Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 16.07.2014 12:03

ODCINEK 7 - SIBENIK czyli conieco o transporcie publicznym w Cro

Transport publiczny w tych czesciach Cro które odwiedziliśmy był bardzo przyjazny turystom :D jedno z pierwszych odkryć jakie uczyniliśmy przyjezdzając pierwszy raz do Vodic (choć pewnie podpowiadał nam Darek) była Jadrolinija zwana też przez nasze dzieci Wiadrolinią :lol: :lol: :lol: - najtańszy wodny transport jaki kiedykolwiek widziałam tu stronka jakby ktos chciał skorzystac z chorwackiego wodnego PKSu :lol: JADROLINIJA

dnia 18 czerwca pogoda w Cro dalej nie porażała ciepłotą i żarem słońca więc wyruszyliśmy włąsnie Jadroliniją z Vodic do Sibenika :) :) :)

Obrazek

pogoda jak na załączonym obrazku :roll: choć przynajmniej nie padało

Obrazek

przystaki wodne po drodze do Sibenika

Obrazek

i Hajduk na ścianach oczywiście :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

twierdza św. Mikołaja

Obrazek

Obrazek

i wreszcie Sibenik

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

klimatyczne uliczki

Obrazek

wracaliśmy z Sibenika tradycyjnym chorwackim PKSem bo Jadrolinija przed sezonem głównym pływa 3-4 razy w ciagu dnia. Co ciekawe zakupilismy bilety w kasie i pytamy na jakie stanowisko mamy iść, Pani odpowiedziała nam ze trzeba pytac w informacji 8O wyszliśmy z budynku i patrzymy a tam pół stanowisk zajetych - autobusy z tabliczkami Vodice, Zadara etc. ale podejrzanie nowe rzec by można ekskluzywne ... :wink: idę ja do tej informacji pokazuję bilety i pytam gdzie mam czekac a Pani z informacji mówi mi ż etu przed jej okienkiem tak żeby nas dobrze widziała 8O poleciałam po reszte ekipy i czekamy :roll: no i co? okazało się że pani z informacji jest jednoczesnie kims w rodzaju dyspozytora ruchu, patrzy gdzi ema wolne stanowisko i tam podjeżdża dany autobus :lol: i do tego była tak uprzejma że jeszcze po angielsku powtórzyła kilka razy z jakiego stanowiska odjezdza nasz autobus :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

nie mam zdjęć autobusu ale ni ebył to żaden zabytkowy ogórek ani niestety lususowy autokar.. :P ot zwykły PeKaeS :mrgreen:

po powrocie zastalismy czynną strefe kibica w Dariogrodzie

Obrazek

i wytwór Silviji :oczko_usmiech: pączki

Obrazek

które szczególnie dzieciakom baaardzo smakowały posmarowane nutellą :mrgreen:

Obrazek
Ostatnio edytowano 16.07.2014 21:53 przez jolamik, łącznie edytowano 1 raz
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 16.07.2014 14:59

Przepraszam Cię bardzo ale nie mogłam obyć się bez wrzucenia tu poniższej mojej foty z września zeszłego roku. Byliśmy na campie Solaris koło Szybenika i któregoś dnia wypożyczyliśmy motorówki i pływaliśmy w okolicach. Zdaje się, że ten sam domek wtedy sfotografowałałam co Ty na wyspie Zlarin :P :D

DSC03302.JPG
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 16.07.2014 15:58

mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 16.07.2014 19:08

Witam. Fajna relacja.
My z dziewczyną już po urlopie, w Chorwacji oczywiście. W tym roku padło na Orebić i Tućepi.
W Breli byliśmy na chwilę , poplażować na Punta rata i obadać teren na przyszłość.
Nas również Brela bardzo urzekła. Szkoda tylko że do nocy nie zostaliśmy bo te krajobrazy po zachodzie słońca przepiękne. Dla Was ogromny szacunek za 7 raz Cro. Moja dziewczyna po 3 pobytach z rzędu w Cro. chce za rok gdzie indziej. Ja będę się upierał by była to Brela lub Hvar lub inne miejsce. Pozdrawiam.
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 16.07.2014 21:55

agata26061 napisał(a):Przepraszam Cię bardzo ale nie mogłam obyć się bez wrzucenia tu poniższej mojej foty z września zeszłego roku. Byliśmy na campie Solaris koło Szybenika i któregoś dnia wypożyczyliśmy motorówki i pływaliśmy w okolicach. Zdaje się, że ten sam domek wtedy sfotografowałałam co Ty na wyspie Zlarin :P :D

DSC03302.JPG


Dokładnie ten sam :mrgreen:
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 16.07.2014 21:57

FUX napisał(a):Możesz czarterować...

http://www.agram-yachting.hr/eng/agram-yachting

:wink:


FUX aeaaa tam czarterowac mój ci on będzie mój :oczko_usmiech:
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 16.07.2014 21:59

mirasowski napisał(a):Witam. Fajna relacja.
My z dziewczyną już po urlopie, w Chorwacji oczywiście. W tym roku padło na Orebić i Tućepi.
W Breli byliśmy na chwilę , poplażować na Punta rata i obadać teren na przyszłość.
Nas również Brela bardzo urzekła. Szkoda tylko że do nocy nie zostaliśmy bo te krajobrazy po zachodzie słońca przepiękne. Dla Was ogromny szacunek za 7 raz Cro. Moja dziewczyna po 3 pobytach z rzędu w Cro. chce za rok gdzie indziej. Ja będę się upierał by była to Brela lub Hvar lub inne miejsce. Pozdrawiam.


Brela jest na razie moim nr 1 :mrgreen: tak bardzo urzekl mnie wcześniej chyba tylko Vrbnik :)
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 01.08.2014 08:32

ODCINEK 8 - Murter & Solaris czyli smażing & plażing pierwszy raz od przyjazdu :mrgreen:

jak juz wczesniej pisałam pogoda nas nie rozpieszczała, Z z rodzinką coś o tym wie :papa: ale to dzięki nim pojechaliśmy na jedną z ładniejszych plaż :) niestety nie jestem w stanie wyjaśnić gdzie to było poza tym że w Murter skrecało się w lewo :lol: szukalam nawet w google street view i nic :roll: jest tam zjeżdzalnia taka

Obrazek

Obrazek

i tak cały dzionek zleciał na plazingu i miłym towarzystwie :mrgreen: pozdrav Z i K :oczko_usmiech:

Obrazek

nastepnego dnia wybraliśmy sie do Solarisa (Sibenik) aby tam zażywac tak długo oczekiwanego słoneczka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Roland90
Cromaniak
Posty: 512
Dołączył(a): 03.07.2014
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roland90 » 01.08.2014 21:15

Zasiadam na samym końcu i zaczynam nadrabiać zaległości w Twoje relacji. Zapowiada się ciekawie bo dopiero po 8 dniach pierwszy dzień plazżngu?
Pozdrawiam
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 01.01.2015 11:44

Jola co ta relacja się tak urwała?
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 08.01.2015 09:45

oj tam oj tam :mrgreen: bo potem was juz nie było :smo: a tak serio to chyba zapomniałam :wink:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 08.01.2015 22:03

W poniedziałek będę u Pawła więc obgadamy wypad do Petrovaca aha Ty jeszcze nic o tym nie wiesz lecz pod koniec czerwca jedziesz do Czarnogóry :D na tydzień może dwa?
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 09.01.2015 11:06

hahaha mega zabawne :D a moze choc raz ja nie bede organizatorem :wink:
hubo
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.06.2011
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) hubo » 11.01.2015 18:43

Witam!
Czy mógłbym prosić o namiar na tą kwaterę w Vodicach - szukam czegoś fajnego, u miłych ludzi. Mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Dzięki
ercne
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 25.07.2014
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) ercne » 11.01.2015 21:31

Witam ,też proszę o sprawdzone kwatery w Vodice ,naczytałem się naoglądałem-przepięknie , adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice 2014 - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone