Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 29.06.2014 19:32

Dodam że winko od Czecha zostało wylizane od wewnątrz zaraz na początku pobytu.
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3767
Dołączył(a): 24.06.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 30.06.2014 09:24

Przysiadam się i czytam.. :)
truskawka30r
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 05.08.2013
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) truskawka30r » 30.06.2014 10:07

Obok takiej zakręconej relacji nie można przejść obojętnie. Zasiadam do czytelni :)
kbw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 26.03.2012
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbw » 30.06.2014 11:30

No to i ja się dosiadam
szrek27
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 761
Dołączył(a): 19.03.2013
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 30.06.2014 11:45

Też się melduję :D Zapowiada się wesoło i ciekawie ;)
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 30.06.2014 14:48

Z napisał(a):Dodam że winko od Czecha zostało wylizane od wewnątrz zaraz na początku pobytu.


bo kto to widział na taką ekipę jedną butelczynę :lol: :lol: :lol:

następny odcinek będzie miał tytuł

SMAŻING&PLAŻING VS. (UM)BRELA :mrgreen: - CZYLI JAK TO Z POGODĄ W CZERWCU BYŁO :roll:

postaram się wieczorem wrzucić :papa:

edit: o żesz najpierw przeciez MECZ OTWARCIA - CZYLI MECZ SĘDZIEGO :twisted:
jacek73
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 904
Dołączył(a): 24.01.2013
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 30.06.2014 15:14

Dzięki Twojej relacji w tym roku wylądowaliśmy w Fazanie u Miry było super wiec i tu zasiadam :)
Pozdrawiam Jacek
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 30.06.2014 15:26

jacek73 napisał(a):Dzięki Twojej relacji w tym roku wylądowaliśmy w Fazanie u Miry było super wiec i tu zasiadam :)
Pozdrawiam Jacek



OOOO cieszę się :mrgreen: czekam na Twoją relację :oczko_usmiech:

a i nie mogłam sie powstrzymać - jeden z memów po meczu Brazylia - Chorwacja :lol: :lol: :lol:

Obrazek
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 30.06.2014 22:08

ODCINEK 3 - MECZ OTWARCIA - CZYLI SĘDZIA KALOSZ 3:1

taaaaaa mecz, w którym co prawda wszystkie bramiki strzelili Canarinhos, ale pozostanie w pamięci jako mecz jednej osoby - Yuichi Nishimura... sorry jestem tylko babą :oczko_usmiech: ale dać sie nabrać na taki teatr to nawet naiwnością tego nie można nazwać

Obrazek

hmmm ale tu miało być o nas :mrgreen:

umęczeni strasznie po podróży wyszykowaliśmy się i na miacho poszlim :lol: :lol: :lol:

Obrazek

Dario zarezerwowal stoliki w barze "7" :D

bawilismy się super chociaż zmęczenie naprawdę dawało się we znaki... do tego piffko a meczy późno się zaczał

Obrazek

rodzinka Orlović :D

Obrazek

Obrazek

a to cały Dario :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek

i po meczu...

w kwestii piłki nożnej jak mawiał Górski - Piłka jest okrągła, a bramki są dwie, albo my wygramy, albo oni.
wygrali oni :evil: nasi Chorwaci przynajmniej grali - naprawde szacun...

Może i nie jestem normalna :lol: ale oglądam Mundial, oglądałam tez mecze naszej reprezentacji :roll: dobrze, że tam nie trafili, bo wstyd by był :( Patrzac na grę innych zespołów... szczerze dzieli nas taaaaaakaaaaa przepaść - jak kanion Kolorado :roll: :roll: :roll: nie wiem co się musi stac żeby nasi chociażby zaczęli biegać :wink: ot taka dygresja babska

ale żeby nie było WIEM CO TO SPALONY :mrgreen:

a myślicie że mogę napisac komu kibicuję ?? :lol: :lol: :lol: to jest właśnie dla mnie jedyna niezrozumiała rzecz w piłce że nie mogę kibicowac jednoczesnie dwóm drużynom które się nienawidzą :D :D a ja bym chciała i Arce i Legii i Wiśle i Lechowi :lol: :lol: :lol:

i jeszcze bym chciała żebyśmy mieli takie kibicowskie piosenki jak mają w Cro :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

DALMACIJO MOJA RUZO PROCVALA

dobra sąsiedzi zaczeli mecz cza paczeć :wink:
Ostatnio edytowano 30.06.2014 22:47 przez jolamik, łącznie edytowano 1 raz
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 30.06.2014 22:34

jolamik napisał(a):ODCINEK 3 - MECZ OTWARCIA - CZYLI SĘDZIA KALOSZ 3:1

taaaaaa mecz, w którym co prawda wszystkie bramiki strzelili Canarinhos, ale pozostanie w pamięci jako mecz jednej osoby - Yuichi Nishimura... sorry jestem tylko babą :oczko_usmiech: ale dać sie nabrać na taki teatr to nawet naiwnością tego nie można nazwać

Obrazek

hmmm ale tu miało być o nas :mrgreen:

umęczeni strasznie po podróży wyszykowaliśmy się i na miacho poszlim :lol: :lol: :lol:

Obrazek

Dario zarezerwowal stoliki w barze "7" :D

bawilismy się super chociaż zmęczenie naprawdę dawało się we znaki... do tego piffko a meczy późno się zaczał

Obrazek

rodzinka Orlović :D

Obrazek

Obrazek

a to cały Dario :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek

i po meczu...

w kwestii piłki nożnej jak mawiał Górski - Piłka jest okrągła, a bramki są dwie, albo my wygramy, albo oni.
wygrali oni :evil: nasi Chorwaci przynajmniej grali - naprawde szacun...

Może i nie jestem normalna :lol: ale oglądam Mundial, oglądałam tez mecze naszej reprezentacji :roll: dobrze, że tam nie trafili, bo wstyd by był :( Patrzac na grę innych zespołów... szczerze dzieli nas taaaaaakaaaaa przepaść - jak kanion Kolorado :roll: :roll: :roll: nie wiem co się musi stac żeby nasi chociażby zaczęli biegać :wink: ot taka dygresja babska

ale żeby nie było WIEM CO TO SPALONY :mrgreen:

a myślicie że mogę napisac komu kibicuję ?? :lol: :lol: :lol: to jest właśnie dla mnie jedyna niezrozumiała rzecz w piłce że nie mogę kibicowac jednoczesnie dwóm drużynom które się nienawidzą :D :D a ja bym chciała i Arce i Legii i Wiśle i Lechowi :lol: :lol: :lol:

i jeszcze bym chciała żebyśmy mieli takie kibicowskie piosenki jak mają w Cro :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

DALMACIJO MOJA RUZO PROCVALA

dobra sąsiedzi zaczeli mecz cza paczeć :wink:

obrazków ni widu ni słychu :)
BTW, chyba za rok pojadę do tego Dario :) Przemo99? :)
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 30.06.2014 22:48

naprawiłam obrazki :) a mecz Niemcy Algieria nieeeeesamowityyyyyyyy :D
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 30.06.2014 22:59

jolamik napisał(a):naprawiłam obrazki :) a mecz Niemcy Algieria nieeeeesamowityyyyyyyy :D

baaaaaaaaaaa!!! :)
czekam na CD...
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 01.07.2014 15:19

no i niemiecka maszyna wygrała ... ale mecz naprawde rewelacyjny był :mrgreen:

czas na

ODCINEK 4 - SMAŻING&PLAŻING vs. UM(BRELA)

1 dzień tradycyjnie spędzilismy na plażingu na Srimie :D :D :D plaża jak widac pusćiutka - zaleta przybycia przed sezonem :boss:

Obrazek

tradycyjne szukanie muszelek :wink:

Obrazek

ale to co się działo przez kolejnych kilka dni zasługuje na opis :roll:

Na forum na temat pogody nie ma co pisać, bo wiadomo powszechnie, że w Cro jest zawsze fantastyczna, słoneczko, ciepła woda w Jadranie itp. itd. :mrgreen:

Po mniej więcej 3 latach zabierania ze sobą ciepłych bluz, długich spodni i kurtek odstąpilismy od tego procederu :oczko_usmiech: bo targanie tych rzeczy w te i z powrotem naprawde nie miało sensu. W tym roku jakoś tak mimochodem zabrałam ze sobą kurtkę i ..... wywołałam deszcz :roll:

żeby nie było wyjasniam - róznice pomiędzy deszczem w Polsce choćby nad polskim morzem a deszczem tu są ogromne - własciwie tego sie nie da porównać. Bo jak już u nas zacznie padac to pada i pada i pada i temperatura od razu (s)pada :wink: . W Cro opady deszczu w sezonie letnim spowodowane są głównie przez burze więc są duże, gwałtowne ale szybko znikają. Poza tym jest ciepełko i tak. :mrgreen:

Kiedy pierwszy raz byliśmy w Cro w Fazanie - obudziła mnie w nocy burza, poleciałam wiięc na balkon zebrać trochę rzeczy i zabrałam tylko te lekko mokre, bo te z których woda ciekła nie było sensu ogarniać. Jakież było moje zdziwienie gdy rano po przebudzeniu okaząło się że słoneczko pieknie świeci i wysuszyło to co zostało na balkonie, a to co z takim trudem w nocy zbierałam nadal wilgotne wisiało w domu 8O

ale wracając do rzeczy... 14, 15 i 16 czerwiec w Vodicach pogoda była sprzyjająca ... zwiedzaniu :D i oglądaniu meczyków oczywiście :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

od piatku 13 :oczko_usmiech: trwały przygotowania STREFY KIBICA

Obrazek

jak widac na powyższym zdjęciu ni jak sie ma genderyzm do wakacji w Cro :lol: :lol: :lol:
Kasia z jedzonkiem a Majkel z Adamem przy kabelkach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sezon grillowy w Cro w pełni a to jedna z najfajniejszych rzeczy do rozpalania :)

Obrazek

dzieciaki w tym czasie bawiły się w cieniu :hut:

Obrazek

a teraz czas na spowiedź 8) otóz będąc siódmy raz w Cro doszłam do wniosku że popełnilismy okrutny grzech zaniechania jechania niżej :roll: Co prawda były zakusy na to coby Dubrovnik w tym roku odwiedzić, nawet zielona karta była ... ale jakoś tak po..oo..lako :wink: podeszliśmy do sprawy
ALE
dzięki Zbychowi i Kasi, którzy nas zabrali do BRELI - za co w tym miejscu wielkie dzięki :smo: wjechaliśmy w końcu na riwierę Makarską :mrgreen: i ja już wiem o co tym wszystkim Cromaniakom Makarskim chodzi :lol: :lol: :lol:
no boooosko jest - i to prawda nie da się tego opisac to trzeba zobaczyć

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

CROMANIACY W NATARCIU :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

no i słynna skałka

Obrazek

i jeszcze te widoki...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

dla tych szukających lokum w Breli - uwaga im dalej od wody tym wyżej :D :D :D

Obrazek

ZAPEWNE FOTKI W SŁOŃCU PREZENTUJĄ SIĘ DUUUUŻO LEPIEJ :lol: ALE JA I TAK JESTEM POD WIELKIM WRAŻENIEM BRELI I RIWIERY MAKARSKIEJ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

po drodze do Breli zatrzymaliśmy się jeszcze w Splicie więc CDN :oczko_usmiech:
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2522
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 01.07.2014 15:28

przysiadam się i ja :)
Dla mnie w tym roku też będzie to "7-my raz w Cro " :)
alycja
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.04.2014
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) alycja » 01.07.2014 15:48

przed wyjazdem chetnie jeszcze poczytam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice 2014 - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone