Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kape
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 13.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kape » 14.08.2005 01:13

Witam,
My byliśmy w Chorwacji 3 raz, tradycyjnie w ciemno, w tym roku w okresie od 25.07 do 04.08 i Baska Voda zaskoczyła nas wysokimi cenami i kompletnym brakiem miejsc. Ostatecznie uratował nas pobyt tam naszej kuzynki do której się dołączyliśmy i spaliśmy w apartamencie 2 pokoje (4 łóżka), 2 łazienki, 1 kuchnia, 2 balkony w 7 osób (4 dorosłe i 3 dzieci). Właściciel dołożył 2 łóżka polowe. Płaciliśmy 80 EUR czyli 40 EUR za rodzinę. Jeżeli było coś wolnego to w cenie 50-55 EUR i nie w pełnym terminie naszego pobytu. Po kilku dniach zwolnił się apartament dwu rodzinny i mieliśmy już 3 pokoje i 8 łóżek. Apartament raczej stary z bardzo ładnym widokiem na morze, dużo zieleni, grill, ale bez klimy. Tak więc nastawcie się raczej na ciężkie poszukiwanie noclegów i drogie ceny. W Breli było podobnie. Właściciele wogóle nie schodzą z ceny bo jak mówią w godzinę przyjdą inni chętni którzy nie będą się targować. Ale to jedyne minusy Baśki, bo miejscowość bardzo fajna (widoki, plaże, zieleń, knajpki, atmosfera)

pozdrawiam i mimo wszystko polecam Baśkę
bobi
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 02.08.2004
Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobi » 14.08.2005 10:05

Witam
Wybieram sie drugi raz do do Cro .Niestety druzyna z którą miałem jechac cała sie wykruszyla :? :(
Moze sie spotkamy na jakies Ozujsko lub Karlovacko ew rakije :D :D
Mam 32 lata wyjezdzam z Ostroleki 18.08 .
Moze jis kontakt na priv .xbobi@gazeta.pl
Docelowo Makarska ale niekoniecznie
Robert
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 14.08.2005 10:18

Sarah napisał(a):
wyladowalam w tucepi. w ciemno. bardzo fajne miejsce.
moge wyslac fotki i namiary na kwatere.


Witam wszystkich.

Jeszcze nie zdecydowaliśmy gdzie wypoczywać więc jeżeli możesz proszę podeślij kilka fotek i wskazówki gdzie się zatrzymać.

Jadę z żonką we wrzesniu.

Dziękuję

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

.
Iwan1984
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 26.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwan1984 » 14.08.2005 10:35

Witam Wszystkich!!!
Co prawda jadę do Makarskiej, ale Baska Voda niedaleko, około 8 km idąc plażą z buta. Postaram się dołączyć 23.08 na tego browarka w Basce Voda. Aha mam 21 lat :)
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 14.08.2005 11:26

Super. 8) Zapraszamy wszystkich 8)
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 14.08.2005 12:56

Dzieki kape za niezbedne info.Ty byles w szczycie sezonu,ja bede 18.08 wiec powinno byc troche luzniej. Pozdrawiam.
sunshine
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 24.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) sunshine » 14.08.2005 17:39

:)
Ostatnio edytowano 21.07.2012 14:56 przez sunshine, łącznie edytowano 1 raz
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 14.08.2005 20:06

sunshine napisał(a):Wczoraj wróciłam z Baski... zakochana po uszy!! :)) Miasteczko podoba mi sie bardziej od Hvaru czy Primosten, gdzie byłam w ubiegłych latach i dużo bardziej od Breli (plaże ładne, ale samo centrum trochę ciasnawe), Tucepi (trochę mało rozrywkowe), Makarskiej i Omisu (za gwarno i tłoczno do tego plaże nie bardzo), własnie Baska była taka w sam raz, przeszła moje najśmielsze oczekiwania (i ewentualnie Podgora wpadła mi w oko). Bawiłam sie znakomicie, wypoczęłam i wyszalałam jednocześnie:) Mięliśma apartament 4 os blisko plaży 2 sypialnie, 2 łazienki, kuchnia, jadalnia za 60 euro, szukalismy koło godziny, a ceny wachały sie w okolicach 60-80 euro. Plaże może troszkę zatłoczone, trzeba było albo przyjść już bardzo wcześnie rano, albo rozłożyć karimaty dzień wcześniej, bo jak sie za bardzo wieczorem zaszalało i przyszło na plaże po 12.00 trudno było znaleźć miejsce ;)))hehe ale pewnie teraz będzie juz coraz mniej ludzi. Ehh teraz pozostało mi juz tylko Wam zazdrościć i życzyć udanego wypadu... ja wiem jedno... w przyszłym roku przynajmniej tydzień spędze w Basce!!:)) Pozdrawiam :))
Wielkie dzieki za opis i pozytywne slowa o Basce. Wlasnie sie wybieram. Pozdrawiam.
Martini2000
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martini2000 » 15.08.2005 10:20

Fajnie ze pozytywny opis dalas, ja bylem do tej pory raz w Makarskiej i raz w Tucepi , W Makarskiej duzooo ludzi i tlok, a w tucepi skolei nudno , wiec w ttm roku wybralem Baske Vode i dzieki Twojemu opisowi wiem ze zrobilem dobry wybor.
Pozdr .
ML
Sarah
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 07.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sarah » 15.08.2005 11:53

Iwan1984 napisał(a):Witam Wszystkich!!!
Co prawda jadę do Makarskiej, ale Baska Voda niedaleko, około 8 km idąc plażą z buta. Postaram się dołączyć 23.08 na tego browarka w Basce Voda. Aha mam 21 lat :)



plaza chyba niestety nie da rady... ale i tak jest super!
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 16.08.2005 16:40

Nareszcie!!!!!!!. jutro godz. 10 parking przed Wawelem startujemy autokarem!!!!!. Do zobaczenia w Baska Voda!!!!!
boski
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) boski » 16.08.2005 17:14

Czy możesz podać mi jakieś namiary na te noclegi, z których korzystałas.
Jezeli nie masz numeru telefonu to chociaz nazwę a ja sobie spróbuje wygooglać

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dzięki
Przemek
Martini2000
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martini2000 » 16.08.2005 19:42

paolo napisał(a):Nareszcie!!!!!!!. jutro godz. 10 parking przed Wawelem startujemy autokarem!!!!!. Do zobaczenia w Baska Voda!!!!!


Takiemu to dobrze, my dopiero za 5 dni :(

Szerokiej drogi i szczesliwej podrozy - do zobaczenia na miejscu

Pozdr.
ML
kerass
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 09.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kerass » 15.09.2005 07:56

Czy ktoś może podesłać namiary na kwatery prywatne w Baska Voda dla min 5osób? W tym roku byłem tam tylko przejazdem i bardzo mi się spodobało, więc wybieram sie tam w przyszłym roku :).
Jeżeli ktoś chciałby skorzystać to mogę udzielić pomocy w sprawie noclegów w Marina i Kleku gdzie spędziłem tegoroczne wakacje.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
boski
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.08.2005
I jak spotkanie w Basce?

Nieprzeczytany postnapisał(a) boski » 15.09.2005 18:14

jak udało się wasze spotkanie?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Baska Voda - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone