Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jolamik
Cromaniak
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 16.07.2014 12:03

ODCINEK 7 - SIBENIK czyli conieco o transporcie publicznym w Cro

Transport publiczny w tych czesciach Cro które odwiedziliśmy był bardzo przyjazny turystom :D jedno z pierwszych odkryć jakie uczyniliśmy przyjezdzając pierwszy raz do Vodic (choć pewnie podpowiadał nam Darek) była Jadrolinija zwana też przez nasze dzieci Wiadrolinią :lol: :lol: :lol: - najtańszy wodny transport jaki kiedykolwiek widziałam tu stronka jakby ktos chciał skorzystac z chorwackiego wodnego PKSu :lol: JADROLINIJA

dnia 18 czerwca pogoda w Cro dalej nie porażała ciepłotą i żarem słońca więc wyruszyliśmy włąsnie Jadroliniją z Vodic do Sibenika :) :) :)

Obrazek

pogoda jak na załączonym obrazku :roll: choć przynajmniej nie padało

Obrazek

przystaki wodne po drodze do Sibenika

Obrazek

i Hajduk na ścianach oczywiście :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

twierdza św. Mikołaja

Obrazek

Obrazek

i wreszcie Sibenik

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

klimatyczne uliczki

Obrazek

wracaliśmy z Sibenika tradycyjnym chorwackim PKSem bo Jadrolinija przed sezonem głównym pływa 3-4 razy w ciagu dnia. Co ciekawe zakupilismy bilety w kasie i pytamy na jakie stanowisko mamy iść, Pani odpowiedziała nam ze trzeba pytac w informacji 8O wyszliśmy z budynku i patrzymy a tam pół stanowisk zajetych - autobusy z tabliczkami Vodice, Zadara etc. ale podejrzanie nowe rzec by można ekskluzywne ... :wink: idę ja do tej informacji pokazuję bilety i pytam gdzie mam czekac a Pani z informacji mówi mi ż etu przed jej okienkiem tak żeby nas dobrze widziała 8O poleciałam po reszte ekipy i czekamy :roll: no i co? okazało się że pani z informacji jest jednoczesnie kims w rodzaju dyspozytora ruchu, patrzy gdzi ema wolne stanowisko i tam podjeżdża dany autobus :lol: i do tego była tak uprzejma że jeszcze po angielsku powtórzyła kilka razy z jakiego stanowiska odjezdza nasz autobus :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

nie mam zdjęć autobusu ale ni ebył to żaden zabytkowy ogórek ani niestety lususowy autokar.. :P ot zwykły PeKaeS :mrgreen:

po powrocie zastalismy czynną strefe kibica w Dariogrodzie

Obrazek

i wytwór Silviji :oczko_usmiech: pączki

Obrazek

które szczególnie dzieciakom baaardzo smakowały posmarowane nutellą :mrgreen:

Obrazek
Ostatnio edytowano 16.07.2014 21:53 przez jolamik, łącznie edytowano 1 raz
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 16.07.2014 14:59

Przepraszam Cię bardzo ale nie mogłam obyć się bez wrzucenia tu poniższej mojej foty z września zeszłego roku. Byliśmy na campie Solaris koło Szybenika i któregoś dnia wypożyczyliśmy motorówki i pływaliśmy w okolicach. Zdaje się, że ten sam domek wtedy sfotografowałałam co Ty na wyspie Zlarin :P :D

DSC03302.JPG
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 16.07.2014 15:58

mirasowski
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 16.07.2014 19:08

Witam. Fajna relacja.
My z dziewczyną już po urlopie, w Chorwacji oczywiście. W tym roku padło na Orebić i Tućepi.
W Breli byliśmy na chwilę , poplażować na Punta rata i obadać teren na przyszłość.
Nas również Brela bardzo urzekła. Szkoda tylko że do nocy nie zostaliśmy bo te krajobrazy po zachodzie słońca przepiękne. Dla Was ogromny szacunek za 7 raz Cro. Moja dziewczyna po 3 pobytach z rzędu w Cro. chce za rok gdzie indziej. Ja będę się upierał by była to Brela lub Hvar lub inne miejsce. Pozdrawiam.
jolamik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 16.07.2014 21:55

agata26061 napisał(a):Przepraszam Cię bardzo ale nie mogłam obyć się bez wrzucenia tu poniższej mojej foty z września zeszłego roku. Byliśmy na campie Solaris koło Szybenika i któregoś dnia wypożyczyliśmy motorówki i pływaliśmy w okolicach. Zdaje się, że ten sam domek wtedy sfotografowałałam co Ty na wyspie Zlarin :P :D

DSC03302.JPG

Dokładnie ten sam :mrgreen:
jolamik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 16.07.2014 21:57

FUX napisał(a):Możesz czarterować...

http://www.agram-yachting.hr/eng/agram-yachting

:wink:

FUX aeaaa tam czarterowac mój ci on będzie mój :oczko_usmiech:
jolamik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 16.07.2014 21:59

mirasowski napisał(a):Witam. Fajna relacja.
My z dziewczyną już po urlopie, w Chorwacji oczywiście. W tym roku padło na Orebić i Tućepi.
W Breli byliśmy na chwilę , poplażować na Punta rata i obadać teren na przyszłość.
Nas również Brela bardzo urzekła. Szkoda tylko że do nocy nie zostaliśmy bo te krajobrazy po zachodzie słońca przepiękne. Dla Was ogromny szacunek za 7 raz Cro. Moja dziewczyna po 3 pobytach z rzędu w Cro. chce za rok gdzie indziej. Ja będę się upierał by była to Brela lub Hvar lub inne miejsce. Pozdrawiam.

Brela jest na razie moim nr 1 :mrgreen: tak bardzo urzekl mnie wcześniej chyba tylko Vrbnik :)
jolamik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 01.08.2014 08:32

ODCINEK 8 - Murter & Solaris czyli smażing & plażing pierwszy raz od przyjazdu :mrgreen:

jak juz wczesniej pisałam pogoda nas nie rozpieszczała, Z z rodzinką coś o tym wie :papa: ale to dzięki nim pojechaliśmy na jedną z ładniejszych plaż :) niestety nie jestem w stanie wyjaśnić gdzie to było poza tym że w Murter skrecało się w lewo :lol: szukalam nawet w google street view i nic :roll: jest tam zjeżdzalnia taka

Obrazek

Obrazek

i tak cały dzionek zleciał na plazingu i miłym towarzystwie :mrgreen: pozdrav Z i K :oczko_usmiech:

Obrazek

nastepnego dnia wybraliśmy sie do Solarisa (Sibenik) aby tam zażywac tak długo oczekiwanego słoneczka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Roland90
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roland90 » 01.08.2014 21:15

Zasiadam na samym końcu i zaczynam nadrabiać zaległości w Twoje relacji. Zapowiada się ciekawie bo dopiero po 8 dniach pierwszy dzień plazżngu?
Pozdrawiam
Z
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 01.01.2015 11:44

Jola co ta relacja się tak urwała?
jolamik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 08.01.2015 09:45

oj tam oj tam :mrgreen: bo potem was juz nie było :smo: a tak serio to chyba zapomniałam :wink:
Z
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 08.01.2015 22:03

W poniedziałek będę u Pawła więc obgadamy wypad do Petrovaca aha Ty jeszcze nic o tym nie wiesz lecz pod koniec czerwca jedziesz do Czarnogóry :D na tydzień może dwa?
jolamik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 09.01.2015 11:06

hahaha mega zabawne :D a moze choc raz ja nie bede organizatorem :wink:
hubo
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) hubo » 11.01.2015 18:43

Witam!
Czy mógłbym prosić o namiar na tą kwaterę w Vodicach - szukam czegoś fajnego, u miłych ludzi. Mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Dzięki
ercne
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ercne » 11.01.2015 21:31

Witam ,też proszę o sprawdzone kwatery w Vodice ,naczytałem się naoglądałem-przepięknie , adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice 2014 - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019