Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Anglia Walia Irlandia Szkocja

Wielka Brytania (Anglia, Szkocja i Walia) jest w pełni otoczona wodą. W Wielkiej Brytanii akcenty zmieniają się zauważalnie co 40 km (25 mil). Szczególnie trudno jest wymówić jedno walijskie miasto. Llanfairpwllwlllandysiliogogogoch jest jedną z najdłuższych nazw miast na świecie. Stonehenge jest starsze niż piramidy - powstało około 3000 roku p.n.e.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 08.07.2019 09:59

Franz napisał(a):Kiedy się zwróciłem osobiście do CROberto o zaprzestanie personalnych ataków na mnie i innych użytkowników, nie odniosło to żadnego skutku, dlatego zwracam się do moderatorów o usuwanie z moich wątków wszelkich wpisów tego trolla i spamera.

Nie ma możliwości usuwania wybranych postów z jakiejkolwiek relacji, a już na pewno nikt tu nie będzie robił za opiekuna Twoich.
Pisząc ją musisz się liczyć także z krytyką, a nie samymi ocho-achami.
W tym przypadku nikt nie krytykował Ciebie, sposobu pisania czy zdjęć, która zamieszczasz, a jedynie zachowań innych userów, które (chcesz tego czy nie) rodzi niestety takie a nie inne skojarzenia.
Jedynym władnym zrobić z tym cokolwiek jesteś tylko i wyłącznie Ty.
Śmiem twierdzić, że CROberto już tu nie zagląda i zaglądał nie będzie.
Pisz/cie sobie więc dalej.


Franz napisał(a):Poza tym - widząc reakcję moderatorów - oczekuję, że za jego obraźliwe słowa zostanie również odpowiednio napiętnowany, co najmniej ostrzeżeniem.

Franz napisał(a): zwracam się do moderatorów o usuwanie z moich wątków wszelkich wpisów tego trolla i spamera.

Jeżeli tak bardzo Ci zależy mogę Wam dać po jednym.
Pasuje?

Tym akcentem sugeruję zakończyć ten temat.
Wszyscy wyrazili swoje zdanie, a autor niech kontynuuje jeżeli taka jego wola.
Amen.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 08.07.2019 23:55

anakin napisał(a):Nie ma możliwości usuwania wybranych postów z jakiejkolwiek relacji

OK, nie wiedziałem, że moderatorzy są tacy bezradni.

anakin napisał(a):Pisząc ją musisz się liczyć także z krytyką, a nie samymi ocho-achami.
W tym przypadku nikt nie krytykował Ciebie, sposobu pisania czy zdjęć, która zamieszczasz, a jedynie zachowań innych userów

Zawsze chętnie przyjmuję krytykę, zawsze z przyjemnością witam wszelką korektę moich pomyłek, wszelkie uzupełnienia. Tutaj - jak sam to zauważyłeś - nie chodzi o to, tylko o personalne ataki trolla.

anakin napisał(a):
Franz napisał(a):Poza tym - widząc reakcję moderatorów - oczekuję, że za jego obraźliwe słowa zostanie również odpowiednio napiętnowany, co najmniej ostrzeżeniem.

Jeżeli tak bardzo Ci zależy mogę Wam dać po jednym.
Pasuje?

Zreasumuję. Za prawidłową ocenę charakteru zaczepek trolla (mimo iż nie określił jego samego żadnym nieprzyjemnym epitetem) korbaczik dostał ostrzeżenie, natomiast za inwektywy w stylu "kłamliwy megaloman" troll nie dostanie nic. Niech pomyślę... bo to kumpel moderatora?... Serio? I coś takiego próbujecie nazwać moderowaniem? Bardzo słabo to wygląda.

Proponujesz po jednym ostrzeżeniu dla rzucającego inwektywy oraz dla obrzucanego? Taki szantaż pogróżką?... Czyli mam rozumieć, że z braku moderatorów szarogęsi się na forum klika popierająca trolli... Może obrażać innych ktoś, kto jest kumplem, natomiast wara innym od niego, bo wtedy klika przystępuje do akcji.

Przyznaję, tak kuriozalnej reakcji się nie spodziewałem...
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 09.07.2019 19:36

korbaczik napisał(a):Franz nie rób se jaj!
Wiem że jak ktoś walnie Ci kupę na środku pokoju i jeszcze zażąda papieru, to się chce odejść od tego smrodu, ale... Shit happens......


Jaki pan, taki kram...
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 09.07.2019 19:36

Franz napisał(a):Kiedy się zwróciłem osobiście do CROberto o zaprzestanie personalnych ataków na mnie i innych użytkowników, nie odniosło to żadnego skutku, dlatego zwracam się do moderatorów o usuwanie z moich wątków wszelkich wpisów tego trolla i spamera.

Poza tym - widząc reakcję moderatorów - oczekuję, że za jego obraźliwe słowa zostanie również odpowiednio napiętnowany, co najmniej ostrzeżeniem.

Przeczekałeś do wakacji myśląc ,że będzie łatwiej :?: Błąd :!: Jestem na wakacjach i z tel. Ci odpowiem.

Każdy mój post,to kulturalna odpowiedź na wasze ataki - choć nie na każdą prowokację odpowiadałem- ostatni był miesiąc temu .Przemilczałem słowa takie jak srać itp....
:!:
Pokaż jedno obraźliwe słowo . Megaloman to zwykłe określenie jak np. zarozumiały... etc.
Kłamliwy - toż to prawda -mam Ci trzeci raz przypominać na przykład to :https://www.cro.pl/miedzy-morzem-a-gorami-t32674-465.html

To Twoje trolle/klony/najemnicy atakują i prowokują mnie,choć jaķ sądzę -to jesteście wielką trójcą.
Odkąd probowałeś szantażu emocjonalnego ,zawieszając swoją aktywność- oni nie napisali w żadnym innym wątku nic - to już nawet nie jest zastanawiające :!:
Jedyne wpisy pojawiły się tutaj i to była próba sprowokowania mnie - być może po to, abym kogoś obraził...
Nie udało się....

Drugi cel tych wpisów był taki,że większa grupa ludzi zacznie błagać -Franz,wróć - nie udało się...

Najpierw bez powodu nazwałeś/ nazwaliście mnie hejterem - w tym przypadku jest to bezpodstawnym atakiem - od tego zaczęła się lawina...

Teraz wyzywasz mnie od trollów i spamerów - nie masz pojęcia co to oznacza.
Nie jestem fikcyjną postacią tego forum i autentycznie uczestniczę w różnych relacjach...
Jakoś nikt nie narzeka i chętnie mi odpowiadają :D :hearts:
Gdybyś miał odrobinę godności,to przeprosiłbyś za bajzel związany z podbijaniem sobie wątków,potwierdzając ,że faktycznie wyglądało to słabo i więcej nie będziesz...
Najpierw podjąłeś kilka histerycznych prób ( używając pomocnika)spowodowania pospolitego ruszenia w celu wstawiennictwa za Tobą.
Jak to nie przyniosło efektu i ten cały korbaczik otrzymał ostateczne ostrzeżenie -zasadne - atakujesz tym razem "osobiście". Przy pięciu klonach będziecie już bezkarni - ataki na przemian

Ani ja,ani ktokolwiek ,nie zabronił Ci kontynuowania relacji - rozchodziło się tylko o nieustanne komentarze w stylu przedszkolaka w 95% u Ciebie .
Pozostałe 5% u innych użytkowników,ale tylko tych którzy są aktywni u Ciebie - tak to jest. Kto nie komentuje u Ciebie nie dostąpi zaszczytu Twojego wpisu!

Do Twojego alter ego korbaczika :
"Psy szczekają,karawana jedzie dalej"

Ja to rozumiem tak- jak korbaczik i elfik przestali.....
yhm..... zamilkli , to karawana ugrzęzła w piachu :idea: -dlatego ich stworzyłeś...


Ja moderatorom nie będę podpowiadał co mają zrobić -tak jak Ty usiłujesz wywrzeć presję
.

Jest to kolejny atak na mnie,dlatego że udowodniłem Ci kłamstwo i przypadkowo obnażyłem sposób na "popularyzowanie" swoich wątków.

Oczywiście na rękę by Ci było usunięcie moich wpisów obnażających Twoje postępowanie...
TAKI "ODPUST ZUPEŁNY !


Po roku poszłoby w zapomnienie ...
Nigdy ,nikt by tego nie zacytował - nie byłoby jak odświerzyć Twojej wybiórczej pamięci ,gdybyś lamentował :roll:

Pojawią się nowe klony i "hulaj duszo ,piekła nie ma ..."
Aż się wystraszyłem ,jak wspomniałeś,że kogoś ściągniesz na to forum (nicka nie pamiętam - amigo jakiśtam )
Przyszło mi do głowy,że to sposób na wymianę "kadry"...
Dziwne ,ale nie zainteresowały go żadne relacje -nie zaistniał
Odkąd zarzuciłeś focha - korbaczik i elfik u nikogo nie napisali NIC .

Btw.
korbaczik, przeczytałeś wszystkie odcinki z każdej relacji W.F. :?: jestem przekonany,że nie :!:
Ponadto jestem pewien ,że ja przczytałem wiecej niż ty i elfik .

To mój kolejny wpis,który jest tylko odpowiedzią na waszą formę ataku ...
Jako user - ja Tobie daję ostrzrzenie :!:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12135
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 09.07.2019 19:51

CROberto napisał(a):
Jakoś nikt nie narzeka i chętnie mi odpowiadają :D :hearts:


Oczywiscie że nie narzekamy i odpowiadamy i czekamy na Twoje komentarze u siebie - bo są zawsze bardzo miłe :wink: I zawsze wnoszą coś nowego do naszych opowiadań - dzięki CROberto :hearts:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 09.07.2019 20:22

beatabm napisał(a):
CROberto napisał(a):
Jakoś nikt nie narzeka i chętnie mi odpowiadają :D :hearts:


Oczywiscie że nie narzekamy i odpowiadamy i czekamy na Twoje komentarze u siebie - bo są zawsze bardzo miłe :wink: I zawsze wnoszą coś nowego do naszych opowiadań - dzięki CROberto :hearts:

Dzięki Beato :hearts: :smo: bardzo miły ten wpis :D obyś tylko nie została posądzona o kolesiostwo i udział w spisku - bo tu już takie zarzuty były ... :x

Z chęcią znów zadeptam Ci pokład :oczko_usmiech: :D
korbaczik
Koneser
Posty: 5973
Dołączył(a): 15.09.2015
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) korbaczik » 10.07.2019 08:20

Franz, tylko nie przejmuj się i niech ta karawana wreszcie pójdzie dalej.
Z niektórych zawiść wyłazi ale Ty to olewaj. Czekamy!
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 10.07.2019 11:11

Znów przedszkole O jakiej zawiści piszesz :?:
Udawadniasz że nie czytałeś żadnych odcinków wstecz -widziałbyś mój nie kłamany zachwyt.
Najpierw moją nichęć pobudziło wasze spamowanie w tych wątkach - wstrętu dostałem w momencie waszego histerycznego bicia na oślep i uciekania się do kłamstw...
Po co ?
Po to by było po staremu- Franz wstawia 8 odcinków w każdym po trzy zdjęcia - nastepnie wasze "komentarze"(po trzy w minutę) na przemian potem odpowiedzi.....i tak w kółko.....
Mnie pisanie relacji sprawia frajdę gdy relacja "żyje"
Wy uporczywie utrzymujecie je przy "życiu" - jest w tym cel- domyśliłem się :idea: Nie rozumiałem jak taki stan rzeczy moze dawać satysfakcję :roll: ale podsuneliście domysły...
To raczej nie jest pisanie dla przyjemności - to mozolne zajęcie - tak z kilkanaście roboczogodzin na tydzień - tak lekko licząc
Jak zainteresowanie podupadło i" przestało się kręcić" - zjawiliście się wy.
Tak to trwało kilkanaście miesięcy-aż zaczęło wkurzać...
Cała "wojna" z waszej strony jest po to aby tak pozostało aż do końca...
Ile jeszcze tych zaczepek by się bronić?
To hejter,to zawiść...to to czy tamto...
Nie dam sobie w "kaszę dmuchać" :!: - tak to ciągnęliście, aż dostało się, na co się zasłużyło...

Franz- strasznie upadłeś, skoro posuwasz się do insynuacji kolesiostwa.Mocne i gorzkie słowa wskazują na słabość racji :!: [\b]
ŻENADA.......

Piszcie - teraz już dyndamito, bo widzę że cel uświęca środki.
Ja bym tylko do regulaminu wniósł jedno-za tworzenie i posługiwanie się klonami - bezwzględny [b]ban dożywotni
...
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12135
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 11.07.2019 08:33

CROberto napisał(a):
beatabm napisał(a):
CROberto napisał(a):
Jakoś nikt nie narzeka i chętnie mi odpowiadają :D :hearts:


Oczywiscie że nie narzekamy i odpowiadamy i czekamy na Twoje komentarze u siebie - bo są zawsze bardzo miłe :wink: I zawsze wnoszą coś nowego do naszych opowiadań - dzięki CROberto :hearts:

Dzięki Beato :hearts: :smo: bardzo miły ten wpis :D obyś tylko nie została posądzona o kolesiostwo i udział w spisku - bo tu już takie zarzuty były ... :x

Z chęcią znów zadeptam Ci pokład :oczko_usmiech: :D

I tak nie byłam tu szczególnie mile widziana - w końcu odważyłam sie kilkukrotnie na komentarz który nie był ochem i achem więc absolutnie nie będę się przejmować posądzeniami :smo:
MirekB235
Cromaniak
Posty: 1337
Dołączył(a): 08.08.2019
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) MirekB235 » 12.08.2019 09:10

Franz, rozumiem teraz Twoje zniechęcenie. Takie coś może każdego wytrącić z równowagi. Ale musisz się pogodzić z tym, że nie każdemu dogodzisz i nie każdy zachowa się kulturalnie.
Jasne, to może zaboleć ale przede wszystkim myśl o tych, którzy czytają Twoje relacje. Ja do tej nie zaglądałem ale to może błąd, bo Norwegia mnie ciekawi. Tak więc nie zrażaj się tylko pisz.
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 12.08.2019 10:21

MirekB235 napisał(a):Franz, rozumiem teraz Twoje zniechęcenie. Takie coś może każdego wytrącić z równowagi. Ale musisz się pogodzić z tym, że nie każdemu dogodzisz i nie każdy zachowa się kulturalnie.
Jasne, to może zaboleć ale przede wszystkim myśl o tych, którzy czytają Twoje relacje. Ja do tej nie zaglądałem ale to może błąd, bo Norwegia mnie ciekawi. Tak więc nie zrażaj się tylko pisz.

Jak już wspomniałem w poprzednich postach niech pisze dalej, bo nikt tego nie zabronił.
Piszesz ,że zrozumiałeś- ja sądzę ,że nawet nie połowicznie...

A tak na marginesie to kim jesteś :?: :|
Sześć minut po zarejestrowaniu pierwszy post u Franza
....
i tak to wygląda żeby wskrzesić problem, i całą resztę też.
Wystartuj Franz normalnie , zanim zdążysz wszystkich zmulić .
Po co te gierki... :roll: :?: :!:
ACandrzej
Cromaniak
Posty: 1401
Dołączył(a): 17.08.2008
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) ACandrzej » 12.08.2019 11:36

Wojtek już nie pisze od ponad miesiąca, a tutaj dalej idzie regularne bicie piany.
Oczywiście szkoda, że nie będzie już Jego relacji, ale osobiście się nie dziwię.
Zawsze postrzegałem Wojtka jako jednego z najbardziej wyważonych użytkowników tego forum. Jak odpowiadało Mu to, że dwóch userów ciągle pisało nic nie wnoszące komentarze, to Jego relacja i Jego sprawa.
Nawet jeśli miało miejsce celowe generowanie ruchu w Jego relacjach, to jest to bardziej temat dla administracji forum.
Jak komuś nie odpowiada, że pojawia się wiele nic nie wnoszących komentarzy, to może po prostu omijać te relacje.
MirekB235
Cromaniak
Posty: 1337
Dołączył(a): 08.08.2019
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) MirekB235 » 13.08.2019 09:11

CROberto napisał(a):
MirekB235 napisał(a):Franz, rozumiem teraz Twoje zniechęcenie. Takie coś może każdego wytrącić z równowagi. Ale musisz się pogodzić z tym, że nie każdemu dogodzisz i nie każdy zachowa się kulturalnie.
Jasne, to może zaboleć ale przede wszystkim myśl o tych, którzy czytają Twoje relacje. Ja do tej nie zaglądałem ale to może błąd, bo Norwegia mnie ciekawi. Tak więc nie zrażaj się tylko pisz.

Jak już wspomniałem w poprzednich postach niech pisze dalej, bo nikt tego nie zabronił.
Piszesz ,że zrozumiałeś- ja sądzę ,że nawet nie połowicznie...

A tak na marginesie to kim jesteś :?: :|
Sześć minut po zarejestrowaniu pierwszy post u Franza
....
i tak to wygląda żeby wskrzesić problem, i całą resztę też.
Wystartuj Franz normalnie , zanim zdążysz wszystkich zmulić .
Po co te gierki... :roll: :?: :!:

Na ogół nie opowiadam się przed byle kim, ale raz to wyjaśnię. Gdyby Franz nadal nadawał, to bym się może nie rejestrował na forum, ale jego długotrwałe milczenie skloniło mnie do tego. Od dłuższego czasu śledzę kilka jego relacji i brakowało mi ciągu dalszego. Teraz wiem dlaczego tak się stało mimo że zdaniem przemądrzalca nie zrozumiałem nawet połowy. Poza tym warto by się skontaktować z lekarzem, bo objawy psychozy są bardzo widoczne.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12135
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 13.08.2019 09:19

MirekB235 napisał(a):Na ogół nie opowiadam się przed byle kim, ale raz to wyjaśnię. Gdyby Franz nadal nadawał, to bym się może nie rejestrował na forum, ale jego długotrwałe milczenie skloniło mnie do tego. Od dłuższego czasu śledzę kilka jego relacji i brakowało mi ciągu dalszego. Teraz wiem dlaczego tak się stało mimo że zdaniem przemądrzalca nie zrozumiałem nawet połowy. Poza tym warto by się skontaktować z lekarzem, bo objawy psychozy są bardzo widoczne.


Proponuję poczytać regulamin forum - tu obowiązują pewne zasady zachowania i wyrażania się o innych użytkownikach.
MirekB235
Cromaniak
Posty: 1337
Dołączył(a): 08.08.2019
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) MirekB235 » 13.08.2019 09:50

beatabm napisał(a):Proponuję poczytać regulamin forum - tu obowiązują pewne zasady zachowania i wyrażania się o innych użytkownikach.

Ja się do nich stosuję.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wielka Brytania - United Kingdom



cron
Anglia Walia Irlandia Szkocja - strona 113
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone