Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Albania i Czarnogóra - pytania, porady

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
mimi1
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 16.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimi1 » 12.02.2016 23:25

Nie wiem, czego konkretnie szukacie,
ale Ksamil to faktycznie miasteczko kurortowe zwłaszcza obecnie dużo Polaków robi tam bazę.
Saranda - ładne miasteczko większe z klimatem, pięknym deptakiem, starą albańską tradycyjną cukiernią.
W dwóch powyższych miastach mieliśmy noclegi (a do Albanii jeździmy od 5 lat),
jednak najbardziej pod wieloma względami spodobał nam się Borsh,
mieści się w wspaniałym gaju oliwnym, a nasz apartament przy samej plaży, w cenie apartamentu są leżaki i baldachimy.
Ponad to w wyposażeniu i cenie pobytu jest możliwość korzystania z siatkówki, bilarda i ping ponga.
Właściciel Albańczyk mieszkający od 30 lat w Austrii
W pobliżu tania knajpka jak ktoś nie chce gotować
Zawsze o 11 idzie z osiołkiem dziadunio i sprzedaje swoje świeże warzywa lub owoce, czasami pojawia się tez rybak i sprzedaje swoje świeże rybki
Właściciel często częstuje owocami i ogólnie dba o klienta (wg dewizy klient nasz Pan)
Na przełęczy Llogara sprzedają najlepszy i najtańszy miód, ale tylko od rolników kupujcie łatwo poznać - my kupujemy zaraz po zjeździe z przełęczy stoi takie starsze małżeństwo
Ponad to z Borsh jest niedaleko do Sarandy
Będąc na południu Albanii polecam koniecznie zwiedzić Butrint, Niebieskie Oko, Girokaster (miasto rodzinne Hodży)
APARTAMENT, do którego jeździmy mogę szczerze polecić jak ktoś szuka i jest zainteresowany
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 13.02.2016 00:11

piekara114 napisał(a):Nowy hit 2016???
http://turystyka.wp.pl/title,Tania-i-pi ... #111672628


Dobre zdanie porównujące Albanię z Chorwacją.Też się zgadzam w kontekście zdzierania kasy za wszystko i gdzie się tylko da,tego Albańczycy szybko się uczą.
mimi1
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 16.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimi1 » 13.02.2016 14:49

pawelh napisał(a):
piekara114 napisał(a):Nowy hit 2016???
http://turystyka.wp.pl/title,Tania-i-pi ... #111672628


Dobre zdanie porównujące Albanię z Chorwacją.Też się zgadzam w kontekście zdzierania kasy za wszystko i gdzie się tylko da,tego Albańczycy szybko się uczą.


no niestety ja się nie zgadzam jeżdżę do Albanii na wczasy od 5 lat i mam porównanie zdzierania z turystów w szczególności żyjąc w Chorwacji przez cały rok.

Albańczyk wie, że zarobi jak będzie dbała o turystę wie że Chorwaci ci z nad morza na tym się dorobili
przez te kilka lat nigdy nie spotkałam się z niechęcią do turysty lub żeby chcieli odemnie wydoić jak najwięcej kasy
powiem więcej w jednej z kwater będąc i przyjechawszy ponownie dostaliśmy dwa dni gratis
czy Chorwat dał by Ci taką promocje?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 13.02.2016 18:40

mimi1 napisał(a):
pawelh napisał(a):
piekara114 napisał(a):Nowy hit 2016???
http://turystyka.wp.pl/title,Tania-i-pi ... #111672628


Dobre zdanie porównujące Albanię z Chorwacją.Też się zgadzam w kontekście zdzierania kasy za wszystko i gdzie się tylko da,tego Albańczycy szybko się uczą.


no niestety ja się nie zgadzam jeżdżę do Albanii na wczasy od 5 lat i mam porównanie zdzierania z turystów w szczególności żyjąc w Chorwacji przez cały rok.

Albańczyk wie, że zarobi jak będzie dbała o turystę wie że Chorwaci ci z nad morza na tym się dorobili
przez te kilka lat nigdy nie spotkałam się z niechęcią do turysty lub żeby chcieli odemnie wydoić jak najwięcej kasy
powiem więcej w jednej z kwater będąc i przyjechawszy ponownie dostaliśmy dwa dni gratis
czy Chorwat dał by Ci taką promocje?

Wrzuć proszę na priv namiar na kwaterę,w tym roku co prawda Zuljana lecz może za rok?.
janusz s
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 22.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz s » 13.02.2016 19:52

"mimi1" ja również proszę o namiary na kwaterkę w Borsh.W ubiegłym roku byłem Durres i Sarandzie.Mogę potwierdzić,że Albańczycy są b.mili i uczynni.Pozdrawiam i życzę miłego urlopu.
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 13.02.2016 21:26

Oczywiście,że Albańczycy są bardzo mili itd.ale szybko się uczą.To oczywiście moja ocena,ale irytowało mnie zajmowanie prawie całych plaż pod parasole przy ich obłożeniu na poziomie 20 procent,zwykłe zawłaszczanie i pozbawianie turysty wyboru.
janusz s
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 22.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz s » 13.02.2016 21:56

Dziękuję koleżance "mimi1"za szybki odzew.Co do tłoku na plażach to w okresie jakim byłem tego nie zauważyłem IIIdekada czerwca.To my zajmowalismy dodatkowe stoliki bo było dużo wolnych parasoli.Więcej chyba było osób sprzedających niż turystów.
mimi1
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 16.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimi1 » 13.02.2016 23:13

Janusz s - mamy podobne odczucia najwyraźniej co do Albańczyków
jak co to życzę miłego pobytu u Koca
my będziemy we wrześniu
dla tych co mogą wybierać w miesiącach z urlopem, nawet w październiku jest ciepła woda i morze

Pozdrawiam
Krzychu 33
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 01.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychu 33 » 13.02.2016 23:33

Witam,
Ja również poproszę o namiary, jeśli nie sprawi Ci to problemu,
Dziękuję .
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 13.02.2016 23:50

Jak Ci to nie sprawi problemu to i mi podrzuć namiary.
W tym roku to już Hvar zaklepany ale kto wie może za rok będzie jak znalazł 8)
Dzięki ,pozdrawiam Krzysiek :papa:
Bodek1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 266
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodek1 » 14.02.2016 01:19

Też bym prosił o namiar na kwaterkę.\
Z góry dziękuję.
goly
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 07.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) goly » 14.02.2016 11:36

To jak wszyscy to wszyscy . Ja tez poprosze o ten namiar na kwaterke :)
euromissile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 241
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) euromissile » 14.02.2016 12:27

8O
Romo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Romo » 14.02.2016 12:47

Mimi, ja również poproszę o namiar na tę kwaterę w Borsh. Dziękuję uprzejmie.
Pozdrowionka
Romo
lkemot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 14.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lkemot » 14.02.2016 12:56

@mimi1 ja też poproszę o namiar na kwaterę
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Albania i Czarnogóra - pytania, porady - strona 128
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone