Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Austria-Polish Pow(d)er-Hintertux 2013 i Zillertal 2010

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
ziutt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 791
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziutt » 07.02.2014 20:35

FUX napisał(a):Pozdrów Człowieka!


Oczywiście go pozdrowie :)
ziutt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 791
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziutt » 09.02.2014 13:23

Początki były trudne ale potem złapałem wene :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czasem wena ulatywała :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Jak widać słońce było już naprawdę nisko

Obrazek

Te ostatnie zjazdy o 17 to nieprzypadkowa pora,jeszcze chwila i złapałby nas mrok

Obrazek

Za szyby już przepraszałem :)

Obrazek

Nisko coraz niżej

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dzień bardzo ciężki ale wszyscy mieliśmy podobne wyrazy twarzy :)

Obrazek

I tym oto akcentem kończę moje relacje z Austrii.Podczas obu pobytów mieszkaliśmy w tym samym miejscu lecz odwiedziliśmy różne stoki.Bardzo mi się podobało mimo że jestem niejeżdżący.Z niecierpliwością czekam na kolejny wyjazd w Alpy.Dziękuje za oglądanie i komentowanie mojej relacji.
Alp i Zillertalu Wam nie zabraknie bo właśnie maslinka zaczęła swoją relację.
Pozdrawiam :)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 09.02.2014 13:26

Szyby są z pleksi. Ludziska przewożą narty wewnątrz, więc nie ma co się dziwić...
ziutt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 791
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziutt » 09.02.2014 13:48

FUX napisał(a):Szyby są z pleksi. Ludziska przewożą narty wewnątrz, więc nie ma co się dziwić...


Zgadza się.
Ale czy mnie się wydaje czy tak jest że na zewnątrz każdej gondoli jest miejsce na narty?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 09.02.2014 13:49

ziutt napisał(a):
FUX napisał(a):Szyby są z pleksi. Ludziska przewożą narty wewnątrz, więc nie ma co się dziwić...


Zgadza się.
Ale czy mnie się wydaje czy tak jest że na zewnątrz każdej gondoli jest miejsce na narty?

Przy tych małych, jak np. w Soelden.
ziutt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 791
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziutt » 09.02.2014 13:58

Wydaje mi się że widziałem takie coś na Zillertal Arena
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 09.02.2014 14:22

ziutt napisał(a):Wydaje mi się że widziałem takie coś na Zillertal Arena

Jak jest miejsce na zewnątrz, wozi się narty na zewnątrz :) W całym Zillertalu, w gondolkach, tak jest, poza dużymi gondolami na Penken (Kombibahn - na jednej linie zaczepione gondolki i kanapy).

Podejrzewam, że szyby są porysowane głównie przez kijki i deski snowboardowe (czasami są miejsca na 2 deski na zewnątrz, ale zazwyczaj są wożone w środku). Przy wysiadaniu, gdy jest pełna gondolka, jest trochę zamieszania i to może się zdarzyć. Nie podejrzewam, żeby ktoś woził narty wewnątrz gondolki, bo jest to po prostu niewygodne.
ziutt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 791
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziutt » 09.02.2014 16:25

maslinka napisał(a):
ziutt napisał(a):Wydaje mi się że widziałem takie coś na Zillertal Arena

Jak jest miejsce na zewnątrz, wozi się narty na zewnątrz :) W całym Zillertalu, w gondolkach, tak jest, poza dużymi gondolami na Penken (Kombibahn - na jednej linie zaczepione gondolki i kanapy).

Podejrzewam, że szyby są porysowane głównie przez kijki i deski snowboardowe (czasami są miejsca na 2 deski na zewnątrz, ale zazwyczaj są wożone w środku). Przy wysiadaniu, gdy jest pełna gondolka, jest trochę zamieszania i to może się zdarzyć. Nie podejrzewam, żeby ktoś woził narty wewnątrz gondolki, bo jest to po prostu niewygodne.


No i wszystko jasne :)
Paulka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 497
Dołączył(a): 16.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulka » 09.02.2014 16:30

Dobra, koniec deliberowania o artyzmie rys na gondolowych szybach. Jaka będzie kolejna relacja ? ;')
ziutt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 791
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziutt » 09.02.2014 16:43

Paulka napisał(a):Dobra, koniec deliberowania o artyzmie rys na gondolowych szybach. Jaka będzie kolejna relacja ? ;')


Czas chyba dokończyć relację z Hameryki :)
Paulka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 497
Dołączył(a): 16.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulka » 09.02.2014 16:53

ziutt napisał(a):
Czas chyba dokończyć relację z Hameryki :)


Czyń Waść swoją powinność :lol:
ziutt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 791
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziutt » 25.02.2014 23:22

Gdyby ktoś chciał zobaczyć kontynuację relacji ze stanów to zapraszam :)
gorace-clearwater-beach-na-florydzie-i-inksze-talny-t36284-330.html
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Austria-Polish Pow(d)er-Hintertux 2013 i Zillertal 2010 - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone