Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aneta79
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 23.06.2014
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta79 » 08.07.2014 15:12

Nie torturuj nas tak. Dawaj więcej! :lool:
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 08.07.2014 23:27

Postaram się jutro bo roboty mam od groma :roll: ale ale trwa meczyk i niemcy wygraaaaali właściwie bo jest 5-0 :mrgreen: należało się brazylijczykom chocby za Cro :oczko_usmiech:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 09.07.2014 21:03

A ja mam takie pytanko, czy Dario zna troszkę język polski? Wyjaśniam dlaczego pytam: Napisałam w temacie "Namiary na tanie kwatery", że poszukuję noclegu, co prawda na Rivierze Makarskiej, ale odezwał się do mnie któryś z właścicieli apartmanów z Vodic podpisując się Dario Orlovic. I właśnie tak się zastanawiam czy to nie ten "Wasz" Dario? Bo widząc Wasze udane wakacje już któryś raz z roku, zastanawiałam się czy nie wynająć u niego kwaterki :D
Pozdrav :D
bratek123
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 16.08.2009
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) bratek123 » 09.07.2014 21:51

agata26061 napisał(a):A ja mam takie pytanko, czy Dario zna troszkę język polski? Wyjaśniam dlaczego pytam: Napisałam w temacie "Namiary na tanie kwatery", że poszukuję noclegu, co prawda na Rivierze Makarskiej, ale odezwał się do mnie któryś z właścicieli apartmanów z Vodic podpisując się Dario Orlovic. I właśnie tak się zastanawiam czy to nie ten "Wasz" Dario? Bo widząc Wasze udane wakacje już któryś raz z roku, zastanawiałam się czy nie wynająć u niego kwaterki :D
Pozdrav :D

Tak to jest ten Dario. Możesz pisać po polsku. My jedziemy do niego w sierpniu kolejny już raz :)
krasiu666
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 08.06.2011
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasiu666 » 09.07.2014 22:06

Lubię takie wyjazdy w dużej ekipie i dlatego czytam.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 09.07.2014 22:08

bratek123 napisał(a):
agata26061 napisał(a):A ja mam takie pytanko, czy Dario zna troszkę język polski? Wyjaśniam dlaczego pytam: Napisałam w temacie "Namiary na tanie kwatery", że poszukuję noclegu, co prawda na Rivierze Makarskiej, ale odezwał się do mnie któryś z właścicieli apartmanów z Vodic podpisując się Dario Orlovic. I właśnie tak się zastanawiam czy to nie ten "Wasz" Dario? Bo widząc Wasze udane wakacje już któryś raz z roku, zastanawiałam się czy nie wynająć u niego kwaterki :D
Pozdrav :D

Tak to jest ten Dario. Możesz pisać po polsku. My jedziemy do niego w sierpniu kolejny już raz :)

W takim razie zapisuję sobie adres. W zeszłym roku byliśmy w okolicach Szybenika i odwiedziliśmy Vodice, więc w tym roku jednak wygra Riviera Makarska, ale w przyszłym rok kto wie? Być może wylądujemy u Daria :D
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 10.07.2014 09:04

no jeszcze raz przepraszam za taaaaka długą pauzę ale sami wiecie przedwczoraj Niemcy - Brazylia :mrgreen: 7-1

Obrazek

a wczoraj Holandia - Argentyna strasznie długi mecz :roll: 2-4

Romero :boss:

Obrazek

tak więc musze się wyspać :lol: :lol: :lol:
Aneta79
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 23.06.2014
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta79 » 11.07.2014 11:32

No pobudka!!! Już prawie południe, a my chcemy ciąg dalszy.
Świetnie piszesz i fajne zdjęcia :lol:
bratek123
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 16.08.2009
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) bratek123 » 12.07.2014 20:05

Miało być zoo, a tu zwierząt brak :) . Ale mam jakieś w zapasie może się przydadzą na zachętę dalszej relacji :)
przytulaja_sie_zwierzeta_3144777.jpg
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 12.07.2014 21:46

Ciekawa relacja, czekam na cd


:papa:
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 14.07.2014 14:47

Jak już wczesniej wspomniałam 16 przyjechali do Dariogrodu nowi GGGGoście ze Śląska, których niniejszym serdecznie pozdrawiam :papa: na przywitanie opowiedzieli historię z ptakiem pewnym :lol: otóż jadąc do Vodic - a jechali w nocy -cóś wpadło im pod koła, pokazało się trochę piór :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a jak się zatrzymali za parkingu z tyłu ich pojazdu wisiała SOWA - to było zwierzę nr 1 (jednak uśmiercone) tej ekipy. :oczko_usmiech:

Obrazek

Zwierzę nr 2 należało do grona ssaków :mrgreen:
Jak pewnie zauważyliście pogoda dnia 16 czerwca pozostawiała wiele do życzenia - nie mam tu zdjęć ilości wody która wpłynęła na podwórko Darka tego wieczoru ale jak się okazało była wystarczająca .... do uśmiercenia zwięrzęcia nr 2 - rudego kota :!: Kot ów wystawał sztywny nazajutrz z nadkola ich powozu :mrgreen: przed wyjazdem na plażę zauwazyli włąsnie coś rudego. Przez chwilę nawet była konsternacja - bo chłopaki się zastanawiali czy czasem nie przyjechał kotek w nadkolu ze Śląska 8O

ale może po prostu Garfield tez chciał nad Jadran :oczko_usmiech:

Obrazek

Przyjdzie kolej na kolejne zwięrzątka :lol: :lol: :lol: zwięrzątka nr 3 zostały nawet zjedzone :oczko_usmiech:
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 14.07.2014 14:52

bratek123 napisał(a):Miało być zoo, a tu zwierząt brak :) . Ale mam jakieś w zapasie może się przydadzą na zachętę dalszej relacji :)
przytulaja_sie_zwierzeta_3144777.jpg



blisko blisko - też małe i też ssak jeszcze będzie w tej relacji :lol: :lol: :lol:
Aneta79
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 23.06.2014
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta79 » 14.07.2014 14:58

Było sielsko, a teraz zaczyna się groza...
Szkoda kotka (sowy też, ale jestem kociar-psiarą).
Wspaniała relacja. :lol:
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 14.07.2014 15:33

ODCINEK 6 - NIN I ZADAR - czyli ucieczka przed deszczem

17 czerwca - wtedy kiedy ekipa ze Śląska znalazła koteczka - my rano z szanownym małzonkiem i latoroślą pozostawiając resztę ekipy uciekliśmy przed deszczem - jak sie potem okazało słusznie :mrgreen: - do Nina i Zadaru. Było super - cieplutko i nie padało co najważniejsze. :hut:

Nin jest do przejścia w pół godzinki :mrgreen:

na poczatku jeszcze w bluzach/kurtkach

Obrazek

ale potem już było tylko cieplej i słonieczniej :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

słynna najmniejsza katedra na swiecie :D

Obrazek

malutka w rzeczywistości

Obrazek

Obrazek

Obrazek

po drodze jeszcze zobaczyliśmy katedrę Św. Mikołaja

Obrazek

a potem trafilismy na tę plażę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a płytko było tak :oczko_usmiech:

Obrazek

Obrazek
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008
Re: 7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 16.07.2014 11:30

tam gdzie bylismy na plaży w Ninie wiał idealny wiatr ale maniaków kite surfingu :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

windsurfing tez jak najbardziej :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Obrazek

znaleźlismy tez mnóstwo muszelek :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

plaża od strony wejściowej

Obrazek

I JESZCZE KILKA FOTEK Z ZADARU :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

mój ci on kiedyś będzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek

a tuż przy "grającym morzu" czyli organach morskich w Zadarze stanął ogromniasty statek :roll: takim się kiedyś przepłynę :oczko_usmiech:

Obrazek

taki jachcik tez bym przyjęła :mrgreen:

Obrazek

Zadar widzieliśmy chyba w sumie 3 raz - za kazdym razem robi wrażenie i za kazdym razem miło sie powłóczyć po jego wąskich uliczkach :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
7 raz w Cro czyli czerwiec pełen niespodzianek - Vodice 2014 - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone