Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Anglia Walia Irlandia Szkocja

Wielka Brytania (Anglia, Szkocja i Walia) jest w pełni otoczona wodą. W Wielkiej Brytanii akcenty zmieniają się zauważalnie co 40 km (25 mil). Szczególnie trudno jest wymówić jedno walijskie miasto. Llanfairpwllwlllandysiliogogogoch jest jedną z najdłuższych nazw miast na świecie. Stonehenge jest starsze niż piramidy - powstało około 3000 roku p.n.e.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 12.05.2019 21:52

tony montana napisał(a):Wojtku - dawaj Scotland no :)

Spróbuję się przemóc i coś wrzucić.

Pozdrawiam,
Wojtek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 13.05.2019 14:48

Kirkmadrine Stones

P1010759.JPG


P1010761.JPG


P1010762.JPG


P1010769.JPG
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 13.05.2019 15:35

Pogoda szkocka :)
Ale budyneczki klimatyczne
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 13.05.2019 18:00

tony montana napisał(a):Pogoda szkocka :)
Ale budyneczki klimatyczne

Nie dopisała nam taka pogoda jak w Irlandii.

Pozdrawiam,
Wojtek
korbaczik
Koneser
Posty: 5973
Dołączył(a): 15.09.2015
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) korbaczik » 14.05.2019 10:17

Długo kazałeś czekać ale decyzja jest dobra. :hut:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 14.05.2019 15:06

korbaczik napisał(a):Długo kazałeś czekać ale decyzja jest dobra. :hut:

Wiążącej decyzji jeszcze nie podjąłem - poczekam na rozwój sytuacji.

Pozdrawiam,
Wojtek
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 14.05.2019 21:49

Franz napisał(a):
anakin napisał(a):Sugeruję wrócić do podziwiania relacji.

Czasami nawet w niezbyt optymistycznych okolicznościach dochodzi do odkrycia kolejnego czytelnika - witam Cię.

Witam.
Teraz zaglądam, że się tak wyrażę "służbowo".
Kiedyś zaglądałem z przyjemnością, jednak od jakiegoś czasu odniechciało mi się.
Z powodów o których wspomnieli CROberto i Pääkäyttäjä.
Strasznie słabo to niestety wygląda.
A szkoda, bo było co poczytać i (zwłaszcza) na co popatrzeć.

Jeżeli mogę coś poradzić to rób co robisz, bo robisz to znakomicie.
Ale bez pomocników.
To tylko moje zdanie - zrobisz z tym co zechcesz.
:papa:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.05.2019 08:35

Franz napisał(a):
CROberto napisał(a):Nigdzie Wojtku nie ma zapisu,abyś rzekomo mnie prosił o zmianę tonu ,lub wogóle zmianę postu...

Zwróciłem się wtedy do Ciebie prywatnie, jak zwykłem to robić w sytuacjach delikatnych. Gdybym zamieścił tę prośbę na forum, uniemożliwiłbym Ci usunięcie Twojego wpisu, a na to bardzo liczyłem.

Kłamczuch z Ciebie... :( a ja myślałem ,że jesteś osobą zupełnie innego formatu...
W każdym poście odnoszę sie do Ciebie z szacunkiem,a Ty co...?

Atakujesz mnie i pomawiasz....za co ?
Przecież ja nie skrytykowałem - Ciebie,Twoich relacji,Twoich zdjęć...
Zawsze zamieszczałem "u Ciebie" posty - pełne podziwu i fascynacji ,pewnie kilkaset się uzbierało...

Cofnij się dwie strony i przeczytaj sobie wszystko od początku -można to łatwo zrozumieć,będąc wolnym od gniewu
Znajdziesz tam :dobre słowo.....dobrą radę....dobrą sugestię...

Wyraziłem swoją opinię, co myślę o infantylnych postach elfika i korbaczika- uraziło Cię to strasznie- po czym, przypusciłeś atak...
Dało mi to do myślenia.

To taki sposób :?: ,żeby nieustannie "oblegać" pierwszą i drugą stronę "Jak nie Chorwacja..." :?:
Cel :?:
Mogę się domyślać...

Skutek :?:
Kilku aktywnych komentujących userów -spam zniechęca !
Wielu zagląda (w tym ja -niestety coraz rzadziej) -to widać po liczbie odsłon - ale relacje jakby "mniej żyją"...


Btw.
Chyba nie próbujesz mi wmówić, że Dorota pojechała po roku do Rumunii - aby napisać relację ,aby akurat mnie coś udowodnić... :roll:

Napisałeś ,że odebrałeś moje wstawiennictwo jako przejaw dobrej woli - tak było :!:
Nawet Ci to schlebiało -dlatego podziękowałeś.
A uderzałeś w ton mediatora,bo do dziś "walczysz", o każdego komentującego użytkownika "jak o tlen"



Franz napisał(a): Obym się mylił, ale mam obawy, że udało Ci się przegonić kolejną użytkowniczkę - jeśli tak, to chyba osiągniesz swój cel i faktycznie zaprzestanę zamieszczania swoich relacji.


Otrząśnij się człowieku,gdzie ja Ci napisałem,że chcę abyś zaprzestał pisania relacji :?:
NAPRAWDĘ, POKAŻ MI TO :!:
Użalasz się nad sobą,czy chcesz,aby inni się uzalali :?:
Jakbym nie widział Cię na zdjęciach,to bym pomyślał,że nastolatką jesteś...

Pierwszy mój post w tym temacie "Jak na powrót Wojtka zawsze czekam,tak powrotu elfika i korbaczika nie moge znieść"
Potem to uzasadniłem :!:
Potem.....
Po Twojej postawie zrozumiałem.

Klony lub najemnicy :?


Chciej zauważyć,że nie miałem zamiaru odpowiadać po pierwszym wpisie - minął długi czas( dwa tygodnie ) ,ale zostałem sprowkowany tym "hejterem".

Wciąż uważam ,że podróżnikiem jesteś Wielkim.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 17.05.2019 10:59

anakin napisał(a):Teraz zaglądam, że się tak wyrażę "służbowo".
Kiedyś zaglądałem z przyjemnością, jednak od jakiegoś czasu odniechciało mi się.

Jeśli musisz w taki sam służbowy sposób zaglądać nie tylko do moich relacji, to Ci współczuję z uwagi na ilość komentarzy u innych.

Pozdrawiam,
Wojtek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 17.05.2019 11:23

CROberto napisał(a):Atakujesz mnie i pomawiasz....za co ?

Nigdzie Cię nie zaatakowałem ani nie pomówiłem - kolejne kłamstwo z Twojej strony.

CROberto napisał(a):W każdym poście odnoszę sie do Ciebie z szacunkiem

Intrygująco w porównaniu z tym pełnym hipokryzji stwierdzeniem wyglądają Twoje odzywki:

CROberto napisał(a):Kłamczuch z Ciebie...

do dziś "walczysz", o każdego komentującego użytkownika "jak o tlen"

Użalasz się nad sobą,czy chcesz,aby inni się uzalali :?:
Jakbym nie widział Cię na zdjęciach,to bym pomyślał,że nastolatką jesteś...


Stek kłamstw i oszczerstw!

Przez kilka lat się nie odzywałeś, teraz zamieściłeś kilka wpisów - żadnego merytorycznego, niczego, co by się wiązało z tematem relacji - tylko coraz ostrzej atakujących najpierw innych użytkowników, teraz już mnie bezpośrednio. Nie wytłumaczyłeś się z kłamstwa, nie przeprosiłeś, tylko eskalujesz swoje coraz podlejsze ataki.

Kiedyś tak postępował kulka, teraz Ty, niczym - stosując Twoją terminologię - klon lub najemnik.

Skoro nie masz do powiedzenia niczego mądrego, niczego związanego z tematem relacji, bądź łaskaw nie paskudzić więcej u mnie.
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 21.05.2019 17:54

Franz napisał(a):
CROberto napisał(a):Atakujesz mnie i pomawiasz....za co ?

Nigdzie Cię nie zaatakowałem ani nie pomówiłem - kolejne kłamstwo z Twojej strony.

W akcie desperackiej obrony, dwójki spamujących użytkowników podbijających Twoje relacje -zarzuciłeś mi "przegonienienie " lata temu userki - przypomnę - stanąłem wtedy w Twojej obronie.
Jakbyś nie wiedział - to to jest hipokryzja.
Pomówiłeś mnie, że zrobiłem to wbrew Twojej woli ,o co mnie prosiłeś w późniejszym poście.
Zapewne nie spdziewałeś się ,że zadam sobie trud - przekopię się przez mnogość Twoich relacji - i znajdę to po siedmiu latach.
Wkleiłem linka i udowodniłem ,że nic takiego tam nie ma ...

miedzy-morzem-a-gorami-t32674-465.html

Ty brniesz dalej i wymyślasz na własne wytłumaczenie,że pisałeś do mnie na PW.
Zrób zdjęcie tak,żeby było widać -datę ,tytuł oraz stronę Cro.pl i wklej...

Nie zrobisz tego...
Wiesz czemu ?
Bo takiego zdarzenia nie było :!:

Ponadto ,próbujesz sugerować własne ewentualne zawieszenie aktywności na forum - kłamliwie zarzucasz że to mój cel 8O
Tylko dlatego, że skrytykowałem dwójkę spamerów ?
Zwróć uwagę -nie jestem w tej krytyce odosobniony :!:

Powinieneś zauważyć że coś jest nie tak -kilku aktywnych komentujacych w kilkudziesięciu odcinkach na miesiąc.
Pokazałem Ci powód główny.
Jeszcze na poprzedniej stronie sugerowałeś ,że procentowo statystyka by się poprawiła - gdybym się podłączył.
Już się nie podłączę...
Co jakiś czas oglądałem zdjęcia - jeden dzień podróży rozwleczony na miesiąc lub dłużej... :?
Potem doszło to przedszkole elfika i korbaczika ,które "przepełniło czarę".





Franz napisał(a):
CROberto napisał(a):W każdym poście odnoszę sie do Ciebie z szacunkiem

Intrygująco w porównaniu z tym pełnym hipokryzji stwierdzeniem wyglądają Twoje odzywki:


Już Ci pisałem, że uważałem iż jesteś facetem zupełnie innego formatu - dlatego byłem kulturalny i się z Tobą "cackałem"...
Teraz zrobiłbym to inaczej - kłamliwy megalomanie :!:

Starasz się mnie poniżyć twierdząc ,że wysławiam się "odzywkami" :?:

-Co ?
- Jajco !
- to są odzywki ...





Franz napisał(a):
CROberto napisał(a):Kłamczuch z Ciebie...

do dziś "walczysz", o każdego komentującego użytkownika "jak o tlen"

Użalasz się nad sobą,czy chcesz,aby inni się uzalali :?:
Jakbym nie widział Cię na zdjęciach,to bym pomyślał,że nastolatką jesteś...


Stek kłamstw i oszczerstw!

Przez kilka lat się nie odzywałeś, teraz zamieściłeś kilka wpisów - żadnego merytorycznego, niczego, co by się wiązało z tematem relacji - tylko coraz ostrzej atakujących najpierw innych użytkowników, teraz już mnie bezpośrednio. Nie wytłumaczyłeś się z kłamstwa, nie przeprosiłeś, tylko eskalujesz swoje coraz podlejsze ataki.

Kiedyś tak postępował kulka, teraz Ty, niczym - stosując Twoją terminologię - klon lub najemnik.

Skoro nie masz do powiedzenia niczego mądrego, niczego związanego z tematem relacji, bądź łaskaw nie paskudzić więcej u mnie.


Pomimo, że to słowo pisane,to widzę żę .....krzyczysz....
Za co mam Cie przepraszać ?
Za to, że się zawstydziłeś,gdy napisałem że podbijasz relacje sobie sam (KLON),lub robi to ktoś z bliskich (NAJEMNIK) :?:
Swoją postawą sam się wydałeś.
Nie chcę pisać o powodach wprost :roll: tak czy siak -to żałosne... :roll:
Używając Twojej terminologii - sam paskudzileś w swoich telenowelach bez akcji.
Paskudzisz też w dziale "Jak nie Chorwacja..."
Twoje telenowele okupują niemalże non-stop dwie pierwsze strony - ale obecnie nie za sprawą "prawdziwej" popularności -tylko przy użyciu w/w dwójki.
Nowe relacje cieszące się poczytnością -mające w sobie cechy przewodnika oraz akcję i autentyczne komentarze "giną" od tego spamu który zamówiłeś...

Zobacz jak to wygląda teraz - gdy Twoi pomocnicy milczą :!: nie daje Ci to do myślenia :?: :!:

Całej tej " gadki " by nie było ,gdybyś nie uznał ,że najlepszą obroną jest atak :!:
Jeśli tego nie rozumiesz,to napiszę jeszcze raz.
Mój pierwszy wpis,nie odnosił się z jakimikolwiek uwagami do Ciebie :!: a także tego, co robisz na tym forum :!:

Odpisujesz,że jestem klonem i najmnikiem - doprowadziłeś mnie do pobłażliwego uśmiechu tą odzywką.

Załóż sobie Klub miłośników W. Franza- tam spam nikomu nie będzie przeszkadzał :idea: :!:

Btw
Daj spokój Pawłowi - Kulka 53 ( którego uznałeś za konkurencję) - facet zamieszcza świetne relacje - zwarte kompedium wiedzy z przebytych państw oraz wysp.
Nie ma potrzeby stosowania takiej popularyzacji swoich wątków, jak Ty to robisz .

Mogłeś z tego wszystkiego wycofać się z "twarzą" :!: lecz wolałeś chwycić się brzytwy nazywając mnie hejterem z zarzutem kłamstwa .

Przypomnę co pisałem:

CROberto napisał(a):Miałem wogóle nie odpisywać-ponieważ chciałem uniknąć niezręcznej sytuacji -darzęCię szacunkiem i uznaniem za to co tu robiłeś...
Mam nadzieję ,że Twój wpis odnośnie tamtego zdarzenia jest wynikiem zapomnienia,a nie złej woli...


Jakże się pomyliłem co do Ciebie... :? :!:
Użytkownik usunięty
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.05.2019 18:10

Eeeyyyy, może dajcie sobie na wstrzymanie...? Bo ja chętnie popatrzę na zdjęcia miejsc, w których nie byłem.
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 21.05.2019 18:44

Pääkäyttäjä napisał(a): Bo ja chętnie popatrzę na zdjęcia miejsc, w których nie byłem.


Ależ proszę bardzo :!:
Nikt tego nie zabrania ... , ... tak jak i nikt nie zabrania autorowi zamieszczania kolenych zdjęć...
Damian,problem jak wiesz - tkwi w czymś innym ...
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 21.05.2019 18:49

Przez lata zaglądałem do wielu wątków Franza. Nie do wszystkich. W niektórych coś skomentowałem. Pozytywnie, czasem żartobliwie.
Zawsze miałem duży szacunek do Jego podróży i chęci, że chce się tym wszystkim podzielić z innymi. Formę wypowiedzi obrał sobie taką, a nie inną. Przyznam, że ja wolę mniej rozciągnięte w czasie wypowiedzi.
Facet jednak nigdy nie udzielił się w jakimś wątku gdzie był tzw. "dym" i swoje "mądrości"wypowiadali niektórzy. W tym ja.

Tutaj jak widzę dostaje nieco w "d..ę".
Za co? Analizować racji tej i drugiej strony mi się nie chcę i nie zamierzam.
Ogólnie to chyba niepotrzebnie takie rzeczy mają miejsce. Martwi mnie to.

Wojtku - nie zniechęcaj się i coś jeszcze pokaż/opowiedz. Jeżeli nie tu, to w jakimś innym wątku.
Pozdrawiam.
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: Anglia Walia Irlandia Szkocja Szwecja Norwegia

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 21.05.2019 19:17

romuald22 napisał(a):Przez lata zaglądałem do wielu wątków Franza.


To tak jak i ja .
romuald22 napisał(a):Tutaj jak widzę dostaje nieco w "d..ę".
Za co? Analizować racji tej i drugiej strony mi się nie chcę i nie zamierzam.
Ogólnie to chyba niepotrzebnie takie rzeczy mają miejsce. Martwi mnie to.


Niepotrzebnie... ....ale na własne życzenie.(kłamstw nie znoszę :!: )

Wyobraź sobie bajzel na forum i w wątkach, jakby u każdego pojawił się ktoś na wzór elfików i pdbijał swoje... :idea:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wielka Brytania - United Kingdom



cron
Anglia Walia Irlandia Szkocja - strona 111
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone