Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Baśka Voda

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Arapaho
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.07.2012
Apartamenty Baśka Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arapaho » 10.07.2012 10:33

Pisałem w temacie o kwaterach ale może tu jzaglądnie osób .
Szukamy apartamentu w Baśce Voda 21.07-28-29.07 dla 2 dorosłych + 2dzieci. Lokalizacja dośc sprecyzowana nie wyżej niż do ulic Miosica/Naputica a najlepiej poniżej w kierunku morza. Jak ktos ma w cenach realnych (po 70-100 Euro jest do wyboru do koloru) to prośba podesłać na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl). Ewentualnie apartamenty w Rogoznicy lub Primosten ale tam nie byliśmy jeszcze więc lokalizacji nie znam też gdzieś w miarę blisko do plaży z uwagi na dzieciaki.
Pozdrawiam
daro11
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.07.2013
Re: Apartamenty Baśka Voda lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro11 » 16.07.2013 10:23

jedź bez obaw jedź wystarczy być w baśce przed 9 i już oni cię wyłuskają, zaraz za kościołem lekko pod górke i w prawo pierwsza chata siwy dziadek ma tam pare apartamentów za 60 mi wciskał 2 tyg temu fajnie bliziutko plaży i portu ale wybrałem troche dalej za 30
renee274
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.01.2014
Baśka Voda-apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) renee274 » 21.01.2014 20:42

Witam,
Chciałabym w tym roku wybrać się do Baśka Voda i poszukuję jakiegoś sprawdzonego noclegu, apartamentu 2+1 lub 2+2 blisko plaży. Czy ktoś mógłby polecić jakiś nocleg?
gebe14
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 04.05.2016
Baska Voda lipiec 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) gebe14 » 06.05.2016 14:44

Cześć .
Jade w lipcu do chorwacji pierwszy raz , do BASKA VODA .
zarezerwowałem apartament tu :
Baška Voda
Adres: Put kapelice 3, Baška Voda
u vlado remenar
750 łełro za 10 dni .
ktoś tam był ? jakie wrażenia ?

pozdrawiam
kanapkasmalec
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 23.07.2015
Re: Baska Voda lipiec 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kanapkasmalec » 06.05.2016 14:57

A byłem rok temu :-) tylko jeden wieczór i to prosto z rejsu więc słabo pamiętam, ale robili tam bardzo niedobre hamburgery :-)
Na plus oceniam to, że jakoś o godzinie 00:00 w nocy zlapalem z narzeczoną stopa w kierunku makarskiej w kilka minut ;-) no i spiewalem z bośniakami ich piosenki :-D
gebe14
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 04.05.2016
Re: Baska Voda lipiec 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) gebe14 » 06.05.2016 15:19

haha ... jak śpiewałeś to musiało być nieźle ...góraaaluu czy ci nie żaaal ..
ale rozumiem że byłeś w miejscowości baska voda a nie w tym domu ?
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2525
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: Baska Voda lipiec 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 06.05.2016 15:45

Lokalizacja wg. mnie średnia.
750 euro / 10 dni - ale za ile osób i co masz w tym ?
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Baska Voda lipiec 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 06.05.2016 20:03

Ten dom jest chyba na początku ulicy niedaleko boiska sportowego a jeśli tak to jeszcze nie najgorzej. Nie jest jakoś specjalnie daleko i stromo do centrum i plaż. Baska Voda jest super -jedziemy tam już trzeci raz.
gebe14
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 04.05.2016
Re: Apartamenty Baśka Voda lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) gebe14 » 08.05.2016 09:15

dziekuję.
znalazłem jeszcze apartament dalej . ponizej link z mapką :
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link .
za 60 euro .. czy to nmie bedzie za daleko ? czy są tam jakieś górki . odległość niby 500 m ale czy nie pod górę .
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Apartamenty Baśka Voda lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 08.05.2016 09:34

Będzie trochę pod górę-taki urok tych miejscowości gdzie góry spotykają się z morzem.
gebe14
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 04.05.2016
Re: Apartamenty Baśka Voda lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) gebe14 » 08.05.2016 09:38

a z twojego doświadczenia to daleko do plaży ? ile minut sie idzie . zastanawiam sie czy nie lepiej doozyć te 150 ełro ... choć to troche kasy , do tego gość chce wpłaty az 250 euro zaliczki ( ten bliżej )

aa dodam że jedziemy w 2 osoby dorosłe i 1 dziecko 11 lat . jest tam wifi , klima , kuchnia balkon , parking , na tle innych w necie wyglada nowiej . Bo nie wiem czy to tylko zdjęcia , może na zywo lepiej to wyglada ale wyglad tych pokoi jest taki jakiś przestarzało dziwny . moim zdaniem w polsce za 300 zeta za dobe to ma sie juz luksusy .
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Apartamenty Baśka Voda lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 08.05.2016 12:32

Za trzy osoby 75 euro za apartament to cholernie drogo i ja osobiście bym nie dał nawet w Baskiej Vodzie. Nie wiem na jakiej ulicy jest ta druga lokalizacja ale za 150 euro różnicy dla mnie warto byłoby trochę powspinać się do góry.
gebe14
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 04.05.2016
Re: Apartamenty Baśka Voda lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) gebe14 » 09.05.2016 11:17

Kochani , dziekuję .. kibic hr przekonał mnie .. cene zbiłem u gościa mailowo do 55 łełro za dzień , 3 piętro z tarasem .
ale żeeby nie było łatwo , wysłałem z 20-30 zapytań odpowiedziała nastepna pani ....

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

lokalizacja kozacka , 3 razy bliżej niz to pierwsze za 750 łełro . i tylko ... 55 ełro ... i co tu zrobić .. chyba lepiej bliżej choć bez widoku morza .... mam pytanie , nie bedzie problemu w tych uliczkach z wyjazdem na jakąś wycieczkę i powrotu ? mam na mysli korki ... czy lepiej dalej wyżej ale nie bedzie problemu z wyjazdem i przyjazdem ... ? doradźta coś bo z tej kleski urodzaju nie wiem co wybrać ... powiem tylko tyle że kwater jest w pizdu!!
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Apartamenty Baśka Voda lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 09.05.2016 12:00

Dwa razy byłem w Baskiej Vodzie i czegoś takiego jak korek nie widziałem. Na tych wąskich uliczkach trzeba przede wszystkim uważać na pieszych a ponadto są one przeważnie jednokierunkowe. Warto się dopytać gospodarza o miejsce parkingowe-dobrze jakby miał jakieś zdjęcie. Wyjaśniam o co chodzi. My lubimy dużo zwiedzać i chcemy mieć swobodny dostęp do samochodu a czasami jest z tym problem-tak mieliśmy w 2014r. Parking był w podwórku na kilka aut plus auto właścicielki-żeby gdzieś wyjechać trzeba było czasem prosić innych gości lub panią Chorwatkę o przestawienie a niekiedy wręcz o wyjazd na ulice by był wolny przejazd. Sam kilka razy znalazłem kartkę za wycieraczką z prośbą o przestawienie auta-było trochę gimnastyki ale i kupa śmiechu i wymiany doświadczeń z pobytu bo tak się złożyło,że w tym apartamencie byli sami rodacy. W ubiegłym roku już tego problemu nie było bo każdy z gości miał swoje wyznaczone miejsce a parking był nie w podwórku lecz przy ulicy-nie ukrywam ,że taka sytuacja znacznie lepiej nam odpowiadała. Z tego rejonu już jest znacznie bliżej do plaż i do centrum i praktycznie odpada problem wspinaczki-proszę napisać nazwę uliczki to może coś jeszcze pokojarze.
gebe14
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 04.05.2016
Re: Apartamenty Baśka Voda lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) gebe14 » 09.05.2016 13:07

ulica Don Mihovila Pavlinovića
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Baśka Voda
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone