Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brač 2016 - "Mój drugi raz ;) " w Chorwacji.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10881
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 24.07.2017 21:14

niezmiennie jestem i napawam się widokami

andeo napisał(a):Piękne wieczorne ,to z muszlą też :) My w tym roku odwiedziliśmy dzięki Twojej relacji Babin Laz ,bardzo nam się podobało :hearts:

andeo czekamy na Twoją relację, nie ociągaj się :mrgreen: :papa:
Ninja332
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 04.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ninja332 » 24.07.2017 23:58

Wsiadam w samochód i przyjeżdżam na doszkalanie w dziedzinie robienia pięknych zdjęć :lol: Jestem pod wrażeniem, jakie Ty masz oko do wyłapywania piękna wśród wąskich uliczek miast. Wiem, że nie wystarczy pstryknąć, pewnie po przyjeździe do domu trochę czasu spędziłeś nad obróbką, ale i tak podziwiam Twoje prace. Na razie przeczytałam 14 stron relacji, jest dość późno, dlatego reszta zostaje na jutro. Pozdrawiam :papa:
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 25.07.2017 06:35

CROnikiCROpka napisał(a)::hearts:

Zachęcasz tak bardzo tymi zdjęciami, że zaczynam poważnie rozważać Brać zamiast Peljesaca na przyszły rok...


Na Peliešacu nie byłem (ale z Hvaru wyglądał bardzo zachęcająco :mrgreen: ), Brač mogę polecić - na wyspie nie można się nudzić.
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 25.07.2017 06:39

shaman72 napisał(a):Niesamowite zdjęcia - zachęcasz ;)
Dlaczego nie można mieć 2 miesięcy urlopu ?? :roll: :D


Dziękuję.
Mnie zachęciły zachwyty Rodzinki, ich zdjęcia i opalenizna, oraz relacje z cro.pl 8O
Przyznam, że mnie na wakacjach też brakuje czasu :mrgreen:
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 25.07.2017 06:40

tyniolek napisał(a):Śpieszmy się kochać Hvar i Brač...


Dobre! Popieram :mrgreen:
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 25.07.2017 06:52

andeo napisał(a):Piękne wieczorne ,to z muszlą też :) My w tym roku odwiedziliśmy dzięki Twojej relacji Babin Laz ,bardzo nam się podobało :hearts:


Dziękuję! :boss:
Na kiedy przewidujesz premierę swojej relacji? :papa:


te kiero napisał(a):niezmiennie jestem i napawam się widokami


Dzięki! :boss:
Zbliża się koniec bračkich widoków. :cry:


Ninja332 napisał(a):Wsiadam w samochód i przyjeżdżam na doszkalanie w dziedzinie robienia pięknych zdjęć :lol: Jestem pod wrażeniem, jakie Ty masz oko do wyłapywania piękna wśród wąskich uliczek miast. Wiem, że nie wystarczy pstryknąć, pewnie po przyjeździe do domu trochę czasu spędziłeś nad obróbką, ale i tak podziwiam Twoje prace. Na razie przeczytałam 14 stron relacji, jest dość późno, dlatego reszta zostaje na jutro. Pozdrawiam :papa:


Dziękuję za miłe słowa! Powtórzę się gdy powiem, że zdjecia to dla mnie najlepsza pamiątka, a Brač jest wyjątkowo fotogeniczny :mrgreen: Miłej lektury i zapraszam wkrótce do nowej relacji z LAWENDOWEJ WYSPY. Pozdrawiam! :mrgreen:
Ninja332
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 04.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ninja332 » 25.07.2017 07:05

Również jestem pasjonatką fotografii i te najlepsze mam na papierze ( uważam, że nośniki elektroniczne to nie to samo co papier), ale do takiej perfekcji jeszcze mi daleko. Trzeba pomyśleć nad jakimiś warsztatami przed kolejną podróżą :)
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 25.07.2017 07:14

2016.06.23 Czwartek "...a WIECZOREM"

... a wieczorem smakowaliśmy Dalmacji :mrgreen:
W Supetarze w Konobie Vila Dora. Było wino i pyszności.
Wspaniali ludzie, z którymi spędziłem super wakacje!

20160623_221946_Richtone(HDR).jpg

20160623_222958.jpg

20160623_230936.jpg
laciatek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 192
Dołączył(a): 15.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) laciatek » 25.07.2017 11:33

Byłam ciekawa, czy zajrzeliście do Szkoły rzeźby z kamienia i zobaczę u Ciebie takie kadry " od środka " :). Teraz czekam na Hvar Twoim okiem. Pewnie i tak będziesz szybszy, bo ja po roku relacji tu nie wrzuciłam jeszcze wcale, a na blogu też jeszcze nie skończona :).
pozdrawiam i dziękuję za ocieplenie oczekiwania na urlop ;)
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 26.07.2017 10:30

laciatek napisał(a):Byłam ciekawa, czy zajrzeliście do Szkoły rzeźby z kamienia i zobaczę u Ciebie takie kadry " od środka " :).
pozdrawiam i dziękuję za ocieplenie oczekiwania na urlop ;)


Szkoła była zamknięta (ok 20:00). Bardzo żałuję - znałem to miejsce z kilku filmów na YT - nie można mieć (zwiedzić) wszystkiego.
Chorwackie plany urlopowe? :wink:
Pozdrawiam!
laciatek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 192
Dołączył(a): 15.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) laciatek » 26.07.2017 10:33

pawel silesia napisał(a):
laciatek napisał(a):Byłam ciekawa, czy zajrzeliście do Szkoły rzeźby z kamienia i zobaczę u Ciebie takie kadry " od środka " :).
pozdrawiam i dziękuję za ocieplenie oczekiwania na urlop ;)


Szkoła była zamknięta (ok 20:00). Bardzo żałuję - znałem to miejsce z kilku filmów na YT - nie można mieć (zwiedzić) wszystkiego.
Chorwackie plany urlopowe? :wink:
Pozdrawiam!


Masz rację, trzeba mieć powód, żeby wrócić :)
Tak, jak pisałam kiedyś, trafiłam na Twoją relację, bo akurat Brac mi się zamarzyła i udało się w tym roku przeforsować zamiast Bretanii ;)
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 26.07.2017 10:53

2016.06.24 Piątek - dzień ostatni.
Ostatni "cały" dzień na wyspie.
Tego dnia były zakupy, poszukiwanie pamiątek i podarków dla rodziny, plażowanie i nieprzyzwoicie wesoły wieczór w gronie przyjaciół.

Dzień zaczął się dość późno - z uwagi na " :mrgreen: czwartkowe smakowanie Dalmacji :mrgreen: " Przed południem oblecieliśmy Supetar - zakupy.
Ustrzeliłem jeszcze kilka fotek tego klimatycznego miasteczka...
DSC_8981.jpg

DSC_8987.jpg

DSC_8988.jpg

DSC_8991.jpg

DSC_8994.jpg

DSC_9001.jpg

DSC_9004.jpg

DSC_9006.jpg

DSC_9032.jpg

DSC_9035.jpg

DSC_9050.jpg

DSC_9053.jpg

DSC_9069.jpg

DSC_9070.jpg


Jedna fotka z plażowania - zawędrowaliśmy w piątek jeszcze dalej na wschód wzdłuż wybrzeża. Nasza mała spokojna plaża. Woda była bardzo ciepła i nie dawała takiej ochłody jaką zapewniała przez 2 tygodnie :mrgreen:
20160624_140943.jpg
nasza piątkowa plaża


A na podziwianie zachódu słońca wybraliśmy fajną miejscówkę - punkt widokowy na dzwonnicy supetarskiej fary.


TO BYŁO NAPRAWDĘ GODNE MIEJSCE BY POŻEGNAĆ WSPANIAŁY BRAČ


DSC_9078.jpg


Kolejny dzień - sobota - to powrót do Splitu, w porcie chwila oczekiwania na autokar do Polski i w drogę :cry:
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 26.07.2017 11:07

Chciałem WAM - drodzy CROmaniacy - ogromnie podziękować za uwagę. Jestem wdzięczny za wpisy, komentarze, podpowiedzi i opinie. Mam nadzieję, że swoją relacją przybliżyłem nieco WSPANIAŁY BRAČ - miejsce, od którego zaczęła się moja fascynacja Chorwacją.

:papa: Dziękuję :papa:

PS
Zapraszam wkrótce na HVAR 2017 :mrgreen: !
DSC_5592.jpg
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 26.07.2017 12:15

te kiero napisał(a):niezmiennie jestem i napawam się widokami

andeo napisał(a):Piękne wieczorne ,to z muszlą też :) My w tym roku odwiedziliśmy dzięki Twojej relacji Babin Laz ,bardzo nam się podobało :hearts:

andeo czekamy na Twoją relację, nie ociągaj się :mrgreen: :papa:

Davidzie Drogi ,ja już dwa lata temu zaniechałam pisania ,z Hvaru ,na ten przykład ,w tym roku też raczej nie popełnię żadnej relacji ,jakoś straciłam serce do tego i nic nowego nie odkryłam .Ale dzięki za pamięć ,pozdrowionka ;)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 26.07.2017 12:19

Paweł wspaniała relacja ,będę z wielką niecierpliwością czekać na następną .Dzięki wielkie ,że zechciałeś się podzielić ,zdjęciami,opisami,uwagami ,radami.Ekstra!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Brač 2016 - "Mój drugi raz ;) " w Chorwacji. - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone