cały czas się czegoś r. Wiele info mam z tego forum za co szczerze dziękuję. Niestety nie każdy jest taki oblatany z kompem i ma czas na ciągłe śledzenie rozmowy. Życie. ... Pozdrawiam ciągle pracujących.:)
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Brać na 2017 tanio ,czy możliwe ? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone