Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Anglia Walia Irlandia Szkocja

Wielka Brytania (Anglia, Szkocja i Walia) jest w pełni otoczona wodą. W Wielkiej Brytanii akcenty zmieniają się zauważalnie co 40 km (25 mil). Szczególnie trudno jest wymówić jedno walijskie miasto. Llanfairpwllwlllandysiliogogogoch jest jedną z najdłuższych nazw miast na świecie. Stonehenge jest starsze niż piramidy - powstało około 3000 roku p.n.e.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 30.09.2020 22:04

fifik98 napisał(a):Cierpliwie czekamy :papa:

MirekB235 napisał(a):Czy ja się kiedyś doczekam tej Twojej Norwegii? :roll:

Przyznaję, że ciężko mi wrócić do kontynuacji z uwagi na ten prymitywny atak, ale fakt - jak się okazało, atak może nastąpić w dowolnym wątku, więc nie powinienem tego traktować gorzej od innych. Przemogę się.

MirekB235 napisał(a):Ale wiesz, pooglądałem sobie Irlandię i Ci powiem... Rewelacja! Nie myślałem, że tam jest tak pięknie! A co z pogodą? U Ciebie tyle słońca, że to nie pasuje do stereotypu irlandzkiej pogody. :?:

Z pogodą bywa różnie - my akurat mieliśmy niewiarygodne szczęście.

Pozdrawiam,
Wojtek
MirekB235
Cromaniak
Posty: 1337
Dołączył(a): 08.08.2019
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) MirekB235 » 01.10.2020 19:28

Jak zdążyłem zauważyć, Ty masz ogromne szczęście do pogody. :D

M.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 01.10.2020 23:26

MirekB235 napisał(a):Jak zdążyłem zauważyć, Ty masz ogromne szczęście do pogody. :D

Zawsze powtarzam, że szczęściu trzeba pomóc. Chociaż w tym przypadku nie miałem takiej możliwości, więc szczęście się po prostu uśmiechnęło...

Pozdrawiam,
Wojtek
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 02.10.2020 11:35

Kupione bilety lotnicze do Szkocji na 9.10 dla siebie i dwóch Kolegów przepadają :(
Dzięki wczorajszej decyzji przymusowej kwarantannie po wjeździe do UK z lotnisk z PL :(
A miało być tak fajnie

:roll: :papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 02.10.2020 14:20

tony montana napisał(a):Kupione bilety lotnicze do Szkocji na 9.10 dla siebie i dwóch Kolegów przepadają :(
Dzięki wczorajszej decyzji przymusowej kwarantannie po wjeździe do UK z lotnisk z PL :(
A miało być tak fajnie

Ale możesz je chociaż zwrócić i odzyskać kasę?

Pozdrawiam,
Wojtek
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 05.10.2020 15:31

Franz napisał(a):
tony montana napisał(a):Kupione bilety lotnicze do Szkocji na 9.10 dla siebie i dwóch Kolegów przepadają :(
Dzięki wczorajszej decyzji przymusowej kwarantannie po wjeździe do UK z lotnisk z PL :(
A miało być tak fajnie

Ale możesz je chociaż zwrócić i odzyskać kasę?

Pozdrawiam,
Wojtek


Niestety nie, bo lot się przecież odbywa..... to my rezygnujemy, przecież nie będziemy w siedzieć w hotelu na własny koszt 14 dni nie mogąc wyściubić z niego nosa (o ile jakiś hotel przyjąłby nas) ;)

Na szczęście kasa niewielka, ale bardziej szkoda wyjazdu. Kolejny termin to 5.11 (ale nie sądzę, aby do tego czasu coś się zmieniło)

:papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 30.10.2020 01:14

tony montana napisał(a):Niestety nie, bo lot się przecież odbywa..... to my rezygnujemy, przecież nie będziemy w siedzieć w hotelu na własny koszt 14 dni nie mogąc wyściubić z niego nosa (o ile jakiś hotel przyjąłby nas) ;)

Trzeba by sobie zrobić kwarantannę w samochodzie. Z pełnym bakiem...

tony montana napisał(a):Na szczęście kasa niewielka, ale bardziej szkoda wyjazdu. Kolejny termin to 5.11 (ale nie sądzę, aby do tego czasu coś się zmieniło)

Zmienia się, ale - na gorsze.

Pozdrawiam,
Wojtek
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 30.10.2020 09:10

Wystąpiłem o zwrot kasy za lot listopadowy bo nam go kiedyś przenieśli o jeden dzień do tyłu - więc mam prawo do zwrotu kasy
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 30.10.2020 18:59

tony montana napisał(a):Wystąpiłem o zwrot kasy za lot listopadowy bo nam go kiedyś przenieśli o jeden dzień do tyłu - więc mam prawo do zwrotu kasy

Mam nadzieję, że to jest skuteczny powód.

Pozdrawiam,
Wojtek
MirekB235
Cromaniak
Posty: 1337
Dołączył(a): 08.08.2019
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) MirekB235 » 24.12.2020 16:08

Szczęścia, zdrowia, sił i zapału do pokonywania przeciwności!

M.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 26.12.2020 18:55

MirekB235 napisał(a):Szczęścia, zdrowia, sił i zapału do pokonywania przeciwności!

Dziękuję i wzajemnie życzę tego samego.

Pozdrawiam,
Wojtek
MirekB235
Cromaniak
Posty: 1337
Dołączył(a): 08.08.2019
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) MirekB235 » 15.01.2021 19:36

Franz cieszę się, że kontynuujesz wątki bałkańskie. Widzę, że inne również. Na pewno ciekawe, ale... ja czekam wciąż na ruch tutaj. Powiedz, że nie czekam na daremne.

M.
fofak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 504
Dołączył(a): 25.02.2021
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) fofak » 26.02.2021 09:07

Ja też czekam. :)
jolkaik55
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 09.04.2022
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolkaik55 » 11.04.2022 00:37

Wojtku,
od wielu lat śledzę to forum i wielokrotnie już skorzystałam z zamieszczanych informacji. Nie zamierzałam się rejestrować, bo nie widziałam takiej potrzeby. Pośród wielu różnych relacji czytałam również kilka Twoich i od jakiegoś czasu zauważyłam dziwny mechanizm, a właściwie jego zaburzenie. Zaintrygowało mnie, że Twoje relacje najwyraźniej, jakby to powiedzieć, zaczęły być ubijane. Najpierw myślałam, że to przypadek, potem dostrzegłam regułę. Przejrzałam większość Twoich relacji, przynajmniej tych na bieżąco aktualizowanych, i reguła stawała się coraz bardziej wyrazista. Jesteś po prostu szykanowany na tym forum.

Wtedy dotarłam też do tego wątku i chyba tutaj jest źródło. Tutaj zaczął się ten atak na Ciebie. Najpierw wywołany przez jedną osobę, którą później najwyraźniej wspomógł jeszcze ktoś, od kogo moglibyśmy się wszyscy spodziewać reakcji odwrotnej z uwagi na jego funkcję. Wygląda na to, że jesteś solą w oku nie tylko dla przeciętnego zazdrośnika, ale również dla osób pełniących funkcję administratora. I to jest nie tylko zadziwiające, ale też przerażające.
Przeczytałam całość tego ataku dwukrotnie i nie mogę wyjść ze zdumienia, że zamiast stosownej reakcji ze strony administratora, doczekałeś się wzmocnienia tego ataku.

Chcąc się przekonać osobiście, czy to rzeczywiście tak ohydnie działa jak wygląda, zarejestrowałam się nawet na forum i widzę że jest właśnie tak. Jesteś szykanowany przez administratorów, co podpada pod kategorię hejtu. Nie wiem, dlaczego się z tym godzisz, a jednocześnie podziwiam Twoją silną wolę, by ciągnąć niektóre wątki pomimo tego łajdactwa, które Cię spotyka.
Widzę nawet, że wielu z tych, którzy oddali sprawiedliwy głos w Twojej sprawie, zostało zbanowanych lub usuniętych.

Widać, czym się kończy odwaga powiedzenia prawdy. Widać pogardę ludzi, którzy mają jakąś władzę nad tym, co się dzieje na forum. Ludzi, którzy nawet nie rozumieją znaczenia używanych przez siebie słów, a uważają się za kogoś lepszego, mimo że są na bakier z językiem polskim, (na przykład) sugerując "cofanie się wstecz".

Przykre, że musisz stawiać czoła niedoukom, którzy w swoim zadufaniu decydują, co jest dopuszczalne na tym forum a co nie. Ludziom ograniczonym, którym się nie mieści w głowie, że jeden człowiek może pokazać aż tyle przeróżnych ciekawych miejsc na świecie, że może nam przekazać tyle wiedzy z rozmaitych dziedzin.
Wojtku, dobrze, że pomimo wszystko kontynuujesz wiele z rozpoczętych tematów. Bądź nadal ponad te łajdactwa i pisz nie tylko w innych wątkach, ale również tutaj. Posłuchaj tylu wcześniejszych głosów, proszących Cię o kontynuację, do których dołączam teraz i ja. Weź pod uwagę, proszę, że się przemogłam, mimo że działalność administratorów może przyprawić o obrzydzenie, i zarejestrowałam na forum po to, by Cię wesprzeć.

Pewnie za te gorzkie słowa prawdy też zostanę ukarana, ale to jest mało istotne. Ważna jest prawda. I ważne jest to, żebyś pisał dalej.

Pozdrawiam Cię serdecznie,
Jola
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 12.04.2022 09:55

jolkaik55 napisał(a):od wielu lat śledzę to forum i wielokrotnie już skorzystałam z
Przykre, że musisz stawiać czoła niedoukom, którzy w swoim zadufaniu decydują, co jest dopuszczalne na tym forum a co nie. Ludziom ograniczonym (...)

Masz prawo mieć swoje zdanie.
Niekoniecznie natomiast masz prawo do obrażania kogokolwiek.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wielka Brytania - United Kingdom



cron
Anglia Walia Irlandia Szkocja - strona 116
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone