Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Brač 2016 - "Mój drugi raz ;) " w Chorwacji.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pawel silesia
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 03.08.2017 20:47

Katerina napisał(a):Niesamowite - prawie się popłakałam przy ostatnim zdjęciu z dzwonnicy. Tak się wczułam w Twój pobyt,że wydało mi się ,że to ja właśnie żegnam się z Bračem (spędziłam tu u Ciebie czas prawie non stop od wczorajszego wieczora,żeby zrobić notatki), a przecież dopiero tam się wybieram we wrześniu (tydzień na Visie, tydzień na Pelješcu i 6 dni na Braču). Bardzo dziękuje za niesamowite doznania :hearts:

Zanudzam moim pytaniem " braczowców" od jakiegoś czasu, i jeszcze nie podjęłam decyzji co do miejscówki na wyspie..( chcę znaleźć apartman w 1-ej linii brzegowej w ciemno :roll: )Które miasteczko poleciłbyś na 6 dni? Żeby było w miarę blisko do plaż i infrastruktura na wieczór.Absolutne kryterium - zaułki i uliczki do kontemplacji :oczko_usmiech: Czyli Supetar ,czy Sutivan? :mrgreen: Bardzo mi się Splitska spodobała widziana Twoimi oczami, ale może tam za spokojnie po zmroku?

Czy Ty z tymi chmurami jakiś pakt zawarłeś? Ja zawsze jeżdżę do Cro we wrześniu i przeważa lekko zamglone niebo, takie malownicze obłoczki sporadycznie się zdarzają..
A tematy same pchają Ci się przed oczy - wydaje się :wink: - osiołki, autochtoni, byki, wystrój wnętrza w ruinie..Jak tę muszlę zobaczyłam,to zamarłam..Na szczęście wyjaśniłeś,że to kupione :roll: :mrgreen:

O kurcze. No to narobiłem! :mrgreen: Cieszę się, że relacja przypadła do gustu :smo:
Habanero ma absolutną rację. W Supetarze jest tylko kilka miejscówek w pierwszym rzędzie. Obawiam się jednak, że mogą być pozajmowane. Sutivan, Splitska, Postira i Povlja zdecydowanie mają tego więcej. Supetar jako centrum rozrywki, uliczki, zabytki zdecydowanie TAK, Podobnie Bol ale z niego trochę daleko do innych miejscowości. Splitska za spokojna, ale klimatyczna (bez uliczek). Postira - świetna miejscówka praktycznie w połowie północnego wybrzeża i blisko do Dolu i Skripu tylko czy nie za spokojna we wrześniu. Sutivan - najpiękniejszy "waterfront" na wyspie, fajne plaże - tylko co z wieczorami...?
Po namyśle z miejscowości które poznałem:
nr 1. Supetar;
nr 2. Sutivan i Bol;
nr 3. Postira;
nr 4. Splitska.
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 03.08.2017 20:48

Też wybrałbym Sutivan ale ja jestem zakręcony na jego punkcie więc może nieco podkolorowuję :) Ubiegłoroczny, wrześniowy pobyt w tym miasteczku bardzo nam przypadł do gustu. Śladowe ilości turystów, może z 8 sztuk na miejskiej plaży. Knajpki czynne i nie trza się do nich dopychać. Stada łaszących się kotów :) (ok 6 miałem zaprzyjaźnionych do pogłaskania w czasie wieczornych spacerów). Brak turystów to brak imprez w sąsiednich apartmanach, więc można się wsłuchać w cykadła (jak pisała Muliness) i szum morza. Odwiedzany w tym czasie Supetar był zdecydowanie bardziej zapełniony.
pawel silesia
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 03.08.2017 20:52

gusia-s napisał(a):I ja spieszę podziękować :) Wróciliśmy z Waterman Beach Village w sobotę wieczorem. Byliśmy na nim ze swoją przyczepą.
Wyspa nam się podobała - nieco inna niż zakątki, które widzieliśmy do tej pory w ciągu ostatnich kilku lat.
W mojej ocenie plaże bez wow z malutkimi wyjątkami, tu nadal Krk i Pag wiodą u mnie prym, ale miasteczka cudne i o to chodziło :)
Ogólnie wrażenia na plus :) Co najważniejsze udawało się wypoczywać bez tłumów, na Złotym Rogu nie wypoczywaliśmy tylko go zwiedzaliśmy :mrgreen:

Pozdrawiam

Dziękuję gusia-s! Cieszę się, że udało wam się spędzić urlop "na plus". :mrgreen: Dla mnie Brač okazał się chyba najlepszą miejscówką do rozpoczęcia chorwackiej przygody, która mam nadzieję, potrwa jeszcze... i jeszcze...
Pozdrawiam!
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 04.08.2017 09:44

pawel silesia:
nr 1. Supetar;
nr 2. Sutivan i Bol;
nr 3. Postira;
nr 4. Splitska.

Dzięki. Tak więc Splitska odpada..., Bol też ,bo daleko wszędzie...

Najlepiej zjechać z promu i faktycznie obejrzeć Supetar i Sutivan, po czym podjąć decyzję, jak radził Habanero..Tylko,że z parkowaniem w obu tych miejscach kiepsko, z tego co się zorientowałam. Ale co tam, mam zaprawę po 4 pobytach w Komiży i dyganiu z bagażami w górę i dół wąskimi uliczkami :mrgreen:

Twoją hvarską relację przeczytam już po powrocie - pod koniec września.Chętnie spojrzę jak Twój Hvar różni się od mojego :wink: Pozdrawiam serdecznie.
Habanero
Mistrz Euro 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 04.08.2017 10:30

Katerina napisał(a):

Najlepiej zjechać z promu i faktycznie obejrzeć Supetar i Sutivan, po czym podjąć decyzję, jak radził Habanero..Tylko,że z parkowaniem w obu tych miejscach kiepsko, z tego co się zorientowałam. Ale co tam, mam zaprawę po 4 pobytach w Komiży i dyganiu z bagażami w górę i dół wąskimi uliczkami :mrgreen:
Bardzo mądra decyzja :D, a parkingi to najmniejszy problem :oczko_usmiech:
Supetar
https://www.google.pl/maps/@43.3847265, ... 312!8i6656

Sutivan
https://www.google.pl/maps/@43.3871638, ... 312!8i6656
:papa:

Szukaj Apartamentu z miejscem parkingowym :!: Spokojnie znajdziesz w zachodnich częściach miasteczek.
Mancia
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mancia » 04.08.2017 11:01

Bardzo dziękuję za cudowne zdjęcia :D, którymi oddałeś wszystko co kocham w Chorwacji.
Wołek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wołek » 04.08.2017 11:31

Proszę poradźcie, nie wiem czy dobrze robię ale postawiłam na Povlję czerwiec/lipiec 2018 - 1 linia, tuż obok Konoby Kala. W sumie i tak objedziemy pewnie całą wyspę ale czy Povlja to dobry wybór? Wakacje spędzamy raczej aktywnie :D
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 04.08.2017 14:22

Wołek napisał(a):Proszę poradźcie, nie wiem czy dobrze robię ale postawiłam na Povlję czerwiec/lipiec 2018 - 1 linia, tuż obok Konoby Kala. W sumie i tak objedziemy pewnie całą wyspę ale czy Povlja to dobry wybór? Wakacje spędzamy raczej aktywnie :D

Najwięcej o Povji dowiesz się tutaj klub-milosnikow-povlji-t52121.html :wink:
Bratwojciech
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 05.08.2017 11:09

Katerina napisał(a):pawel silesia:
nr 1. Supetar;
nr 2. Sutivan i Bol;
nr 3. Postira;
nr 4. Splitska.

Twoją hvarską relację przeczytam już po powrocie - pod koniec września.Chętnie spojrzę jak Twój Hvar różni się od mojego :wink: Pozdrawiam serdecznie.

Z tą odległością ze Splitskiej,to nie jest tak źle.
Splitska-Postira 3km.
Splitska-Supetar 6km.
Splitska-Sutivan 12,5km.
Spędziłem w Splitskiej dwa tygodnie i śmiało mogę powiedzieć, że wracam tam za rok.Miejscowość rzeczywiście, mała ale zarazem bardzo klimatyczna. Jest sklep, trzy konoby i to co dla mnie bezcenne,czyli cisza i spokój. Oczywiście jeżeli ktoś lubi szeroko pojęte rozrywki, to tam tego nie uświadczy i niech tak zostanie :D.
Wołek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wołek » 05.08.2017 14:09

dids76 napisał(a):
Wołek napisał(a):Proszę poradźcie, nie wiem czy dobrze robię ale postawiłam na Povlję czerwiec/lipiec 2018 - 1 linia, tuż obok Konoby Kala. W sumie i tak objedziemy pewnie całą wyspę ale czy Povlja to dobry wybór? Wakacje spędzamy raczej aktywnie :D

Najwięcej o Povji dowiesz się tutaj klub-milosnikow-povlji-t52121.html :wink:

Dzięki wielkie!!! To dopiero kopalnię wiedzy mi podesłałeś!!! Na pewno wczytam się "do dna" :D
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.01.2018 19:35

A ja nadrabiam zeszłoroczne relacje i niestety tej mi się nie udało nadrobić, bo w końcówce znikły zdjęcia. Wiem, że to związane jest z tą awarią na forum, ale fajnie by było jakby właściciel relacji uzupełnił w miarę możliwości :D ;)
pawel silesia
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 05.02.2018 09:27

Na Brač "wracają" (stopniowo) zdjęcia.

Zapraszam ponownie :papa:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 05.02.2018 09:49

pawel silesia napisał(a):Na Brač "wracają" (stopniowo) zdjęcia.

Zapraszam ponownie :papa:

No i bomba!
Misia28
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Misia28 » 18.06.2021 18:36

Nie wiem czemu tak późno trafiłam na Twoją relację. To taka wisienka na torcie pośród relacji. Zdjęcia obłędne, cudowne, boskie. :) byliśmy 9 razy w Cro, w tym roku niestety musimy odpuścić, aczkolwiek w tamtym też tak mówiłam i z dnia na dzień pojechaliśmy na Pag w lipcu i było cudownie - jak to w Cro ;) Brac w twoim wydaniu jest niesamowity , mamy go w planach i chyba w przyszłym roku zrobimy sobie prezent w postaci urlopu na tej wyspie. Tak z okazji 10-tego wyjazdu do Chorwacji. ;) Jesteś mistrzem fotografii , a od relacji nie można się oderwać. Pozdrawiam i życzę wielu takich cudownych zdjęć :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Brač 2016 - "Mój drugi raz ;) " w Chorwacji. - strona 32
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021