Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brač? Koniecznie! Nawet jesienią!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 08.02.2018 18:23

Dziękuję za wspaniałą relację,którą jak pisałam wcześniej na pewno wykorzystam jako przewodnik po wyspie w tym roku.

Mam jedno pytanie : dlaczego mieszkając w okolicach Krakowa nie jeździsz przez Węgry i Słowację ?
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 08.02.2018 18:41

I to jest najlepsze podsumowanie
Abakus68 napisał(a): Chorwacja to nie tylko miejsce dobrego wypoczynku, ale również miejsce ciekawego posiłku i wciągającej historii. Miejsce godne wściubienia nosa w każdy możliwy zakamarek!!!

Dziękuję za ciekawe pokazanie wyspy całkowicie mi nieznanej..Tam nas jeszcze nie było. Może kiedyś :?
Wtedy na pewno wykorzystam Twoje opracowanie jako wspaniały przewodnik :D

Puno hvala :hearts:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 08.02.2018 19:23

Dzięki za jesienną Brač :)
:papa:
su-petar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 770
Dołączył(a): 25.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) su-petar » 08.02.2018 19:46

Abakus68 napisał(a): – Powrót -

Gdy wracam z urlopu w Chorwacji, to jestem pewny, że słowo POWRÓT pochodzi od słowa POTWÓR. Wystarczy tylko zmienić kolejność literek. :D

Abakus68 napisał(a):Brać jest cudowną wyspą, ale to nie jest miejsce, które daje darmo. Wyspie trzeba ofiarować czas, a wtedy ona odpłaca niezmierzoną urodą…

Zgadzam się.

Dzięki za relację. :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 08.02.2018 20:50

Dzięki za relację. Bardzo dobrze się ją czytało i oczywiście oglądało. Czekam na przyszłoroczną :D Jak już pisałeś gdzie będziecie za rok, to wybacz, ale albo przeoczyłam, albo zapomniałam, więc z chęcią zapoznam się z Waszymi planami na przyszły rok.
Pozdrowienia dla Ciebie i oczywiście dla małżonki :D
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 08.02.2018 21:11

Szkoda że koniec relacji z WIELKĄ KLASĄ. Autorze stworzyłeś coś wspaniałego. Dziękuję :hearts:
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4141
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 08.02.2018 22:34

Miło było z Tobą pospacerować po Braču i odwiedzić te znane i nie znane mi miejsca :)
Dziękuję :)
Do zobaczenia w ciekawych miejscach :papa:
Do zobaczenia w Chorwacji :papa:
Do zobaczenia w kolejnych relacjach :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.02.2018 01:19

pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1447
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 10.02.2018 11:07

To już koniec? :(
Dzięki jeszcze raz.Za dobrą lekturę i szereg inspiracji na przyszłość. :papa:
P.S. SDM :hearts: uwielbiam
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 10.02.2018 11:24

Nie zostaje nic innego jak wydać Twój przewodnik.
Dzięki za to, że mogłem się dowiedzieć gdzie byłem :D
P.S.
Przewodnik jakby co zamawiam :papa:
visgoth
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 09.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) visgoth » 10.02.2018 15:07

Dziękuje serdecznie za każde Twoje słowo w tej relacji.
Twoja barwna opowieść (bo to nie była tylko relacja) upewniła mnie, że w tym roku będę znowu na Braću, a to chyba najlepszy komplement. :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.02.2018 16:31

beatabm napisał(a):Szkoda że koniec relacji z WIELKĄ KLASĄ. Autorze stworzyłeś coś wspaniałego. Dziękuję :hearts:


Zgadza się :D
:papa:


http://rs540.pbsrc.com/albums/gg340/tan ... 0&fit=crop
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016
Re: Brać? Koniecznie! Nawet jesienią!

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 11.02.2018 14:59

Abakus68 napisał(a):ale to, jak widać kaskadę Škrip, Splitska i Jadran... To jest miód.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wiecie co? Byłem dzisiaj na Brač. Zwiedzałem wyspę od nowa. Miejsca, w których nie byłem - zobaczyłem. A te, które widziałem - doświadczyłem na nowo.

Zaczytuje się. Wracam, do postu... i czytam od nowa.

Dziękuję Zdzichu!

Aaa... Zmieniam zdanie - nie przeczytam całej od razu - będę sobie dawkował.
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 11.02.2018 16:11

travel, krakusowa, gusia-s, su-petar, agata2606], beatabm, ELIMAR, Janusz Bajcer, pomorzanka zachodnia, Habanero, visgoth, tomekkulach, pawel silesia -
dziękuję za miłe słowa, ale również za motywowanie wpisami i podtrzymywanie chęci zakończenia relacji.

travel napisał(a):...Mam jedno pytanie : dlaczego mieszkając w okolicach Krakowa nie jeździsz przez Węgry i Słowację ?

Kiedyś mieszkałem w kaliskim, i jakoś tak przywykłem do jazdy Czechy, Austria. A że mieszkam rzut kamieniem właściwie od bramek przybalickich to myk, myk i się leci autostradami.

agata26061 napisał(a):....z chęcią zapoznam się z Waszymi planami na przyszły rok....

Plan jest jeden wyplenić kunę z poddasza i zabezpieczyć dach - urlop się przygotowuje, ale czy damy radę to razem udźwignąć...? Oby... Bo jeśli mam się wybierać na urlop na jakieś taniutki 18 m2 i z koniecznością gotowania samemu sobie, to chyba wolę tą francuską riwierą, którą mam zaraz za drzwiami balkonowymi, a zwie się Le Tarass... :mrgreen:

W kwestii przewodnika... O ile tekstowo pewnie podołałbym, zakładając zwiększony nacisk na uważne pisanie, o ile pewnie i w sensie stworzenia czegoś wciągającego, zaciekawiającego nie byłoby źle, to jednak zdjęciowo raczej nigdy nie byłbym w stanie czegoś równie zajmującego stworzyć. Nadto, gdybym teraz wypisał litanię miejsc, w których przecież nie byłem tam na Braču, to mogłoby się okazać, że przewodnik musiałby mieć dwie składowe. Miejsca, które dotknąłem i powąchałem i miejsca, o które znam tylko "ze słyszenia".

pawel silesia napisał(a):... nie przeczytam całej od razu - będę sobie dawkował.

To miłe wiedzieć, że ktoś czasem zaglądnie tam nie tylko w trakcie powstawania.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 11.02.2018 16:50

Ja też oficjalnie podziękuję za kilka miesięcy wspólnie spędzonych :D
I to jak spędzonych 8)

Ty się określ z terminami zanim zaklepię noclegi na Braču :P Moglibyśmy jakieś spotkanie do spółki z Izą uskutecznić..
A z kuną to Ci napisałam co masz zrobić :lol:

Bilety kupione poprzedniego dnia


Jak to? Bilety na prom kupuje się tego samego dnia, tyle razy chciałam mieć to z głowy i kupić dzień wcześniej np przed przeprawą o 5.30 rano..Może w Supetarze jest inaczej.. :roll:

A w menu zaintrygowała mnie ..pieczeń pieczona :lol: Choć obie zupy ,które zamówiliście też z chęcią bym teraz wciągnęła.

Jeszcze raz dzięki..Zajrzę tu jeszcze nie raz przed kolejną wyprawą na Brač (mam nadzieję,że we wrześniu) :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brač? Koniecznie! Nawet jesienią! - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone