Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Austria-Taury ,Włochy- Adriatyk i Garda / 09/2009

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.01.2010 13:01

mariusz-w napisał(a):
Ot..... i tyle....koniec wakacji 2009.... przed nami nowe plany... nowe miejsca . ...oby do wakacji !!!.

Pozdrawiam i dziękuję Wszystkim za towarzystwo i wytrzymałość w tej podróży.


Tego typu forumowe "podróże" nie wymagają na szczęście takiej wytrzymałości, jakiej potrzeba tam na miejscu. :) . Towarzyszyłem więc i wytrzymałem do końca, choć "z ukrycia"

Przed Wami nowe plany i miejsca i ... relacja. Wierzę, że będzie tak dobra jak ta. Powodzenia.

Dzięki. Pozdrawiam.
Interseal M.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 20.01.2010 13:53

mariusz-w napisał(a):koniec wakacji 2009.... oby do wakacji !!!.

Umarł król, niech żyje król! :D

No i przez Ciebie będę musiał Gardzie więcej uwagi poświęcić. Tylko skąd ten dodatkowy czas wyskrobać?.. ;)

Pozdrawiam,
Wojtek
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 22.01.2010 11:11

Interseal napisał(a):
Tego typu forumowe "podróże" nie wymagają na szczęście takiej wytrzymałości, jakiej potrzeba tam na miejscu. :) . Towarzyszyłem więc i wytrzymałem do końca, choć "z ukrycia"

Przed Wami nowe plany i miejsca i ... Powodzenia.

Interseal M.


Hmmm ... aby znów "się pomęczyć" i "wytrzymywać te trudy" ;) :) - to nie możemy się już doczekać ... a tu zima i jeszcze tyle miesięcy do urlopu!!! :(

Dziękujemy za życzenia - powodzenia... zrobimy co w naszej mocy i fantazji by tak było. :)
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 23.01.2010 14:20

Franz napisał(a):
No i przez Ciebie będę musiał Gardzie więcej uwagi poświęcić. Tylko skąd ten dodatkowy czas wyskrobać?.. ;)

Wojtek


...to tak jeszcze na zachętę - i aby odgonić to zimno za oknem - kilka zdjęć z naszego przejazdu wschodnią stroną Gardy 30 września 2005 roku.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Teraz tylko planuj "extra urlop" :) ... lub "rozepchnij kalendarz" ;) ...i w drogę ...

Pozdrawiam
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 24.01.2010 15:17

mariusz-w napisał(a):...to tak jeszcze na zachętę - i aby odgonić to zimno za oknem - kilka zdjęć z naszego przejazdu wschodnią stroną Gardy 30 września 2005 roku.
Teraz tylko planuj "extra urlop" :) ... lub "rozepchnij kalendarz" ;) ...i w drogę ...

PKP - pięknie ... pięknie. ;)

A czego nie uda się zobaczyć w tym życiu - pozostanie na następne. :D

Pozdrawiam,
Wojtek
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 24.01.2010 15:22

Też prawda :) ... tylko, że ja za cho...ę nie mogę sobie przypomnieć co widziałem w poprzednim i czy nie odwiedzam tych samych miejsc. ;) :)

Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Austria-Taury ,Włochy- Adriatyk i Garda / 09/2009 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone