Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Baśka Voda

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Apartamenty Baśka Voda lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 09.05.2016 13:38

To ślepa uliczka i faktycznie trochę wąska ale na pewno spokojna i blisko do plaż. Może być tak,że wjazd na nią tylko od strony ulicy Miosicia a wyjazd Matosa do ulicy Radicia-ta Matosa szersza i jakby nią można było dojeżdżać to trochę lepiej-warto zapytać gospodarza. Na pewno jednak nie będzie kłopotów by wbić się do ruchu. Miosicia na górze jest dwukierunkowa,Radicia jednokierunkowa będąca wylotem na Makarską.
gebe14
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 04.05.2016
Re: Apartamenty Baśka Voda lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) gebe14 » 09.05.2016 21:18

i jeszcze jedno

Ul. vlamidira Nazora 13 ..
50-60 metrów od deptaka , 100 m od plaży , to nie bedzie za blisko ? muzyka, dyskoteka ( raz byłem w pobierowie , podniecony że w centruk a koło dyskoteki .. )

mam jeszcze jedną ofertę ale bez okien , piękny standard jak na chorwacje, 30 m od deptaka , tylko jakby przez uliczki na parterze , bez okien.. tu tez na nazora tylko bliżej , na wprost portu .
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 896
Dołączył(a): 03.07.2015
Re: Apartamenty Baśka Voda lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 09.05.2016 23:05

Skoro już mowa o ul Vladimira Nazora...
Jak do niej najlepiej dojechać w lipcu? Przez Blato i Sv Nikole czy bezpośrednio od Kačica Moišica? Wędrując przez street wiev obstawiałbym raczej pierwszą wersję, ale może ktoś wie?
acidpm
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 29.03.2015
Re: Apartamenty Baśka Voda lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) acidpm » 05.03.2017 20:30

Witam,
Mam prośbę bo właśnie rezerwuję apartament u Slavica Lesić na Put Kapelice 3.
Powiedz mi proszę swoją opinię na jego temat.
Dla dzieci 5 i 8 lat nie będzie problemów z podejściem na plażę?
Jedziemy końcem czerwca do 7 lipca 2017.

Może macie inną ciekawą propozycję bliżej plaży w cenie do 70 euro za 4 osoby?

Z góry dziękuje za informację.
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Apartamenty Baśka Voda lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 05.03.2017 21:58

Baska Voda to nie Brela-nie jest taka stroma i jest tam o wiele mniej schodów. Z tej lokalizacji schodów nie ma w ogóle. Podejrzewam,że numer 3 jest na początku i jeśli tak to niewiele będzie podejścia.
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015
Re: Apartamenty Baśka Voda lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 12.03.2017 17:32

Witam. Czy był ktoś może w Ap.Remenar - Baška Voda Put kapelice 3 lub w Ap. Nino Baška Voda Zrinsko-Frankopanska 68 . Może ktoś podpowiedzieć jak z lokalizacją, dojściem do plaży? Wybieram się na koniec czerwca. Pozdrawiam.
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015
Re: Apartamenty Baśka Voda lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 14.03.2017 20:36

slawekkg napisał(a):Witam. Czy był ktoś może w Ap.Remenar - Baška Voda Put kapelice 3 lub w Ap. Nino Baška Voda Zrinsko-Frankopanska 68 . Może ktoś podpowiedzieć jak z lokalizacją, dojściem do plaży? Wybieram się na koniec czerwca. Pozdrawiam.

A może tu ktoś bywał ap.Anton lub Villa Libe w Baśka Voda? :papa:
acidpm
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 29.03.2015
Re: Apartamenty Baśka Voda lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) acidpm » 05.05.2017 09:43

Witam,
Był ktoś może tutaj: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

HOUSE STANIČIĆ DAVOR
Zagradina 15

Cena to 60euro za apartament 80m2 z dwoma sypialniami i dużym salonem -długo szukałem :D

Jadę tam od 25 lipca i się zastanawiam czy to dobry wybór?
Może ktoś kojarzy tą lokalizację
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Apartamenty Baśka Voda lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 05.05.2017 10:32

Z tej ulicy blisko do plaży podluka-powrót trochę pod górkę ale to nie jest jakaś ekstremalna wysokość a jest na prawdę blisko. Ja ostatnie dwa lata mieszkałem na Naputicia tuż nad zagradiną i nie narzekam na lokalizacje. Może być też tak iż pod sam dom nie da się podjechać samochodem-niektóre numery stoją na drodze prowadzącej do morza a parking jest trochę wyżej. Atutem może być widok z balkonu czy tarasu na morze,wyspę Brać i centrum Baskiej Vody.
szymek.zurek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.05.2017
Szukam 2+2, Baśka Voda, 7 dni (1-15 sierpnia)

Nieprzeczytany postnapisał(a) szymek.zurek » 22.05.2017 16:10

Witam serdecznie,
wraz ze znajomymi padł pomysł wyjazdu do Chorwacji, będą to nasze pierwsze wczasy zagraniczne. Od kilku dni przeglądam forum i wstępnie nastawiłem się na miejscowość Baśka Voda, również znajomi polecali z ubiegłorocznych wakacji.
Szukamy apartamentu 2+2 - 2 sypialnie, kuchnia, łazienka, w fajnej lokalizacji i dobrej cenie. Na pewno ktoś ma już coś sprawdzonego i mógłby polecić. Obawiamy się trochę bariery językowej bo również po angielsku kulejemy...
Bardzo zainteresowałem się ofertą Pani Uli, serdecznie tu polecanej, jednak w pasującym nam terminie nie ma wolnego apartamentu. I tu właśnie pojawia się problem bo wszystkie urlopy udałoby się zgrać na pierwszą połowę sierpnia.

Podsumowując:
Szukamy apartamentu dla 4 osób (dwóch par), więc najlepiej 2+2, z kuchnią i łazienką. Baśka Voda na 7 dni pomiędzy 1 a 15 sierpnia 2017.

Z góry dziękuję za sugestie i odpowiedzi,
Pozdrawiam Szymek
mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2430
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 24.05.2017 22:33

W 2015 w lipcu byliśmy w zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link , na ulicy Naputica - nie sugerujcie się cenami na stronie....targujcie się bezpośrednio z Marijâ....ja z 60 zbilam a 45 ojrakow.....dla 2 osób
Valdi123
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 19.07.2017
Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) Valdi123 » 19.07.2017 14:05

Witam szukam noclegu od 06 do13 sierpnia Baska Voda 2 osoby dorosle 2 dzieci prosze o oferty
Valdi123
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 19.07.2017
Re: Szukam noclegu 6-13 sierpnia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Valdi123 » 19.07.2017 14:16

Witam szukam noclegu od 06 do13 sierpnia Baska Voda 2 osoby dorosle 2 dzieci prosze o oferty email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ostatnio edytowano 19.07.2017 14:25 przez Valdi123, łącznie edytowano 1 raz
Valdi123
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 19.07.2017
Re: Szukam noclegu 6-13 sierpnia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Valdi123 » 19.07.2017 14:22

Witam szukam noclegu od 06 do13 sierpnia Baska Voda 2 osoby dorosle 2 dzieci prosze o oferty email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kamzio
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Szukam noclegu 6-13 sierpnia

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamzio » 19.07.2017 14:23

Valdi123 napisał(a):Witam szukam noclegu od 06 do13 sierpnia Baska Voda 2 osoby dorosle 2 dzieci prosze o oferty
[/quote]

:) :sm:

Może ja tak zacznę robić zakupy w meblowym? Usiądę na kanapie najbliżej wejścia i powiem: Proszę o oferty! Hehe
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Baśka Voda - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone