Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Brač 2016 - "Mój drugi raz ;) " w Chorwacji.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 26.07.2017 12:22

Dzięki Paweł za relację :D
trochę w tym roku skorzystałem :papa:
Kasia i Krzyś
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 26.07.2017 13:58

dzięki za fajną relację :D

jakoś nie jestem jeszcze przekonana do tej wyspy, w inne miejsca bardziej mnie ciągnie, ale kiedyś trzeba będzie się samemu przekonać, jak tam jest...
Adek99
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 26.07.2017 13:59

Wielkie dzięki za relację, na Hvar już się zapisałem :).
su-petar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) su-petar » 27.07.2017 19:58

Dzięki, z przyjemnością zaglądałem do Twojej relacji.
Na mapie pozostały jeszcze 4 pytajniki i białe plamy. Musisz coś z tym zrobić :D :papa:
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 27.07.2017 22:30

:D super relacja, zwłaszcza, że tydzień temu wróciłam z Braću, a byłam tam po raz pierwszy...
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 28.07.2017 09:44

Super relacja, piękne zdjęcia. Jest to inspiracja do wyboru Brac jako kierunku wakacyjnego :)
ELIMAR
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 28.07.2017 11:20

DZIĘKUJĘ :) :) :)
Było miło wraz z Tobą odwiedzić znajome kąty :)
A już we wrześniu wracam tam na kolejny brčki urlop.
Pozdrawiam,
Elżbieta
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 28.07.2017 17:45

Podziękuję za bardzo ciekawą relację z pięknie pokazaną Wyspą. Przy okazji również za lekcję fotografowania i świeże spojrzenie na chorwackie miasteczka.
Piękne detale zdecydowanie podkreślają ich urok.
mnich3.jpg
Habanero
Mistrz Euro 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.07.2017 21:25

Dzięki za relację. To była profesjonalna robota :papa:
Wołek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wołek » 01.08.2017 09:47

Super relacja, zdjęcia mega!!! Każde miejsce za Twoją sprawą wygląda magicznie, a w związku z tą relacją wybrałam Brač na następne wakacje. Właśnie dokonałam rezerwacji na przyszły rok :D :D :D
Kurcze, nie jest źle, zostało już tylko 11 m-cy :papa:
pawel silesia
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 02.08.2017 11:23

andeo napisał(a):Paweł wspaniała relacja ,będę z wielką niecierpliwością czekać na następną .Dzięki wielkie ,że zechciałeś się podzielić ,zdjęciami,opisami,uwagami ,radami.Ekstra!

Dziękuję :papa:

lotnikwsk napisał(a):Dzięki Paweł za relację :D
trochę w tym roku skorzystałem :papa:

Dzięki! Cieszę się! :papa:

Kasia i Krzyś napisał(a):dzięki za fajną relację :D

jakoś nie jestem jeszcze przekonana do tej wyspy, w inne miejsca bardziej mnie ciągnie, ale kiedyś trzeba będzie się samemu przekonać, jak tam jest...

Dziękuję! Warto sprawdzić samemu - "o co takie halo" :mrgreen: Ja też już mam swoją listę 8O

Adek99 napisał(a):Wielkie dzięki za relację, na Hvar już się zapisałem :).

Super!

su-petar napisał(a):Dzięki, z przyjemnością zaglądałem do Twojej relacji.
Na mapie pozostały jeszcze 4 pytajniki i białe plamy. Musisz coś z tym zrobić :D :papa:

Pewnie kiedyś. Czuję sentyment do Brač.

majeczka napisał(a)::D super relacja, zwłaszcza, że tydzień temu wróciłam z Braću, a byłam tam po raz pierwszy...

Mam nadzieję, że zadowolona :papa:

ELIMAR napisał(a):DZIĘKUJĘ :) :) :)
Było miło wraz z Tobą odwiedzić znajome kąty :)
A już we wrześniu wracam tam na kolejny brčki urlop.
Pozdrawiam,
Elżbieta

Elu ale Ci zazdroszczę! Wspaniałego wypoczynku :papa:

AdamZ napisał(a):Podziękuję za bardzo ciekawą relację z pięknie pokazaną Wyspą. Przy okazji również za lekcję fotografowania i świeże spojrzenie na chorwackie miasteczka.

Dzięki. :mrgreen: Pozdrawiam!

Habanero napisał(a):Dzięki za relację. To była profesjonalna robota :papa:

Dzięki bardzo! Do Twojej relacji również zaglądam :papa:

Wołek napisał(a):Super relacja, zdjęcia mega!!! Każde miejsce za Twoją sprawą wygląda magicznie, a w związku z tą relacją wybrałam Brač na następne wakacje. Właśnie dokonałam rezerwacji na przyszły rok :D :D :D
Kurcze, nie jest źle, zostało już tylko 11 m-cy :papa:

Wspaniale :!: Ty również odnajdziesz tam swoje miejsca :papa:
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 02.08.2017 14:43

I ja spieszę podziękować :) Wróciliśmy z Waterman Beach Village w sobotę wieczorem. Byliśmy na nim ze swoją przyczepą.
Wyspa nam się podobała - nieco inna niż zakątki, które widzieliśmy do tej pory w ciągu ostatnich kilku lat.
W mojej ocenie plaże bez wow z malutkimi wyjątkami, tu nadal Krk i Pag wiodą u mnie prym, ale miasteczka cudne i o to chodziło :)
Ogólnie wrażenia na plus :) Co najważniejsze udawało się wypoczywać bez tłumów, na Złotym Rogu nie wypoczywaliśmy tylko go zwiedzaliśmy :mrgreen:

Pozdrawiam
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 03.08.2017 18:08

Niesamowite - prawie się popłakałam przy ostatnim zdjęciu z dzwonnicy. Tak się wczułam w Twój pobyt,że wydało mi się ,że to ja właśnie żegnam się z Bračem (spędziłam tu u Ciebie czas prawie non stop od wczorajszego wieczora,żeby zrobić notatki), a przecież dopiero tam się wybieram we wrześniu (tydzień na Visie, tydzień na Pelješcu i 6 dni na Braču). Bardzo dziękuje za niesamowite doznania :hearts:

Zanudzam moim pytaniem " braczowców" od jakiegoś czasu, i jeszcze nie podjęłam decyzji co do miejscówki na wyspie..( chcę znaleźć apartman w 1-ej linii brzegowej w ciemno :roll: )Które miasteczko poleciłbyś na 6 dni? Żeby było w miarę blisko do plaż i infrastruktura na wieczór.Absolutne kryterium - zaułki i uliczki do kontemplacji :oczko_usmiech: Czyli Supetar ,czy Sutivan? :mrgreen: Bardzo mi się Splitska spodobała widziana Twoimi oczami, ale może tam za spokojnie po zmroku?

Czy Ty z tymi chmurami jakiś pakt zawarłeś? Ja zawsze jeżdżę do Cro we wrześniu i przeważa lekko zamglone niebo, takie malownicze obłoczki sporadycznie się zdarzają..
A tematy same pchają Ci się przed oczy - wydaje się :wink: - osiołki, autochtoni, byki, wystrój wnętrza w ruinie..Jak tę muszlę zobaczyłam,to zamarłam..Na szczęście wyjaśniłeś,że to kupione :roll: :mrgreen:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 03.08.2017 18:16

Również przyłączam się do podziękowań za świetną relację i piękne zdjęcia :D

Teraz czekam na kontynuację Twojej hvarskiej relacji :mrgreen:
Habanero
Mistrz Euro 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 03.08.2017 18:25

Katerina napisał(a):
Zanudzam moim pytaniem " braczowców" od jakiegoś czasu, i jeszcze nie podjęłam decyzji co do miejscówki na wyspie..( chcę znaleźć apartman w 1-ej linii brzegowej w ciemno :roll: )Które miasteczko poleciłbyś na 6 dni? Żeby było w miarę blisko do plaż i infrastruktura na wieczór.Absolutne kryterium - zaułki i uliczki do kontemplacji :oczko_usmiech: Czyli Supetar ,czy Sutivan? :mrgreen: Bardzo mi się Splitska spodobała widziana Twoimi oczami, ale może tam za spokojnie po zmroku?
W Supetarze nie znajdziesz apartmana w pierwszej linii, no chyba że w marinie, ale nie jestem pewien czy byś chciała :roll: Tu w pierwszej linii są hotele, a apartmany są oddalone nieco. W Sutivanie, a jakże, jest w czym wybierać. Skoro jedziesz w ciemno, to spokojnie zobaczysz sobie Supetar, Sutivan, Splitską i podejmiesz decyzję. Ja gdybym miał wybierać to wybrałbym zdecydowanie Sutivan, ale każdy lubi coś innego :D Chociaż po sezonie, może tam być bardzo spokojnie, aż za spokojnie, W sezonie zdecydowanie Sutivan :mrgreen: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Brač 2016 - "Mój drugi raz ;) " w Chorwacji. - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021