Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 30.09.2020 21:04

fifik98 napisał(a):Cierpliwie czekamy :papa:

MirekB235 napisał(a):Czy ja się kiedyś doczekam tej Twojej Norwegii? :roll:

Przyznaję, że ciężko mi wrócić do kontynuacji z uwagi na ten prymitywny atak, ale fakt - jak się okazało, atak może nastąpić w dowolnym wątku, więc nie powinienem tego traktować gorzej od innych. Przemogę się.

MirekB235 napisał(a):Ale wiesz, pooglądałem sobie Irlandię i Ci powiem... Rewelacja! Nie myślałem, że tam jest tak pięknie! A co z pogodą? U Ciebie tyle słońca, że to nie pasuje do stereotypu irlandzkiej pogody. :?:

Z pogodą bywa różnie - my akurat mieliśmy niewiarygodne szczęście.

Pozdrawiam,
Wojtek
MirekB235
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) MirekB235 » 01.10.2020 18:28

Jak zdążyłem zauważyć, Ty masz ogromne szczęście do pogody. :D

M.
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 01.10.2020 22:26

MirekB235 napisał(a):Jak zdążyłem zauważyć, Ty masz ogromne szczęście do pogody. :D

Zawsze powtarzam, że szczęściu trzeba pomóc. Chociaż w tym przypadku nie miałem takiej możliwości, więc szczęście się po prostu uśmiechnęło...

Pozdrawiam,
Wojtek
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 02.10.2020 10:35

Kupione bilety lotnicze do Szkocji na 9.10 dla siebie i dwóch Kolegów przepadają :(
Dzięki wczorajszej decyzji przymusowej kwarantannie po wjeździe do UK z lotnisk z PL :(
A miało być tak fajnie

:roll: :papa:
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 02.10.2020 13:20

tony montana napisał(a):Kupione bilety lotnicze do Szkocji na 9.10 dla siebie i dwóch Kolegów przepadają :(
Dzięki wczorajszej decyzji przymusowej kwarantannie po wjeździe do UK z lotnisk z PL :(
A miało być tak fajnie

Ale możesz je chociaż zwrócić i odzyskać kasę?

Pozdrawiam,
Wojtek
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 05.10.2020 14:31

Franz napisał(a):
tony montana napisał(a):Kupione bilety lotnicze do Szkocji na 9.10 dla siebie i dwóch Kolegów przepadają :(
A miało być tak fajnie

Ale możesz je chociaż zwrócić i odzyskać kasę?

Pozdrawiam,
Wojtek

Niestety nie, bo lot się przecież odbywa..... to my rezygnujemy, przecież nie będziemy w siedzieć w hotelu na własny koszt 14 dni nie mogąc wyściubić z niego nosa (o ile jakiś hotel przyjąłby nas) ;)

Na szczęście kasa niewielka, ale bardziej szkoda wyjazdu. Kolejny termin to 5.11 (ale nie sądzę, aby do tego czasu coś się zmieniło)

:papa:
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia - strona 116
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019