Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gabrysia
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 01.08.2005
Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gabrysia » 01.08.2005 15:57

czy ktoś był w Baska Voda jakie są ceny i czy są wolne miejsca , jechać na ślepo czy gdzieś rezerwować jade 29 sierpnia i nie wiem co zrobić?
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 01.08.2005 21:12

JA JADE 17.08 W CIEMNO DO BASKI VODY I TO AUTOKAREM!!!! NO COZ DO ODWAZNYCH SWIAT NALEZY. POSZPERAJ TROSZKE W ARCHIWUM JEST TAM COS NA TEN TEMAT. POZDRAWIAM.
Martini2000
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martini2000 » 02.08.2005 20:16

ja bede od 22.08 w Basce, - heee mam nadzieje ze bede - ze beda miejsca - jade w ciemno jak zawsze :)

Paolo - moze sie spotkamy - bede ciemnym granatem Focus kombi - naklejka CRO.PL na szybach , i oklejony - logo NOBEL - i zolty adres na tylnim zderzaku zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - bardzo charakterystyczny - pozdr. ML
mamy 30 l.
Gabrysia
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 01.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gabrysia » 02.08.2005 21:02

My jedziemy białym Berlingo bez znaków szczegółowych poprostu Krosno znaki rejestracyjne
Nie strasz że tak strasznie będzie z kwaterami
Ostatnio byłam 3 lata temu w Chorwacji ale na Krk-u i to pod namiotem więc nie wiem jak tam wygląda sprawa z wolnymi kwaterami
Pozdrawiam :roll:
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 02.08.2005 21:10

SUPER Martini2000 Z PRZYJEMNOSCIA MOZEMY SIE Z WAMI SPOTKAC. JA I MOJA DZIEWCZYNA 30 I 25 LAT JEDZIEMY AUTOKAREM DO BASKI VODY 17.08. Z BIUREM PODROZY ALE TYLKO SAM PRZEJAZD BO HOTELI Z WYZYWIENIM ZABARDZO NIE LUBIMY.WIEC TEZ W CIEMNO , MOZE NIE BEDZIE PROBLEMOW ZE ZNALEZIENIEM CZEGOS I MYSLE ZE POMOZE NAM MOJA SREDNIA ZNAJOMOSC JEZYKA CHORWACKIEGO. NARAZIE TO TYLE PODAJE CI MOJEGO MAILA adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl DIZIEKI. POZDRAWIAM :D
Martini2000
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martini2000 » 02.08.2005 22:14

Paolo - dzieki za adres - na pewno sie spotkamy, najwyzej wymienimy sie telefonami, bo nie wiem gdize konkretnie i w jaki dzien mozna by sie umowic, ale to jest do obgadania - pifko trza wspolnie zrobic :)

Gabrysia - mam rodzinke w Krosnie - pozdraiwam wszystkich - jedziecie do Baski Vody - kiedy ?

Pozdr. ML
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 03.08.2005 10:21

Gabrysia napisał(a):czy ktoś był w Baska Voda jakie są ceny i czy są wolne miejsca , jechać na ślepo czy gdzieś rezerwować jade 29 sierpnia i nie wiem co zrobić?

Parę lat temu byłem w ostatnim tygodniu sierpnia w Baska Voda, przyjechałem po 16.00 i po godzinie znalazłem apartament. Wcześniej pokazywano mi kilka , ale cena mi nie odpowiadała. Myślę, że znajdziesz tylko trochę wcześniej należy przyjechać niż ja wtedy. Zauważyłem w tym roku, że Baska się bardzo rozbudowała, coraz więcej domów, hoteli i zrobiło sie z niej małe miasteczko. Po 29.08 już powinno być luźniej ,aktualnych cen nie znam, sądzę, że minimum to 10euro/osobę .

Pozdrawiam
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 03.08.2005 16:53

KRAKUSITY DZIEKI ZA TWOJA WYPOWIEDZ NA TEN TEMAT.NASTAWIAMY SIE NA 25-30 EURO ZA 2 . MYSLE ZE NIE BEDZIE PROBLEMU. POZDRAWIAM.
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 03.08.2005 16:54

UPS PRZEPRASZAM OCZYWISCIE "KRAKUSCITY"
Gabrysia
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 01.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gabrysia » 03.08.2005 21:59

Dzięki za odpowiedzi
Ja słyszałam że w apartamenty 4 osobowe można mieć za 70-80 Euro nie wiem ile z tego jest prawdy ale tak się trochę nastawiłam na taką cene mam nadzieje że dużo się nie przelicze
Ja też mam nadzieje że się wszyscy spotkamy na zimnym piwku w jakiejś fajnej knajpce z widokiem na morze
Pozdrawiam
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 03.08.2005 22:13

paolo napisał(a):JA JADE 17.08 W CIEMNO DO BASKI VODY I TO AUTOKAREM!!!! NO COZ DO ODWAZNYCH SWIAT NALEZY. POSZPERAJ TROSZKE W ARCHIWUM JEST TAM COS NA TEN TEMAT. POZDRAWIAM.

wylącz wreszcie tego caps luka ,no chyba ,ze masz jakiś problem i musisz cały czas krzyczeć!
acompany
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 12.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) acompany » 04.08.2005 16:34

Chłopaki, Chłopaki ja też się piszę na wspólne pifko, już Martiniego o to męczyłem, będziemy w Baska Voda od 21.08 ( ja i narzeczona 29, 27 lat )

A i powiem tak stawiam pierwszą kolejkę ....... hihi 8)

Gabrysia w zeszłym roku byłem w Baska Voda na początku lipca więc raczej już sezon i płaciliśmy za 4 osoby 60 Euro, apartament luksusik, 2 sypialnie, aneks kuchenny, klima, parking w cieniu, widok na morze z bocznego tarasu, czysto i pachnąco, 200 od wszystkiego : morza, centrum, sklepu i takie tam, a rezerwowaliśmy to przed przyjazdem on-line, nawet poczciwy Chorwat nie chciał od nas zaliczki. A jak się szuka czegoś na miejscu to jeszcze można się trochę potargować, chyba że ceny w tym roku skoczyły bardzo do góry, ale nie sądzę że aż tak drastycznie.

Pozdrawiam,

Arti
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 04.08.2005 16:48

Prot napisał(a):
paolo napisał(a):JA JADE 17.08 W CIEMNO DO BASKI VODY I TO AUTOKAREM!!!! NO COZ DO ODWAZNYCH SWIAT NALEZY. POSZPERAJ TROSZKE W ARCHIWUM JEST TAM COS NA TEN TEMAT. POZDRAWIAM.

wylącz wreszcie tego caps luka ,no chyba ,ze masz jakiś problem i musisz cały czas krzyczeć!
No dobra zrobie to specjalnie dla ciebie :lol:
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 04.08.2005 16:56

No to jest nas coraz wiecej.Napewno sie spotkamy acompany.Piwko jak najbardziej 8)
Martini2000
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martini2000 » 04.08.2005 17:15

Gabrysia, Paolo, ACompany- no i my Martini2000 z dziewczetami :) - tzn z zona i 2 jej kolezankami :) czyli szykuje sie niezla imprezka w Basce - fiu fiu - to bede drugi - stawiam druga kolejke :)

Pozdr.
ML

P.S. Przed wyjazdem musimy sie zgadac i zeby np. we wtorek, srode umowic sie o 18.00 pod poczta lub inaczej , - pomyslcie :)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone