Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

aktualne info o trasie Olomouc-Brno-Breclav-Wiedeń-Graz

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 31.07.2013 22:16

czapir napisał(a):ja tam wolę jechać niż stać, dotrzeć do Makarskiej i popływać w wodzie......


Ja wiem, tylko sierpniowe soboty to dramat. Dlatego ja jadę w niedzielę, tak jak w zeszłym roku. I w związku z tym z trzech propozycji wynajmu apartamentów musiałem zrezygnować. Albo one ze mnie :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2013 22:17

czapir napisał(a):ja tam wolę jechać niż stać, dotrzeć do Makarskiej i popływać w wodzie......


Każdy by wolał :wink:

Jest jeszcze alternatywa przez Słowenię:
http://goo.gl/maps/QNamG

Przy wielogodzinnych korkach w Macelj i Lucko i tak jesteś do przodu czasowo :!:
tacim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 167
Dołączył(a): 04.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tacim » 31.07.2013 22:25

To może w piątek ruszyć :)
czapir
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 29.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) czapir » 31.07.2013 22:30

Cvetlin będzie chyba ok pogooglałem sobie, w trzec odbije na :690: idalej Ale co z tym lucko na bramkach :no cash: mozna lecieć szybciej czy nie? był tam kto , albo nie był? Panowie (Panie, Gospodarze..) punkty na Auto mapie ustawiam i potrzebuje info...
czapir
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 29.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) czapir » 31.07.2013 22:33

Lednice co mi tu dałeś "alternatywę" dalej to Maceli i Lucko w pięknej formie, ej ty kombinatorze.. :P :P :P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2013 22:37

Czapir rusza w piątek, ale masa pędzących na południe dopadnie go już w sobotę :roll:

Ja raz coś takiego przeżyłem 2 lata temu, już od Brna połączyły się 2 masy - polska i czeska, a we Wiedniu dołączyła austriacka dwa razy liczniejsza, jakby połowa Wiednia wyruszyła z miasta.
Sobota, wprowadzili w Austrii zakaz jazdy tirów, ale autostrada była pełna, auto na aucie. Za Graz i tak było luźniej, bo część Austriaków pędziła do Włoch.
My na szczęście do Mariboru, Lublany, potem do Koper i Izoli. To był nasz cel. Ruch był już normalny.
Korki na granicy przy drogach do Puli były na godzinę, tworzyli je Włosi atakujący od strony Triestu, ale przy tym co było w Macelj i Lucko to był luzik :wink:

"Lednice co mi tu dałeś "alternatywę" dalej to Maceli i Lucko w pięknej formie, ej ty kombinatorze.. :P :P :P"

No to zobacz na tej mapce wariant A2 i E71 :!: :!: :!: :!:
tacim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 167
Dołączył(a): 04.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tacim » 31.07.2013 22:40

No cóż ja też ruszam na sobotę ale na 1 stacji paliw w Cro mam zamiar być kole 2-3 nocą :) takie pobożne życzenie
czapir
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 29.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) czapir » 31.07.2013 22:48

widziałem na forum taki objazd Lucka http://goo.gl/maps/8II4O, ale było to w stronę Polski. Czy w przeciwną by zadziałał ? co Wy na to kombinatorzy ( 8O 8O 8O 8O) da się czy się nie da? A punkciki na AMAPA czekają...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2013 22:53

Powinien zadziałać :roll:

Ale ja bym nie wklepywał niczego do automapy ostatecznie.
Zawsze zdążysz.
Na razie przygotuj się na kilka wariantów.
Zdecydujesz na trasie. :roll:

Sytuacji do końca nie przewidzisz. Dopiero jak z radia będą informacje o długich korkach, zdecyduj o ostatecznym przebiegu trasy :roll:
czapir
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 29.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) czapir » 31.07.2013 22:58

Mądrego dobrze posłuchać ale znając życie to "zło zwycięży" i wpakuje się w niedobrą drogę i oczywiście usłyszę : "A nie mówiłam... :P :P :P " Mądrość kobiet nade wszystko :D :D :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2013 23:07

Jak kobieta nie jest kierowcą, to jej głos nie jest głosem kapitana i nie ma znaczenia :roll:
czapir
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 29.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) czapir » 31.07.2013 23:10

dobra ! będę nieugięcie słuchał Hołka...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2013 23:15

Siebie słuchaj, a żona Ciebie :wink:

Lepiej na Hołka nie zwalaj winy, jakby co, bo i tak winny będziesz dla niej ty :roll:
W takich sytuacjach należy zaproponować, żeby żona zaproponowała lepszy wariant trasy.
Odpowiedzią będzie długie milczenie :wink:
czapir
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 29.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) czapir » 31.07.2013 23:26

:papa: :papa: :papa: dzięki WIelkie za rady, idę trochę pospać bo jakiś słaby jestem. Jutro poczytam, może ktoś w nocy wymyśli dobrą trasę. ukłony dla wszystkich :papa: :papa: :papa:
Edikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edikol » 02.08.2013 08:14

czapir napisał(a):widziałem na forum taki objazd Lucka http://goo.gl/maps/8II4O, ale było to w stronę Polski. Czy w przeciwną by zadziałał ? co Wy na to kombinatorzy ( 8O 8O 8O 8O) da się czy się nie da? A punkciki na AMAPA czekają...

A może tak https://maps.google.pl/maps?saddr=Zjazd ... s&t=m&z=11
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
aktualne info o trasie Olomouc-Brno-Breclav-Wiedeń-Graz - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone