Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brać na 2017 tanio ,czy możliwe ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 13.09.2016 07:27

fiona1 napisał(a):Cooleczka, dostałaś PW, bo chyba mam wątpliwości

niee :(
poza tym cooleczka jest facetem :P
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 13.09.2016 07:35

fiona1 napisał(a):Pewnie, ze super. Na prawdę polecam, miejscówka godna wykorzystania. Poza tym Korcula ma swój urok, jest inna od reszty cro :)
App na górze - ten duży - jest co najważniejsze czysty, ma klimę, a jedyne do czego można się przyczepić, to łazienka. Nie jest odnowiona, taka PRL-owska raczej :) Co ważne nie śmierdzi i nie ma problemów z przeciekaniem i kanalizacją, co się w cro często zdarza.
Jeżeli chodzi o app na dole, no to już pisałam, że miejscówka marzenie. Spędziliśmy tam 1 noc, a dzieci spały na materacach na podłodze, bo nie było innego wyjścia. Daliśmy radę. App odnowiony, pachnący, czyściutki, z ogromnym tarasem i samodzielnymi schodami prowadzącymi do morza. Zdaje się, że nie ma tam klimy (nie jestem pewna), ale dla nas klima nigdy nie była priorytetem, bo zaletą Chorwacji jest właśnie ten niepowtarzalny klimat i zapachy, nie lubię się od nich zamykać w klimatyzowanej puszce.


35C w dzień i nagrzana chałupa w nocy to ten "niepowtarzalny klimat"? Dziękuję, wolę spać w klimie niż pocić się w poduszkę :D
fiona1
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 29.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiona1 » 13.09.2016 07:39

Sorki cooleczkowy. Link do miejscówki jest już na forum.
No gorąco było :) Przyznaję się bez bicia, włączałam klimę kiedy piekłam coś w piekarniku np. hobotnicę z warzywami
Zimno to ja mam w Polsce, do Chorwacji jeżdżę właśnie wygrzać dupkę :mrgreen:
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 13.09.2016 07:45

fiona1 napisał(a):Sorki cooleczkowy. Link do miejscówki jest już na forum.
No gorąco było :) Przyznaję się bez bicia, włączałam klimę kiedy piekłam coś w piekarniku np. hobotnicę z warzywami
Zimno to ja mam w Polsce, do Chorwacji jeżdżę właśnie wygrzać dupkę :mrgreen:



W Polsce zimno?
fiona1
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 29.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiona1 » 13.09.2016 07:48

noooo fakt, teraz chyba u nas wyższe temperatury.
Ale cykad nie ma!
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 13.09.2016 07:51

valdemar napisał(a):
fiona1 napisał(a):Sorki cooleczkowy. Link do miejscówki jest już na forum.
No gorąco było :) Przyznaję się bez bicia, włączałam klimę kiedy piekłam coś w piekarniku np. hobotnicę z warzywami
Zimno to ja mam w Polsce, do Chorwacji jeżdżę właśnie wygrzać dupkę :mrgreen:



W Polsce zimno?

ale Ty się chłopie czepiasz...
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 13.09.2016 07:53

fiona1 napisał(a):noooo fakt, teraz chyba u nas wyższe temperatury.
Ale cykad nie ma!


Co kto lubi, ja tam po powrocie z plaży wolę wejść do chłodnego pomieszczenia, nie piekarnika. Rzeczywiście, w tym roku w II połowie sierpnia było kilka dni z lampą w dzień i rześkimi nocami i taka pogoda jest optymalna, ale z poprzednich wyjazdów pamiętam wieczory i noce kiedy ciężko było wysiedzieć na tarasie, tak było parno.
shira22
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 11.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shira22 » 13.09.2016 10:40

valdemar napisał(a):
shira22 napisał(a):Podejrzewam, że taka cena bierze się z umiejscowienia. Jadąc autem trzeba korzystać z promu i jak dobrze widzę to aż 2x , a to już nieco wydłuża podróż. Jak przejrzałam oferty to faktycznie na Korculi jest dużo tanich noclegów. Coś za coś niestety. :(


Raczej nie, ponieważ kilka namiarów w Prizbie, do których mailowałem, miało oferty na 80-100 euro, podobnie zresztą na Hvarze.

Promem można płynąć na raz, bezpośrednio ze Splitu do Vela Luki, i to jest chyba najwygodniejszy sposób na dostanie się do Prizby, więc argument niedostępności miejsca odpada.



A może jest nieco tańszy sposób na dostanie się na wyspę? Po sprawdzeniu ceny za prom to raczej jak ktoś szuka tanio apartamentu to będzie musiał doliczyć całkiem spora kwotę i już tak tanio nie będzie.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 13.09.2016 10:55

shira22 napisał(a):A może jest nieco tańszy sposób na dostanie się na wyspę? Po sprawdzeniu ceny za prom to raczej jak ktoś szuka tanio apartamentu to będzie musiał doliczyć całkiem spora kwotę i już tak tanio nie będzie.


Jest teoretycznie tańszy sposób polegający na dojechaniu do Ploce i promem do Trpanj, potem autkiem do Orebicia a z niego promem na Korculę. Dodatkowo można jeszcze ominąć pierwszy prom i objechać półwysep przez Bośnię do Orebicia (jak dobrze pamiętam coś koło 100km). Koszty będziesz mieć niższe ale dochodzi tobie koszt autostrady od Splitu do Ploce oraz koszt paliwa no i czas... nie zrobisz tego w 3h, będziesz więc bardzo zmęczona. W zeszłym roku jechałem z Wawy do Orebicia na raz przez Bośnię i zdecydowanie wolę zapłacić więcej a odpocząć na promie (w tym roku Wawa - Split poszedł mi expresem w 15,5h i ani minuty nie czułem zmęczenia).
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 13.09.2016 11:24

shira22 napisał(a):
valdemar napisał(a):
shira22 napisał(a):Podejrzewam, że taka cena bierze się z umiejscowienia. Jadąc autem trzeba korzystać z promu i jak dobrze widzę to aż 2x , a to już nieco wydłuża podróż. Jak przejrzałam oferty to faktycznie na Korculi jest dużo tanich noclegów. Coś za coś niestety. :(


Raczej nie, ponieważ kilka namiarów w Prizbie, do których mailowałem, miało oferty na 80-100 euro, podobnie zresztą na Hvarze.

Promem można płynąć na raz, bezpośrednio ze Splitu do Vela Luki, i to jest chyba najwygodniejszy sposób na dostanie się do Prizby, więc argument niedostępności miejsca odpada.



A może jest nieco tańszy sposób na dostanie się na wyspę? Po sprawdzeniu ceny za prom to raczej jak ktoś szuka tanio apartamentu to będzie musiał doliczyć całkiem spora kwotę i już tak tanio nie będzie.



Jak ktoś szuka tanio apartamentu, to nie jedzie na wyspę, tylko szuka miejscówki na stałym lądzie, kilometr od morza, w standardzie "ekonomicznym" :)
fiona1
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 29.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiona1 » 13.09.2016 12:17

Waldi, ja raz miałam na Ciovo taki wariant ekonomiczny, taka była akurat u nas sytuacja finansowa. Też były to wspaniałe wakacje :)
Co do wyboru trasy dojazdu na Korcule, to przed wyjazdem dyskutowałam na ten temat z bywalcami w wątku Klubu przyjaciół wyspy Korcula. Są na forum ludzie, którzy jeżdżą tam od lat i przekazali swoje doświadczenia.
Kfor
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 23.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kfor » 09.10.2016 17:48

fiona1 napisał(a):Dlaczego bajka :) Byłam, płaciłam. Ten który pokazujesz to wiem gdzie jest, bardzo blisko publicznej żwirkowej plaży, właściwie w centrum wiochy - o ile w ogóle można tutaj mówić o jakimś centrum :smo:
Może nie jest taki wycacany jak widzę u Ciebie na zdjęciach, ale jest na prawdę w porządku. Co dla mnie najważniejsze jest czysto i na prawdę ładna okolica, a widoki, to w ogóle bajka. Sam app jest dedykowany dla 6 osób, w pokojach sa dodatkowo fotele rozkładane z których oczywiście nie korzystaliśmy.
Aha dodatkowo byliśmy z psem za którego właściciele nie zawołali więcej nawet o 1 euro. Zdecydowanie są psiolubni, pod koniec wyjazdu w budynku były na raz 3 psy :oczko_usmiech:



Witaj, mogę poprosić o namiary, dziękuję:)
natala
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 26.06.2013
Apartamenty Murvica (Brać) lub Zatoka Osibova :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) natala » 21.03.2017 21:48

Witam czy orientuje się może ktoś jak wygląda sytuacja z noclegiem w miejscowości Murvica? Poszukuję czegoś dla 4 osób (2 pary) mile widziane dwie sypialnie + kuchnia i łazienka oczywiście, nie za miliony monet (50-60E), i napewno nie robinsoniada :). Szukałam już po internetach ale nie znalazłam zbyt wielu kwater w samej Murvicy no ale jak wiadomo nie wszyscy gospodarze wystawiają się na portalach. Dodam że jedziemy na początku czerwca ,w ciemno więc chodzi mi o to czy jest szansa że coś tam znajdziemy czy mogę sobie na stracie odpuścić poszukiwanie kwatery w Murvicy w tych cenach.
Jeżeli nie Murvica to ewentualnie nocleg w okolicach Osibovej k.Milny ,może ktoś był może coś polecić :)
:hut: :hut: :hut:
olafrania
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) olafrania » 19.11.2017 15:54

fixmax napisał(a):
valdemar napisał(a):
fixmax napisał(a):To potwierdzenie, ale fakt do pierwszego zejścia było ze 3,5m :P



A możesz jeszcze wrzucić fotkę budynku, otoczenia i napisać jakie było wyposażenie kwatery? I jak daleko była infrastruktura typu sklepy, knajpy itp...


Parking, klima, wifi, łóżko małżeńskie, sofa rozkładana, dość duży balkon, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem, tv-sat, wszystko w nienagannym stanie, nawet środek przeciw komarom do kontaktu :) Byliśmy bardzo zadowoleni
Miejscowość cicha i spokojna, jeden sklep dosyć lichy, ale podstawowe rzeczy mieli, piekarnia, knajpy 4 w tym jedna restauracja
Bankomat w nastepnej miejscowości, 2km
Apartmani Vekić Sreser

Witam wszystkich, czy można prosić o namiary na tą miejscówkę?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.11.2017 16:01

olafrania napisał(a):
fixmax napisał(a):
valdemar napisał(a):
fixmax napisał(a):To potwierdzenie, ale fakt do pierwszego zejścia było ze 3,5m :P



A możesz jeszcze wrzucić fotkę budynku, otoczenia i napisać jakie było wyposażenie kwatery? I jak daleko była infrastruktura typu sklepy, knajpy itp...


Parking, klima, wifi, łóżko małżeńskie, sofa rozkładana, dość duży balkon, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem, tv-sat, wszystko w nienagannym stanie, nawet środek przeciw komarom do kontaktu :) Byliśmy bardzo zadowoleni
Miejscowość cicha i spokojna, jeden sklep dosyć lichy, ale podstawowe rzeczy mieli, piekarnia, knajpy 4 w tym jedna restauracja
Bankomat w nastepnej miejscowości, 2km
Apartmani Vekić Sreser

Witam wszystkich, czy można prosić o namiary na tą miejscówkę?

8O 8O 8O
Sorry, ale naprawdę nie da się wpisać w wyszukiwarkę ostatnich trzech słów z cytowanego postu?! Przecież znalezienie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link zajmuje kilka sekund... :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Brać na 2017 tanio ,czy możliwe ? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone