Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

agencja turystyczna primosten-ostrzeżenie!!

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
malyna2013
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 02.08.2013
agencja turystyczna primosten-ostrzeżenie!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) malyna2013 » 19.08.2013 10:06

Kochani, chciałabym Was ostrzec przed biurem które pomaga znaleźć kwatery na miejcsu w Primosten. nazywa się TRAVEL AGENCY DALMATYKA ul. Zagrebacka 9. nie wiem jak inne ale to nas oszukało i nie bylismy jedynymi Polakami. Umawialismy się z nimi na konkretną kwotę za apartament, standardowo wzieli dokumenty i kazali przyjśc na drugi dzień zapłacić. Poszliśmy na drugi dzień ale Pani nie miała czasu(był tłum osób poszukujących kwater) i powiedziała że przed wyjazdem mozemy zapłacić. i tak też zrobiliśmy, tylko że kazała nam zapłacić o 20 euro za dobę więcej. kłóciliśmy się z nią ale była na wygranej pozycji miała nasze dowody, zeszła nam łaskawie 10 euro za dobę, ale i tak bylismy stratni!!więc darujcie sobie to biuro.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 19.08.2013 12:25

Przy całym szacunku, ale z żadnym pośrednikiem się umów na przysłowiową gębę nie załatwia....no przynajmniej ja bym nie załatwiała.
Niclaus
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niclaus » 19.08.2013 12:41

Mnie bardziej zastanawia jak można zostawić obcej osobie swoje dowody tożsamości i to na tyle czasu :/
malyna2013
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 02.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) malyna2013 » 19.08.2013 13:13

ja tak zawsze robiłam i nigdy nie miałam problemu, wiem moja wina, biuro jest legalne, nie jakieś krzak, ale mam nadzieje że nikt z Polaków nie będzie z tego biura korzystał. pomimo to wyjazd i tak uważam za udany :)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 19.08.2013 14:59

Niestety, życie pokazuje, że obok tych uczciwych jest coraz więcej tych "uczciwych inaczej". Dlatego trzeba być ostrożnym. Szkoda. Ale najważniejsze, że w sumie jesteście z wakacji zadowoleni.
rafallis
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafallis » 31.08.2013 14:39

Ja korzystałem z tej agencji w tym roku i niemam zastrzeżeń kwatery zarezerwowane w lutym za jakąś tam cene i dokładnie tyle zapłaciłem przysłali mi na meila voucher wpłaciłem 10% zaliczki reszte po przyjeżdzie i tyle!
Jarek841104
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 20.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek841104 » 31.08.2013 14:49

malyna2013 napisał(a):ja tak zawsze robiłam i nigdy nie miałam problemu, wiem moja wina, biuro jest legalne, nie jakieś krzak, ale mam nadzieje że nikt z Polaków nie będzie z tego biura korzystał. pomimo to wyjazd i tak uważam za udany :)


Nigdy, a to nigdy nie zostawia się dokumentów tożsamości obcym ludziom. W tym roku po raz pierwszy jadę za granice na urlop i oprócz moich dokumentów tożsamości mam przygotowane ksero po każdym po 1 szt. - prawo jazdy, paszport, dowód osobisty. Ale dziękuje za ostrzeżenie
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.09.2013 11:16

Dwa razy korzystałem z www.dalmatinka.hr bez problemu,bez zastrzeżeń :P
Lechu67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechu67 » 01.09.2013 11:43

Dwa razy korzystałem i zawsze było ok. Pierwszy mój pobyt w Cro (Primosten) nie znależliśmy nic sami, więc do agencji i w Dalmatynce była najprzyjemnejsza rozmowa i brak naciągania. Uzgodniliśmy cenę na 55 E, przedłużyłem pobyt o kilka dni, płaciłem przed wyjazdem i na moją prośbę Pani dała upust około 50E, a przecież nie musiała na umowie było określone ile. Przy drugim razie (3 lata później) też utargowałem z 70 na 60E (tutaj przed wynajęciem). Raczej do pozostałych agencji miałem zastrzeżenia (podnoszenie ceny jak wróciłeś po zastanowieniu się).
Może nie dogadaliście się precyzyjnie.
malyna2013
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 02.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) malyna2013 » 10.09.2013 15:37

to widocznie nie wszystkich oszukali na szczęście, ale więcej napewno nie dam się zrobić w bambuko
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 25.01.2014 21:29

ja byłem w tamtym roku, od 28 lipca, w Primosten i gdyby nie Dalmatinka to byśmy spali w samochodzie,
dzięki nim znalazłem chyba ostatni apartament...
tanio nie było ale apartament super z klimą widokiem na morze tylko że na 4 dni bo później była rezerwacja od 2.08...
ale Pani obiecała coś znaleźć od 2.08, mieliśmy się przenieść ale okazało się, że musimy wracać bo babcia nam zmarła...

ja polecam Dalmatinke :)

Powrót do Chorwackie ABC



cron
agencja turystyczna primosten-ostrzeżenie!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone