Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

aktualne info o trasie Olomouc-Brno-Breclav-Wiedeń-Graz

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jara
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 31.07.2013 21:16

czapir napisał(a):ja tam wolę jechać niż stać, dotrzeć do Makarskiej i popływać w wodzie......

Ja wiem, tylko sierpniowe soboty to dramat. Dlatego ja jadę w niedzielę, tak jak w zeszłym roku. I w związku z tym z trzech propozycji wynajmu apartamentów musiałem zrezygnować. Albo one ze mnie :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2013 21:17

czapir napisał(a):ja tam wolę jechać niż stać, dotrzeć do Makarskiej i popływać w wodzie......

Każdy by wolał :wink:

Jest jeszcze alternatywa przez Słowenię:
http://goo.gl/maps/QNamG

Przy wielogodzinnych korkach w Macelj i Lucko i tak jesteś do przodu czasowo :!:
tacim
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) tacim » 31.07.2013 21:25

To może w piątek ruszyć :)
czapir
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) czapir » 31.07.2013 21:30

Cvetlin będzie chyba ok pogooglałem sobie, w trzec odbije na :690: idalej Ale co z tym lucko na bramkach :no cash: mozna lecieć szybciej czy nie? był tam kto , albo nie był? Panowie (Panie, Gospodarze..) punkty na Auto mapie ustawiam i potrzebuje info...
czapir
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) czapir » 31.07.2013 21:33

Lednice co mi tu dałeś "alternatywę" dalej to Maceli i Lucko w pięknej formie, ej ty kombinatorze.. :P :P :P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2013 21:37

Czapir rusza w piątek, ale masa pędzących na południe dopadnie go już w sobotę :roll:

Ja raz coś takiego przeżyłem 2 lata temu, już od Brna połączyły się 2 masy - polska i czeska, a we Wiedniu dołączyła austriacka dwa razy liczniejsza, jakby połowa Wiednia wyruszyła z miasta.
Sobota, wprowadzili w Austrii zakaz jazdy tirów, ale autostrada była pełna, auto na aucie. Za Graz i tak było luźniej, bo część Austriaków pędziła do Włoch.
My na szczęście do Mariboru, Lublany, potem do Koper i Izoli. To był nasz cel. Ruch był już normalny.
Korki na granicy przy drogach do Puli były na godzinę, tworzyli je Włosi atakujący od strony Triestu, ale przy tym co było w Macelj i Lucko to był luzik :wink:

"Lednice co mi tu dałeś "alternatywę" dalej to Maceli i Lucko w pięknej formie, ej ty kombinatorze.. :P :P :P"

No to zobacz na tej mapce wariant A2 i E71 :!: :!: :!: :!:
tacim
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) tacim » 31.07.2013 21:40

No cóż ja też ruszam na sobotę ale na 1 stacji paliw w Cro mam zamiar być kole 2-3 nocą :) takie pobożne życzenie
czapir
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) czapir » 31.07.2013 21:48

widziałem na forum taki objazd Lucka http://goo.gl/maps/8II4O, ale było to w stronę Polski. Czy w przeciwną by zadziałał ? co Wy na to kombinatorzy ( 8O 8O 8O 8O) da się czy się nie da? A punkciki na AMAPA czekają...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2013 21:53

Powinien zadziałać :roll:

Ale ja bym nie wklepywał niczego do automapy ostatecznie.
Zawsze zdążysz.
Na razie przygotuj się na kilka wariantów.
Zdecydujesz na trasie. :roll:

Sytuacji do końca nie przewidzisz. Dopiero jak z radia będą informacje o długich korkach, zdecyduj o ostatecznym przebiegu trasy :roll:
czapir
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) czapir » 31.07.2013 21:58

Mądrego dobrze posłuchać ale znając życie to "zło zwycięży" i wpakuje się w niedobrą drogę i oczywiście usłyszę : "A nie mówiłam... :P :P :P " Mądrość kobiet nade wszystko :D :D :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2013 22:07

Jak kobieta nie jest kierowcą, to jej głos nie jest głosem kapitana i nie ma znaczenia :roll:
czapir
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) czapir » 31.07.2013 22:10

dobra ! będę nieugięcie słuchał Hołka...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2013 22:15

Siebie słuchaj, a żona Ciebie :wink:

Lepiej na Hołka nie zwalaj winy, jakby co, bo i tak winny będziesz dla niej ty :roll:
W takich sytuacjach należy zaproponować, żeby żona zaproponowała lepszy wariant trasy.
Odpowiedzią będzie długie milczenie :wink:
czapir
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) czapir » 31.07.2013 22:26

:papa: :papa: :papa: dzięki WIelkie za rady, idę trochę pospać bo jakiś słaby jestem. Jutro poczytam, może ktoś w nocy wymyśli dobrą trasę. ukłony dla wszystkich :papa: :papa: :papa:
Edikol
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edikol » 02.08.2013 07:14

czapir napisał(a):widziałem na forum taki objazd Lucka http://goo.gl/maps/8II4O, ale było to w stronę Polski. Czy w przeciwną by zadziałał ? co Wy na to kombinatorzy ( 8O 8O 8O 8O) da się czy się nie da? A punkciki na AMAPA czekają...

A może tak https://maps.google.pl/maps?saddr=Zjazd ... s&t=m&z=11
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

aktualne info o trasie Olomouc-Brno-Breclav-Wiedeń-Graz - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019